شما نیوز |
1 ماه پیش

پرسپولیس در این استادیوم هرگز نمی بازد خوش یمن ترین جای جهان برای پرسپولیس twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

پرسپولیس در این استادیوم هرگز نمی بازد | خوش یمن ترین جای جهان برای پرسپولیس
آنچه دیگران می خوانند:
  • دانلود آهنگ تق و تق در زدن از مهستی با هوش مصنوعی

  • سکانس خنده دار از حسینه معلی | وقتی بچگی مداحان حسینه معلی + ویدیو

  • مدارس کدام استان ها در روز شنبه 12 اسفند تعطیل است؟

  • تعطیلی مدارس | جزییات تعطیلی مدارس استان تهران شنبه 12 اسفند 1402

  • این بازیگر روی نجم الدین شریعتی کراش زد  | شوکه شدن نجم الدین شریعتی از این ماجرا

    این بازیگر روی نجم الدین شریعتی کراش زد | شوکه شدن نجم الدین شریعتی از این ماجرا

به گزارششمانیوز،‌قلعه امنپرسپولیسکجاست؟پرسپولیسسال‌هاست که در فولادشهر مغلوب نشده است و این استادیوم برایپرسپولیسخوش‌یمن محسوب می‌شود.

پرسپولیس این هفته مقابل ذوب آهن به یک برد با ارزش رسید و خودش را در کورس قهرمانی نگه داشت. شاگردان اوسمار درحالی مقابل شاگردان ربیعی به برتری رسیدند که در صورت توقف در این بازی کارشان برای قهرمانی خیلی سخت می‌شد. نکته جالب در خصوص برد پرسپولیس حفظ رکورد ویژه این تیم در فولاد شهر است.

پرسپولیسی‌ها چند سال است که در این ورزشگاه باختی را تجربه نکردند و به نوعی فولاد شهر قلعه امن پرسپولیسی‌ها به حساب می‌آید. پرسپولیس آخرین بار در لیگ هفدهم و در زمان سرمربیگری برانکو مقابل ذوب آهن در فولادشهر باختند و بعد از آن با ۳ سرمربی مختلف یعنی کالدرون، گل‌محمدی و اوسمار هیچ باختی را در این ورزشگاه تجربه نکردند.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری اراذل و اوباشی که اقدام قدرت نمایی و عربده‌کشی در شرق تهران کرده بودند، خبر داد.

5 دقیقه پیش

بررسی تحولات بلندمدت نرخ رشد نقدینگی در اقتصاد ایران نشان می‌دهد، این نرخ در پایان اسفندماه 1402 نسبت به متوسط 20 ساله، 25 ساله و حتی 62 ساله این شاخص میزان کمتری را نشان می‌دهد.

5 دقیقه پیش

مدیرعامل نیروگاه ری از انجام 6 مورد تعمیرات اساسی، 4 بازدید مسیر داغ توربین و 11 بازدید محفظه احتراق در 6 ماه دوم سال گذشته خبر داد و گفت: تمام بازدیدها و تعمیرات واحدهای این نیروگاه توسط کارشناسان و متخصصان توانمند و جهادگر نیروگاه ری انجام شد.

5 دقیقه پیش

استاندار البرز گفت: با توجه به معین بودن استان البرز در سرمایه‌گذاری سواحل مکران، ‌با برنامه‌ریزی دقیق در طرح سواحل جنوبی مکران حضور خواهیم یافت.

5 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون ساماندهی حاشیه شهر شورای شهر مشهد گفت: تا به امروز 33هزار نفر در سامانه دوچرخه‌های اشتراکی ثبت نام کرده اند و مدیران این حوزه باید از این ظرفیت استفاده های بهتری داشته باشند.

5 دقیقه پیش

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: روزانه 700 تن زباله و پسماند شهری در قم تولید می‌شود.

5 دقیقه پیش

تیم فوتبال ذوب‌آهن در هفته بیست و چهارم لیگ برتر میزبان تیم آلومینیوم اراک خواهد بود.

5 دقیقه پیش

دختر نوجوانی که هدف آدم‌ربایی قرار گرفته بود، توسط تیم جنایی آزاد شد و آدم‌ربا به چنگال قانون افتاد.

5 دقیقه پیش

نخستین صادرات ریلی افغانستان شامل 1100 تُن سنگ معدنی از طریق خطوط ریلی ایران به ترکیه فرستاده شد.

4 دقیقه پیش

بیشتر...