کسب سیمرغ بلورین جشنواره فجر توسط هنرمند پیرانشهری all tv logo

کسب سیمرغ بلورین جشنواره فجر توسط هنرمند پیرانشهری
مهابادمهاباد

کامیاب امین‌عشایریهنرمند پیرانشهری درجشنواره فجرامسال جایزه بهترین طراح صحنه کشور را برای فیلم "تابستان همان سال" کسب وجایزه معتبر سیمرغ بلوریناین جشنواره را دریافت کرد.

این هنرمند متولد ۱۳۵۷ پیرانشه، فارغ‌التحصیل طراحی صحنه و لباس از دانشکده هنر‌های زیبای دانشگاه تهران است.

امین‌عشایری، در آثاری همچون ۲۳ نفر، مردی بدون سایه، آشفتگی، کلمبوس، هزار پا، اکسیدان، بیست و یک روز بعد، لابی، آباجان، یک روز بخصوص، سمفونی تولد، هفت ماهگی، عادت نمی‌کنیم، بادیگارد، یه وا، مرگ ماهی، بوفالو، تراژدی، شیار ۱۴۳، فرزند چهارم، چیز‌هایی هست که نمی‌دانی، عبور از پاییز، آن که دریا می‌رود، روز بر می‌آید، مثل یک قصه و شهرآشوب به عنوان طراح صحنه، طراح لباس، دستیار صحنه و دستیار لباس حضور داشته است.

این هنرمند پیرانشهری در جشنواره فجر امسال جایزه بهترین طراح صحنه کشور را برای فیلم تابستان همان سال کسب و جایزه معتبر سیمرغ بلورین این جشنواره را دریافت کرد.

باشگاه خبرنگاران جوانمهابادمهاباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اوجی گفت: در بحث ذخیره‌سازی گاز سال گذشته بیش از یک میلیارد مکعب ذخیره‌سازی انجام دادیم و افزایش تولید بنزین و احداث پتروپالایشگاه‌ها در این دولت انجام گرفت.

3 دقیقه پیش

رهبر کره شمالی در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه تأکید کرد که پیونگ‌یانگ تصمیم دارد که روابط راهبردی با روسیه را تقویت کند.

یک ربع پیش

یارانه کمک معیشتی است که هر ماه از طرف دولت برای خانوار ها واریز میشود. در ادامه تاریخ واریز یارانه خرداد ماه را میخوانید.

یک ربع پیش

وبسایت روزنامۀ روسی The Bell اخیرا ادعا کرده است که بر اساس برخی تحقیقاتی که روزنامه‌نگارانش انجام داده‌اند، چهرۀ پشت‌پردۀ بازی همسترکامبت را کشف کرده است. طبق این گزارش، ادوارد گورینوویچ، کارآفرین روسی در حوزۀ فناوری اطلاعات و بنیان‌گذار شرکت‌های CarPrice و CarMoney، یکی از سازندگان این بازیِ وایرال‌شده است.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان اسدآباد مشارکت مردم این شهرستان را در انتخابات مختلف حداکثری خواند و گفت: در انتخابات هشتم تیر در اسدآباد ۱۰۴ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده است.

یک ربع پیش

در خبر زیرفال روزانه فردا پنجشنبه 31 خرداد 1403 را بخوانید.

یک ربع پیش

سال گذشته بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های کشاورزی شهرستان سربیشه پرداخت شد.

یک ربع پیش

نامزدانتخابات ریاست جمهوری گفت: باید یک ایران پیشرفته مطابق آنچه خواستگاه انقلاب است داشته باشیم.

یک ربع پیش

خبر‌هایی از پیوستن فوتسالیست قزوینی به تیم هرمزگان تا نایب قهرمانی بوکسور قزوینی در مسابقات قهرمانی کشور را در بسته خبر‌های ورزشی مشاهده کنید.

یک ربع پیش

بیشتر...