خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

معرفی مکان تزریق واکسن کوویران در تهران رضوی

معرفی ۴ مکان تزریق واکسن «کوویران» در تهران
به گزارشخبرگزاری رضوی،شیوع سویه اُمیکرون ویروس کرونا شدت گرفته و متخصصان امر برای پیشگیری از این گستردگی همواره مردم را به تزریق دُز یادآور واکسن تشویق می‌کنند.
سازمان بهداشت جهانی نیز تاکید کرده بهترین واکسن، محصولی است که مختص این سویه تولید شده باشد زیرا می‌تواند ایمنی بسیار بالایی ایجاد کرده و جامعه را ایمن کند.
واکسن برکت پلاس تنها واکسن ایرانی است که مختص سویه اُمیکرون تولید شده و توانایی ارتقای چند برابری سیستم ایمنی بدن در برابر این سویه را دارد.
از این رو با توجه به حضور پرشور مردم در مراسم های عزاداری سرور و سالار شهیدان، مردم شریف تهران می‌توانند برای تزریق واکسن کوویران برکت پلاس به مکان‌های اختصاصی تزریق این واکسن شامل هیات ریحانه الحسین(ع)، هیات آیین حسینی، امامزاده صالح(ع) و فرهنگسرای اشراق مراجعه کنند.
هیات ریحانه الحسین(ع) (حاج سید مجید بنی فاطمه) در بزرگراه اشرفی اصفهانی، باغ فیض، خیابان ۲۲ بهمن واقع است.
همچنین هیات آیین حسینی (حاج میثم مطیعی) در منطقه ۲۲، بلوار کوهک، خیابان دانشگاه قرار دارد.
امامزاده صالح(ع) در میدان تجریش نیز میزبان مراجعه کنندگان خواهد شد.
فرهنگسرای اشراق در فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره دیگر مکانی است که مردم پایتخت می توانند برای دریافت واکسن به آن مراجعه کنند.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی وزارت خارجه ادعای منتشر شده در یک رسانه عربی مبنی بر قاچاق تسلیحات از بندرعباس به بندر الحدیده یمن را بی‌اساس و صحنه‌سازی تکراری از جانب ائتلاف متجاوز و حامیان غربی آنها دانست.

3 ساعت پیش

رئیس جمهور در جریان فرایند نظارت ستادی بر فعالیت وزارتخانه‌های دولت، امروز دوشنبه در دومین جلسه، به وزارت جهاد کشاورزی رفت و در جمع مدیران ارشد این وزارتخانه حضور یافت.

5 ساعت پیش

شاکری گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می‌شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

4 ساعت پیش

ایسنا نوشت : جلسه مسئولین عالی قضایی به ریاست معاون اول قوه قضاییه با حضور وزیر اطلاعات و معاونین در وزارت اطلاعات تشکیل شد.

5 ساعت پیش

روزنامه معاریو اعتراف کرد براساس ارزیابی کمیته مالی کنست، مشخص شد جبهه داخلی اسرائیل حدود ۳۰۰ میلیون شیکل (بیش از ۹۲ میلیون دلار) در جنگ ۳ روزه زیان دیده است.

5 ساعت پیش

گزارش‌ها حاکی از آن است که سودجویان راهکار جدیدی برای قاچاق محصولات کشاورزی در پیش گرفته‌اند.

4 ساعت پیش

 التهاب بخش مهمی از روند بهبودی بدن است. اما هنگامی که ادامه یابد، می‌تواند به طیف گسترده‌ای از بیماری‌های پیچیده از جمله دیابت نوع ۲، بیماری قلبی و بیماری‌های خودایمنی منجر شود.

4 ساعت پیش

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

5 ساعت پیش

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت:اگر سری به دفتر ازدواج و طلاق بزنید و یک کار پژوهشی کنید به بحث طلاق‌های صوری می رسیدیم گفته شده است حدود ۳۰ درصد طلاقها صوری است. از کجا به این نتیجه رسیدند از اینجای که طبق گفته مسوولان دفاتر همان افرادی که طلاق می گیرند بلافاصله درخواست صیغه ۹۹ ساله می کند تا به زندگیشان ادامه دهند؛ طلاق می گیرند تا طلاقنامه ارائه کرده و زن حقوق پدر فوت شده را بگیرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...