تحصیل شش هزار ۸۰۰ دانشجو در دانشگاه شهرکرد all tv logo

تحصیل شش هزار و ۸۰۰ دانشجو در دانشگاه شهرکرد
چهارمحال و بختیاریشهرکرد

یاسر پیرعلی با اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی دردانشگاه شهرکرددر زمینه جذب هیئت علمی، گفت: تا سال ۱۳۵۹ تعدادی اعضای هیئت علمی این دانشگاه به صورت تمام وقت صفر بود، اما بعد از انقلاب اسلامی تا کنون ۳۵۰ نفر جذب شده‌اند.

رئیس دانشگاه شهرکرد افزود: در سال ۱۳۵۶ تعداد دانشجویان این دانشگاه تنها ۳۰ نفر بوده است، اما امسال شش هزار و ۸۰۰ دانشجو در تمام مقاطع تحصیلی این واحد آموزشی مشغول تحصیلی هستند.


بیشتر بخوانید

  • نام و نشان سرداران شهید چهارمحال و بختیاری در بی نشانی

وی اضافه کرد: در سال ۱۳۵۶ تقریبا دانشکده‌ای در دانشگاه شهرکرد وجود نداشت و تعداد محدود دانشجویان در یک فضای آموزشی کوچک با کمترین امکانات مشغول به تحصیل بودند، اما اکنون شاهد ۹ دانشکده تخصصی در این دانشگاه هستیم.

پیرعلی با اشاره به مراکز فناور و پژوهشکده‌های دانشگاه شهرکرد، ادامه داد: تقریبا از این مراکز، خبری در این دانشگاه نبود، اما امروز مراکز فناور به ۱۷ و مراکز پژوهشکده‌ای به شش مورد رسیده که زمینه پژوهش و اشتغال دانشجویان و اساتید را فراهم کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم بدون دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران کار سختی مقابل ذوب‌آهن اصفهان دارد، اما سرخپوشان می‌توانند بر این مشکل غلبه کنند.

1 ساعت پیش

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از پاسخ دادن به خبرهای روزهای اخیر درباره حضور در لیگ ژاپن خودداری کرد.

1 ساعت پیش

یکی از کاربران توئیتری درباره جنگ روسیه و اوکراین و احتمال پیروزی کی‌یف نوشت: رهبران اتحادیه اروپا نحوه صحبتشون در مورد جنگ اکراین رو تغییر بدن اکثر اروپایی‌ها بدنبال ممانعت از پیروزی روسیه‌ان اما به پیروزی کی‌اف باور ندارن، اونا به مردم میگفتن که ادامه کمک‌ها میتونه به صلح پایدار و مذاکره‌ منجر بشه ولی حالا کمتر از ۱۰٪ اروپاییا معتقد به پیروزی اکراین هستن

نیم ساعت پیش

دبیر شورای نگهبان گفت: ظهور حضرت صاحب ‌الزمان (عج)، مصداق تحقق وعده‌ تخلف‌ناپذیر الهی یعنی برچیدن بساط ظلم و استقرار حکومت جهانی مستضعفین است.

نیم ساعت پیش

سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس به جای خالی تماشاگران در بازی امروز این تیم مقابل تراکتور اشاره و ابراز امیدواری کرد، در بازی آتی آنها سرخپوشان را همراهی کنند.

1 ساعت پیش

مرجانه گلچین بازیگر ایرانی و استایل بچه گانه ان در جشن تولدش در ادامه مشاهده خواهید کرد.

یک ربع پیش

شهاب زاهدی پس برتری پرسپولیس مقابل تراکتور بخاطر این پیروزی خدا را شاکریم.

نیم ساعت پیش

رقابت نفس‌‌گیر 253 کاندیدای مجلس شورای اسلامی برای کسب هفت کرسی نمایندگی استان اردبیل از فردا آغاز می‌شود.

1 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شناور‌های شهید صیاد شیرازی و شناور حسن باقری گفت: این شناور‌ها ۲۸ موشک پدافندی و کروز دارد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...