اکونا پرس |
۱ هفته پیش

خدمت رسانی تاکسیرانی منطقه۶ تهران درطرح مهرقلم

خدمت رسانی تاکسیرانی منطقه۶ تهران درطرح مهرقلم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه۶ در نشستی که با حضور آریا مدیر پهنه های مرکزی سازمان تاکسیرانی، ثابتی مدیر تاکسیرانی منطقه و نماینده تاکسی بیسیم راهپویان پایتخت سیر و جمعی از سرپرستان خطوط تاکسی برگزار شد گفت: واحد تاکسیرانی این منطقه در راستای وظایف خود اقدامات مرتبط در حوزه خدمت رسانی مناسب به شهروندان در قالب اجرای طرح استقبال از مهر را در دستور کار قرار می‌دهد.

خدمت رسانی تاکسیرانی منطقه۶ تهران درطرح مهرقلم
به گزارشاکونا پرس،

صادقی بخش افزود: موظف کردن تاکسی‌ها به جابه جاییمسافرانبا حداکثر ظرفیت مجاز، حضور حدکثری ناوگان در خطوط، حضور و غیاب در خط، نظارت بر اخذ کرایه‌ها به منظور اعمال مبالغ مصوب و جلوگیری از بروز تخلف در این زمینه، اعلام وضعیت‌های ترافیکی به مرکز و نظارت هوشمند توسط واحد‌های نظارتی، نظارت داخل و خارج خودروها، اعزامتاکسیبه مراکز تجمع مسافرین و پی گیری در خصوص ارائه خدمات با قیمت مصوب و .....از دیگر اقدامات در نظر گرفته شده این حوزه در طرح مهر قلم است

بر این اساس استقرار همه مدیران و عوامل گشتکنترل و نظارت تاکسیرانی منطقه و همچنین نیروهای کنترل و گشت شرکت‌های خصوصی در نقاط پر ازدحام و موردنیاز از جمله موارد در نظر گرفته شده برای این طرح است .

وی با اشاره به شناسایی مراکز آموزشی تاثیرگذار درترافیکمعابر اصلی، گفت: ارائه برنامه عملیاتی برایکنترل و نظارتترافیک معابر منتهی به مراکز آموزشی با همکاریپلیس راهورانجام شده است و همچنین نصب و مرمت انواع تجهیزات ترافیکی در دستور کار قرار گرفته است.

معاون شهردار منطقه با تأکید بر تلاش برای رفع گره‌های ترافیکی و ایمن‌سازی معابر سطح منطقه افزود: ان‌شاءالله با کمک و هم‌افزایی همکاران، این منطقه مرکزیپایتختو پرتردد شهر تهران، روزهای آغاز بازگشایی مدارس در ماه مهر را با نظم و آرامش تجربه خواهد کرد.

​به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛ مفاخریان شهردار منطقه با سرهنگ سلیمی رئیس پلیس راهور منطقه۹ و نورآبادی سرکلانتر ۱۱۹…

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 در نخستین روز از بازگشایی مدارس ضمن درخواست از شهروندان برای استفاده از حمل…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پارتیزان نوشت: ناو کوروت (corvette) کلاس الزبارة (Al Zubarah) یا نام دیگر آن کلاس دوحه، یک شناور چند منظوره، اما با وظیفه تخصصی دفاع هوایی است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی از ابلاغ معافیت مالیات و عوارض ارزش افزوده تولیدات صنایع دستی داخلی خبر داد.

نیم ساعت پیش

جشنواره آب در آیینه رسانه با شناخت نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

بایرن‌مونیخ که سوپرجام را به لایپزیش باخته بود، این مرتبه در بوندس‌لیگا از شکست مقابل گربه‌سیاهش فرار کرد.

نیم ساعت پیش

مسئول اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کازرون از آغاز طرح برق‌رسانی به محوطه تنگ چوگان مجموعه جهانی بیشاپور در این شهرستان خبر داد.

نیم ساعت پیش

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به حل شدن اختلاف بین جواد نکونام و علی خطیر واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

در ویدئو زیر ، روش ساخت لانه مرغ با استفاده از لاستیک فرسوده موتور را مشاهده می نمایید .

نیم ساعت پیش

تعبیر خواب گندم از نظر امام صادق را در زیر بخوانید.

نیم ساعت پیش

سرهنگ سیدمصطفی مرتضوی روز شنبه افزود: یکی از شگردهای مُجرمان سایبری برای نفوذ به حریم خصوصی کاربران و سرقت اطلاعات بانکی آنان، انتشار لینک‌های جعلی(فیشینگ) در قالب ارائه بسته اینترنت رایگان در شبکه های اجتماعی است.

یک ربع پیش

بیشتر...