ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

پرواز سیدحسین برای ارتقای یک رکورد عکس ورزش سه

کاپیتان استقلال آماده کلین‌شیت شماره 11

پرواز سیدحسین برای ارتقای یک رکورد (عکس)

دروازه‌بان ملی‌پوش استقلال برای ارتقای رکورد کلین‌شیت خود انگیزه زیادی دارد.

پرواز سیدحسین برای ارتقای یک رکورد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"،سیدحسین حسینیکاپیتان باتجربه آبی‌های پایتخت بعد از بازگشت از جام ملت‌های آسیا با آمادگی بالا در تمریناتاستقلالحضور یافته است. حسینی که هفته پیش مقابل سپاهان هم توانست دروازه خود را بسته نگه دارد، حالا از نظر روحی هم شرایط مناسب‌تری دارد و برای بازی‌های بعدی آماده می‌شود.

حسینی مقابل سپاهان تعداد کلین‌شیت‌های خود را در فصل جاری دورقمی کرد و به 10 رساند. او حالا خودش را برای مسابقات آینده آماده می‌کند و امیدوار به ارتقای این رکورد ویژه است.

1996835

سیدحسین در تمرینات استقلال هم آمادگی خود را به نمایش گذاشته است. او در شرایطی برای بازی‌های بعدی آماده می‌شود که تصاویر منتشر شده از این دروازه‌بان به خوبی فرم ایده‌آل بدنی او را نشان می‌دهد.

کاپیتان استقلال که مرد مورد اعتماد جواد نکونام در همه مسابقاتلیگ برتربوده، نقش مهمی در موفقیت‌ها و صدرنشینی استقلال ایفا کرده و بی‌شک در مسیر رسیدن به عنوان قهرمانی کمک شایانی به آبی‌ها خواهد کرد.

حسینی امیدوار است در پایان فصل جاری برای دومین بار به عنوان کاپیتان استقلال جام قهرمانی را بالای سر ببرد و نقش خودش به عنوان یک بزرگ‌تر و دروازه‌بان باتجربه بیشتر به چشم خواهد آمد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با اعلام فدراسیون کشتی آمریکا، گیبل استیوسون سهمیه حضور در انتخابی المپیک را نخواهد داشت.

2 ساعت پیش

مارکا امروز گزارش داد که مسئولان بایرن در نهایت روی زین‌الدین زیدان برای جانشینی توماس توخل به جمع‌بندی رسیده‌اند و تماس‌ها با ایجنت او شروع شده است.

2 ساعت پیش

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، با حضور مجدد در ورزشگاه مارادونا با استقبال گسترده هواداران نتوانست احساساتش را بروز ندهد.

2 ساعت پیش

مدیرعامل خیبر خبر از تشکیل تیم زنان این باشگاه داد.

2 ساعت پیش

غلامرضا مومنی مقدم رسما سرمربی تیم والیبال صنعتگران امید در لیگ برتر ۱۴۰۳ شد.

2 ساعت پیش

استقلال پس از گذشت فقط ۲۳ هفته، توانست پنجاهمین امتیاز خود در این فصل را کسب کند.

2 ساعت پیش

عارف آقاسی با دریافت چهارمین کارت زرد دیدار با نساجی را از دست داد.

2 ساعت پیش

ویتور روکه یک فرصت دیگر برای نشان دادن ارزش‌هایش را از دست داد و نتوانست مقابل کادیز خوب بازی کند.

2 ساعت پیش

سُر خوردن بدموقع ویرژیل فن‌دایک می‌توانست یاد و خاطره لغزش ‏تاریخی استیون جرارد را زنده کند که رابرتسون ناجی لیورپول و ‏کاپیتان تیمش شد.‏

2 ساعت پیش

بیشتر...