تیم های مینابی مکان های اول تا سوم را از آن خود کردند بازخبر

هفته نخست لیگ برتر فوتبال امید باشگاه‌های هرمزگان با انجام سه بازی به پایان رسید.

بازخبر/در هفته نخست لیگ برتر فوتبالباشگاه‌های هرمزگانسه بازی انجام شد و تیم های اتحاد بنذرک، نفت میناب و ثامن کردر میناب حریفان خود را شکست دادند.

در فصل جدید لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های هرمزگان شش تیم شهدای قائم بندرعباس، اتحاد بنذرک، ثامن کردر میناب، نفت میناب، آرمان کیان ساحل بندرعباس و شهاب دلاوران سیریک در یک گروه با هم رقابت می‌کنند.

در هفته نخست این مسابقات تیم شهدا قائم بندرعباس در زمین خودش با یک گل مغلوب اتحاد بندزرک شد. تک گل تیم اتحاد بنذرک را مجید فیروزی به ثمر رساند.

نفت میناب با تک گل، حسین مقدمی موفق شد تیم شهاب سیریک را شکست دهد. آرمان کیان ساحل بندرعباس در خانه میزبان تیم ثامن کردر میناب بود که ۵ بر دو مغلوب این تیم شد. برای آرمان کیان، پوریا حیدری و شایان آقایی پور و برای ثامن کردر میناب محسن دندیس، امیرحسین ناصری، امیر حسین دادی زاده، احمد امینی و حسین ذاکری گلزنی کردند. هفته دوم لیگ برتر امیدهای هرمزگان جمعه هفتم بهمن ماه برگزار می شود که طی آن دلاوران سیریک با شهدا قائم بندرعباس بازی می کند.

اتحاد بنذرک از تیم آرمان کیان ساحل میزبانی خواهد کرد و ثامن کردر و نفت دربی شهرستان میناب را انجام خواهند داد.

در پایان بازی های هفته اول تیم های ثامن‌کردر میناب، اتحاد بنذرک و نفت میناب با سه امتیاز و به دلیل تفاضل گل اول تا سوم هستند. تیم‌های شهدا قائم بندرعباس، شهاب سیریک و آرمان کیان ساحل بدون امتیاز در مکان های چهارم تا ششم قرار گرفتند.#‌اخبار منبع: پايگاه خبری بازخبر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اسرائیل به پشتوانه آمریکا کشتار زنان و کودان غزه را از سر گرفت، لبخند پرند، بازی تل‌آویو با آتش و خون، هوش سیاه مکر و جنایت، راویان مظلوم فلسطین و... تیتر برخی روزنامه‌های شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ است.

یک ربع پیش

علیرضا بیرانوند می‌گوید بازی مقابل الدحیل برای این تیم حکم مرگ و زندگی را دارد و روی هواداران پرسپولیس حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

یک ربع پیش

نخست‌وزیر فرانسه به کابینه خود و کارکنان دولت دستور داد به‌جای واتس‌اپ و سیگنال از پیام‌رسان داخلی استفاده کنند.

نیم ساعت پیش

انقلابیون یمن بر دریای عمان، باب‌المندب و دریای سرخ که محل عبور کشتی‌های تجاری و نفتکش‌ها از غرب آسیا به دریای مدیترانه و از آنجا به قاره اروپا و آمریکاست اشراف کامل دارند.

یک ربع پیش

دیدار دوستانه تیم های استقلال و دسته اولی خوشه طلایی ساوه با برتری ۴ بر صفر شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

نیم ساعت پیش

پایگاه ای‌بی‌سی آمریکا به نقل از تحلیلگران مسائل امنیتی برقراری آتش‌بس اخیر در غزه را «پیروزی خالص برای حماس» توصیف کرده است.

یک ربع پیش

یوونتوس در حالی که در آستانه از دست دادن برد مقابل مونتسا بود، در لحظات آخر گل زد و به صدر جدول سری‌آ رفت.

یک ربع پیش

یارو الاغشو برای فروش به بازار مال‌فروش‌ها برده بود. ناگهان چرتش گرفت و هنگامی که چشمش را باز کرد، دید افسار به گردنش است و الاغش داره پول می‌شمره‌!

یک ربع پیش

رئیس جمهور اوکراین اعتراف کرد پاتک تابستانی کی‌یف علیه مواضع مسکو در کسب نتایج مطلوب شکست خورد.

یک ربع پیش

بیشتر...