راهبرد معاصر |
۴ هفته پیش

ترافیک سنگین در برخی محورهای استان تهران راهبرد معاصر

مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: ترافیک در برخی محورهای استان تهران سنگین شد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ آخرین وضعیت جوی ترافیکی نشان می دهد که ترافیک در آزادراه تهران – کرج محدوده پارک جنگلی چیتگر، محور تهران – فشم و بالعکس حدفاصل رودک تا کمرخانی و محور شهریار – تهران محدوده زرنان سنگین است.

براساس آخرین وضعیت جوی، در برخی از محور های استان تهران و البرزی بارش پراکنده باران را داریم.

همچنین ترافیک در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا و محور تهران – فشم محدوده گردنه قوچک و حدفاصل رودک تا شمیران نیمه سنگین است.

طبق این گزارش، محورهای غیرشریانی هشتگرد – طالقان، کمربندی جدید خرانق – یزد، یزد – دربید، چاهان – زرآباد مسدود و محور پونل – خلخال دارای انسداد فصلی است./ایرنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چانگان UNI-T خودرویی است که در سال 2020 معرفی شد و در ایران وقتی نامش در محافل خودرویی پیچید که یک دستگاه از آن در محوطه شرکت سایپا دیده شد و اینگونه به نظر می رسید که سایپا قصد دارد دور جدیدی از همکاری با چانگان را و آن هم با تولید مدل تازه وارد چانگان UNI-T آغاز کند. اما حالا شنیده می شود که این خودرو در لیست واردات شرکت سایپا قرار گرفته و ظاهرا اولین خودرو وارداتی این شرکت است که حضورش در ایران قطعی شده است.

11 دقیقه پیش

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فوتبالی که در نقش جهان دیدیم یک جنگ واقعی بین دو قدرت اول فوتبال کشور بود.

13 دقیقه پیش

در این مرحله متقاضیان می‌توانند یک اولویت از سبد محصولات اعلامی انتخاب نمایند.البته هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفا برای ثبت نام کنندگان مرحله اول که در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ است.

یک ربع پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X7 مدل 2023 را مشاهده می کنید.

یک ربع پیش

علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال هرگز نمی‌خواهد در دوران مدیریتش با حکم انضباطی شدید فیفا مواجه شود.

یک ربع پیش

اعداد و ارقام تولید خودروسازان به‌روشنی می‌گوید که تا زمانی که صنعت خودروسازی دولتی است نمی‌توان هیچ ادعایی در کیفیت، خدمات پس از فروش، ایمنی و مشتری‌مداری داشت. البته هم‌زمان با قصد دولت برای فروش سهام ایران‌خودرو و سایپا این نگرانی به وجود آمده که رسانه‌ای کردن این مسئله صرفاً اقدامی ظاهری و صوری باشد چراکه با وجود سهامدار بودن شرکت‌های دولتی زیرمجموعه ایران‌خودرو و سایپا در عمل تغییری در مالکیت سهام این دو خودروساز اتفاق نمی‌افتد.

یک ربع پیش

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت نوبت هفتم وام ضروری ۱۵ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری خبر داد.

یک ربع پیش

خودروی دنا در نمایشگاه خودرو دچار خرابی شد و اعضای غرفه ایران‌خودرو با هل دادن؛ محصولشان را به بازدیدکنندگان معرفی کردند. منبع: خبرآنلاین

یک ربع پیش

آنطور که به نظر می‌رسد قیمت خودروهای داخلی به بهانه نصب دی لایت با افزایش مواجه شده است.

یک ربع پیش

بیشتر...