خبرورزشی |
۱ هفته پیش

کودتا در تیم ملی زنان نامه جنجالی ۱۵ ستاره به فدراسیون مربی باید اخراج شود

تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا در بحران فرو رفت و ۱۵ بازیکن ناراضی خواهان برکناری سرمربی تیم هستند.

خورخه ویلدا؛ تیم ملی زنان اسپانیا
  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

فدراسیون فوتبال اسپانیا RFEF گفت که ۱۵ نفر از بازیکنان تیم ملی زنان اعلام کردند که دوران سرمربیگری خورخه ویلدا بر وضعیت عاطفی و سلامتی آنها تاثیر گذاشته و اگر او از سِمت خود استعفا ندهد، دیگر در تیم ملی بازی نخواهند کرد.

با این حال، فدراسیون همچنین اعلام کرد که به بازیکنان اجازه نمی‌دهد تا طول دوران خدمت یک مربی را زیر سوال ببرند. آنها گفتند: «این مانورها به دور از ارزش‌های فوتبال و ورزش است. گرفتن چنین تصمیماتی در حیطه اختیارات آنها نیست.»

سازمان همچنین هشدار داد که امتناع از بازی برای تیم ملی یک تخلف بسیار جدی است و می‌تواند تحریم‌هایی بین ۲ تا ۵ سال در پی داشته باشد، و ادامه داد که این ۱۵ نفر را به تیم ملی دعوت نمی‌کند! و اضافه کرد: «فدراسیون فقط فوتبالیست‌های متعهد خواهد داشت حتی اگر مجبور باشد فقط با جوانان بازی کند. تیم ملی به بازیکنان متعهد به پروژه نیاز دارد که پیراهن اسپانیا را با افتخار بپوشند.» در پایان بیانیه آمده است: «بازیکنانی که نام‌شان فاش نشده در صورتی به تیم ملی دعوت خواهند شد که اشتباه خود را پذیرفته و درخواست بخشش کنند.»

ویلدا، ۴۱ ساله، از سال ۲۰۱۵ سرمربی تیم ملی است و تیمش را به مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۲ رساند. ایگناسیو کوئردا، سرمربی پیشین، پس از درخواست بازیکنان اسپانیا برای اخراج وی در سال ۲۰۱۵ از سمت خود استعفا داد. این حرکت پس از آن صورت گرفت که اسپانیا در گروه خود در جام‌جهانی قعرنشین شد. پس مطمئناً این بار هم بازیکنان خواهند توانست سرمربی ناکارآمد خود را برکنار کنند، هرچقدر هم که فدراسیون مخالف این کار باشد!#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مباحث اول و دوم فصل هفتم باب سوم (دادرسی نخستین) قانون آئین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب (در امور مدنی) از مواد ۱۴۹ تا ۱۵۷  موضوعات «تامین دلیل و اظهارنامه» پرداخته است.  

10 ساعت پیش

نهال دشتی که این روزا در سریال جیران دیده میشه همانند همه هم صنفاش تصاویر بسیاری از خود منتشر میکنه اما اینبار آرایش نودش چندان به دل ننشست!

10 ساعت پیش

یک متخصص تغذیه گفت: کم‌کاری تیروئید به حالتی گفته ‌می‌شود که بدن به اندازه‌ کافی هورمون تیروئید تولید نمی‌کند.

10 ساعت پیش

برخی منابع در شبکه‌های اجتماعی از آزادی حسین ماهینی بازیکن سابق پرسپولیس خبر می دهند.

9 ساعت پیش

مجری پرحاشیه «سمت خدا» پس از چندی غیبت، دوباره به آنتن برگشت.

10 ساعت پیش

به تازگی در بسیاری از رسانه‌ها افشاگری تتلو از نوید محمدزاده بسیار زیاد بازتاب داشته و فضای مجازی را ترکانده است. با ما بمانید.

10 ساعت پیش

تیپ دهه شصتی لعیا زنگنه با لباس عروس سوژه کاربران شد.

8 ساعت پیش

اهواز- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری بیش از دو میلیون مسافر از پایانه‌های مسافربری این استان جابه‌جا شدند.

9 ساعت پیش

تهران - مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق در توئیتی آمادگی خود برای آغاز گفت وگوی سیاسی را اعلام کرد.

9 ساعت پیش

بیشتر...