ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

فقط یک سرمربی حریف امری است ورزش سه

با قوی‌ترین آمار تهاجمی

فقط یک سرمربی حریف امری است!

استون ویلا این فصل بدون هزینه‌های نجومی فراتر از حد انتظار ظاهر شده و از نظر آمار گلزنی فقط سیتی پپ گواردیولا از ویلا بهتر بوده است.

فقط یک سرمربی حریف امری است!

به گزارش "ورزش سه"، فقط یک تیم در جدول لیگ برتر این فصل وجود دارد که توانسته بیشتر از استون‌ویلا گل بزند. پسرانپپ گواردیولابا 33گل، مثل همیشه صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر هستند اما پشت سر آنها، استون‌ویلا با 31گل دیده می‌شود؛ تیمی که با برد دلچسب این هفته در زمین تاتنهام، حالا خودش را به رده چهارم جدول رسانده و رؤیای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان را دور از دسترس نمی‌بیند. نتایج درخشان این فصلاستون ویلا، باز هم ثابت می‌کند کهاونای امرییک مربی بسیار قدرندیده است؛ مردی که در هر باشگاه، تحول مثبتی به‌وجود آورده اما به اندازه توانایی‌های واقعی‌اش، مورد ستایش قرار نگرفته است.

1959042

یک ترکیب متعادل

استون‌ویلا بدون انجام هزینه‌های نجومی در تابستان، توانسته ترکیب بسیار خوب و متعادلی برای خودش بسازد. آنها روی خط دروازه، سنگربان تیم قهرمان جهان یعنی دیبو مارتینز را دارند. پائو تورس نیز پس از ترک ویارئال، به‌خوبی توانسته در خط دفاعی این تیم جا بیفتد. خرید لوکاس دینیه از اورتون، تصمیم جالبی برای این باشگاه بود و مشکلات سمت چپ خط دفاعی را حل کرد. بهترین خرید این فصل باشگاه اما بدون‌شک موسی دیابی بود؛ ستاره‌ای که از لورکوزن جذب شد و به سرعت توانست جای ثابتی در ترکیب این تیم به‌دست بیاورد. موسی در کنار اولی واتکینز، ترکیب بسیار خوبی برای خط حمله استون ویلا به‌وجود آورده است.

1943318

هفته جهنمی!
عصر به‌خیر؛ این تکیه کلام همیشگی اونای امری است. سرمربی سابق پی‌اس‌جی و آرسنال همه مصاحبه‌ها را با این جمله شروع می‌کند. تیم او تا این هفته از فصل، درخشان بوده و فراتر از حد انتظار ظاهر شده است. سخت‌ترین مقطع این فصل برای این مربی اما اواسط آذرماه اتفاق خواهد افتاد؛ جایی که او و تیمش باید ظرف چهار روز، دو بازی بسیار سخت با منچسترسیتی و آرسنال انجام بدهند. شاید آن دو بازی تا حدود زیادی سرنوشت این فصل استون ویلا را مشخص کنند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با رفع موانع و مشکلات، جلال الدین ماشاریپوف در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفته است.

1 ساعت پیش

هواداران رئال مادرید ورود کیلیان امباپه به رئال مادرید را در بازی GTA 5 شبیه‌سازی کردند.

1 ساعت پیش

سفیر ایران در عربستان در هتل محل اقامت سپاهان حاضر شد.

1 ساعت پیش

هوادار تهران خیلی زود توانست گل شمس‌آذر قزوین را جبران کند.

1 ساعت پیش

ترکیب نفت آبادان برای دیدار با فولاد خوزستان مشخص شد.

1 ساعت پیش

از امروز رؤسای دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا تا زمان برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا مسئولیتی در این نهاد نخواهند داشت.

1 ساعت پیش

کیلیان امباپه بهترین گلزن فوتبال اروپاست، ولی دو رقیب غیرمنتظره، قلمرو او را سخت به چالش کشیده‌اند.

1 ساعت پیش

ده‌ها هوادار فاینورد با وجود ممنوعیت حضور هواداران هلند در مسابقات فوتبال در کشور ایتالیا، چند ساعت مانده به بازی عصر امروز تیمشان مقابل آ اس رم خود را به پایتخت ایتالیا رساندند.

1 ساعت پیش

علیرضا فغانی در ورزشگاه دستگردی برای تماشای دیدار هوادار و شمس آذر حضور پیدا کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...