اکونا پرس |
۱ هفته پیش

اهتمام نیروی انتظامی قم در تحقق امنیت جامعه محور

اهتمام نیروی انتظامی قم در تحقق امنیت جامعه محور

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم تحقق امنیت جامعه محور را رکن اصلی حفظ و ارتقاء امنیت پایدار دانست.

اهتمام نیروی انتظامی قم در تحقق امنیت جامعه محور
به گزارشاکونا پرس،

 سرهنگ "سید مجتبی اشرفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به اصل رویکرد علمی-تخصصی پلیس، اظهارداشت: فعالیت پلیس در محیط اجتماعی و پیگیری مأموریت های متنوع، در قالب یک پلیس عمومی و متکی به سلیقه و تجربه صرف نمی گنجد، لذا نگاه کارشناسانه و محققانه در نظر و رفتار حرفه ای-تخصصی در عمل لازمه آن است.

وی با بیان اینکه نظم و امنیت، مطلوب همگانی است و هر خواسته در پرتو وجودنظم و امنیتقابل تعقیب است، گفت: پلیس امین و مورد اعتماد مردم بوده و در منظر و مرعی مردم فعالیت می کند، لذا بهره مندی این نیرو از نظارت همگانی برخود، باعث تقویت اعتماد و کارایی در طرفین خواهد شد.

معاون هماهنگ کنندهفرماندهی انتظامی استانقم تحقق امنیتجامعهمحور را رکن اصلی حفظ و ارتقاء امنیت پایدار دانست و گفت: امنیت یک تولید اجتماعی است که به میزان بلوغ و احساس مسئولیت و مشارکت جامعه، قابل حصول است و از طریق مردم و برای مردم قابل تامین و پایدار سازی است.

وی با بیان اینکه پیشگیری و کنترل باید بر اقتدار اطلاعاتی و روش های غیر مستقیم مبتنی باشد نه قدرت حضور و مواجهه مستقیم، تصریح کرد: نظم و امنیت اجتماعی مقوله ای فرابخش است که همه دستگاه ها و نهادها به نوعی در تولید، نگهداری و توسعه آن دخیل هستند، بنابراین همکاری و هماهنگی نظام مند اهمیت فوق العاده دارد.

سرهنگ اشرفی تاکید کرد: نظم و امنیت خواسته دائمی و در اولویت است که بدون نهادینه شدن و ریشه داشتن در بطن و متن جامعه نمی تواند پایدار بماند.

 

 

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم با بیان اینکه اعتماد مردم بزرگترین پشتوانه پلیس است، گفت: معتمدین پلیس…

شهردار منطقه 2 گفت: ایجاد امید در بین شهروندان و افزایش ایمنی، امنیت انتظامی و اجتماعی مبحث بسیارقابل اهمیتی است که …#‌اخبار
منبع: اکونا پرس


تبلیغات

مطالب مرتبط

هنوز مدت کوتاهی از عرضه مرسدس S‌ کلاس 2021 به ب

1 دقیقه پیش

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر قوی شدن ارزش دلار کاهش پیدا کرد.

1 دقیقه پیش

حرکات نمایشی رانندگان جوان در سواحل چند وقتی است که بلای جان مردم شده و چهره توریستی شهرستان کنارک را تخریی کرده و با افزایش و فراهم آوردن زیرساخت های گردشگری و اشتغال می توان جلوی این معضل را گرفت.

2 دقیقه پیش

آمریکا در تلاش برای توقیف حدود دو میلیون بشکه نفتی است که تصور می کند نفت ایران است.

5 دقیقه پیش

قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۸ بهمن را مشاهده می‌کنید.

6 دقیقه پیش

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: پنج اثر طبیعی خراسان شمالی که واجد ارزش ثبت تشخیص داده شده بود، روز گذشته (سه شنبه) ثبت ملی شد.

6 دقیقه پیش

کورنتن تولیسو و یاشوا زیرکزی، بازیکنان باشگاه بایرن مونیخ در رادار یوونتوس قرار گرفته‌اند.

14 دقیقه پیش

شرکت یوتیوب حساب کاربری رئیس‌جمهور سابق آمریکا در این شبکه اجتماعی را برای مدتی نامحدود تمدید کرده است.

یک ربع پیش

با تقویت دلار و بلاتکلیفی در مورد بسته کمک مالی کرونایی آمریکا، قیمت طلا در معاملات امروز کاهش یافت.

یک ربع پیش

مشهد- پایان نامه بررسی و تحلیل زندگانی و شخصیت امام رضا علیه السلام در منابع اهل تصوف تا پایان قرن دهم توسط محمددهقانی زاده در دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی نگارش شده است.

یک ربع پیش

رییس سازمان بهزیستی کشور از واگذاری ۱۰ هزار کودک به عنوان فرزندخوانده خبرداد.

یک ربع پیش

با وجود اینکه سالهای اخیر زنگ خاموشی‌ ناشی از کمبود انرژی‌های فسیلی بارها به صدا درآمده، اما سرمایه‌گذاری برای تولید انرژی‌های تجدیدپذیر به خصوص در حوزه برق آبی در کشور و مازندران مورد غفلت قرار گرفته است، درحالیکه این استان متنوع‌ترین منابع آبی کشور را نیز در اختیار دارد.

یک ربع پیش

سخنگو و رئیس هیئت مذاکره کننده جنبش انصارالله یمن ائتلاف متجاوز عربی را به پاسخ متقابل در صورت تداوم حمله به یمن و محاصره آن تهدید کرد.

نیم ساعت پیش

استاندار قم گفت:به دلیل زیارتی بودن و زائرپذیر بودن قم از احتمال شیوع مجدد کرونا درروزهای آینده بشدت نگران هستیم.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت چادرملو از مرکز تحقیقات سالمندی اردکان بازدید کرد.

نیم ساعت پیش