بیتوته |
5 روز پیش

بیوگرافی عکس های بهناز نازی بازیگربهناز نازی, بیوگرافی بهناز نازی, عکس های بهناز نازی

بهناز نازی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون

 

زندگی شخصی و هنری بهناز نازی بازیگر ایرانی

بهناز نازیبازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که عمدتا به عنوان طراح لباس و طراح صحنه در پشت دوربین فعالیت داشته است. او بازیگری را از تئاتر شروع کرد و به دلیل اینکه عمده ترین فعالیت های او مربوط به تئاتر است ، ممکن است او را کم تر شناخته باشید. در ادامه به بیوگرافی این بازیگر و هنرمند پشت صحنه خواهیم پرداخت.

چکیده ای از بیوگرافی بهناز نازی 

نام : بهناز نازی 

تاریخ تولد : 12 دی 1346

محل تولد : تهران 

فعالیت : بازیگر ، طراح لباس و صحنه

 

بیوگرافی بهناز نازی 

 

نمایش های بهناز نازی, عکس های اینستاگرام بهناز نازی, زندگی نامه بهناز نازی

بیوگرافی بهناز نازی 

 

بهناز نازیدر 12 دی سال 1346 در تهران متولد شد. او علاقه مند به بازیگری است. بهناز نازی فعالیت خود را از ایفای نقش در تئاتر شروع کرد و در چند سال اخیر نمایش های فوق العاده ای داشته است. استعداد و توانایی های بهناز نازی موجب شد کارگردان ها و فیلم ساز ها توجه ویژه ای به او داشته باشند که نهایتا منجر به ورود او به سینما و تلویزیون شد.

 

بهناز تئاتر را در سال 1374 شروع کرد و از میان چندین نمایشی که بازی کرده است ، تعدادی از این نمایش ها بسیار معروف و شناخته شدند. نمایش های شاخص بهناز نازی عبارتند از : 

• کوروش 

• شرق دور شرق نزدیک

• ریچارد

همچنین برخی از نمایش های شناخته شده بهناز نازی که در ان نقش طراح صحنه را داشته است عبارتند از  :

• گمسار

• روزی روزگاری 

• دختری با شنل ارغوانی 

• آژاکس 

• انتظار با بوی نرگس 

 

علاوه بر تئاتر ، خانم نازی در تلویزیون و سینما نیز به خوبی درخشیده است. او فقط چند بار در فیلم های سینما و تلویزیون حضور پیدا کرد اما با این وجود به خوبی مشهور شد و جوایز و افتخاراتی در کارنامه خود ثبت کرد. در ادامه به جدول آثار این بازیگر خواهیم پرداخت.

خانم نازی در هیچ مصاحبه ای از وضعیت تاهل خود صحبت نکرده اند و به نظر می رسد ایشان مجرد هستند. هرچند اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

 

جوایز و افتخارات بهناز نازی

 

بهناز نازی و همسرش, فیلم های بهناز نازی, بهناز نازی بازیگر

یکی از جوایز مهم که بهناز نازی موفق به دریافت آن شد ، جایزه طراحی صحنه و لباس بود

 

بهناز نازی در سال 1374 با ایفای نقش در نمایش گمسار موفق به دریافت جایزه دوم بازیگری از جشنواره دانشگاه آزاد بوشهر شد.

وی همچنین برای طراحی صحنه نمایش روزنه و روزگار طولانی تنهایی در سال 1375 موفق به دریافت جایزه دوم طراحی صحنه و لباس از جشنواره استانی تهران شد.

 

سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و لباس برای طراحی صحنه فیلم هیوا از جشنواره فیلم فجر به علاوه دریافت رتبه سوم بازیگری از جشنواره سراسری دانشجویی برای بازی در نمایش روزگاری برای بودن ، از جمله افتخارات و جوایز دیگر خانم بهناز به شمار می آیند.

 

بخشی از مصاحبه با بهناز نازی 

 

بهناز نازی, بیوگرافی بهناز نازی, عکس های بهناز نازی

تصویر بهناز نازی

 

خانم نازی از رعایت پروتکل ها در شرایط کرونایی در سالن تئاتر شهر برایمان توضیح دهید:

تمامی پروتوکول های بهداشتی توسط پرسنل مجموعه تئاتر شهر رعایت می شود. حتی برای اینکه تعداد نفرات در اتاق گریم کمتر شود ، بعد از طراحی گریم ها توسط خانم حاجیان در شروع نمایش ، خودمان در شب های بعدی گریم مان را انجام می دهیم تا به اندازه کافی مسئله فاصله گذاری رعایت شود.

 

در کارنامه شما کمتر کار کمدی یافت دیده می شود؟

خودم به شخصه علاقه زیادی به کار کمدی دارم. در واقع طنزی که در موقعیت رخ بدهد. همه تلاش ما این است که طنز کارمان معطوف به رد و بدل شدن چند دیالوگ طنز نباشد.

 

خانم نازی چقدر از شرایط اجرا در تئاتر راضی هستید؟

در مدتی که در تئاتر فعالیت می کنم ، هیچ حمایتی ندیده ام. حتی الان که تئاتر ها باز شده اند اما مردم نمی دانند و چند روز بعد از اجرای نمایش به تازگی بنر های تبلیغاتی که در سطح تئاتر شهر نصب شده است مواجه می شوند. این کل تبلیغات ما در سطح شهر است.

 

بچه های تئاتر در این شرایط سخت تلاش می کنند و با توجه به این اینکه نیمی از ظرفیت تئاتر پر می شود، مشخص نیست کمک هزینه ای دریافت خواهیم کرد یا نه. تیم ما با علم به این مسائل کار خودش را شروع کرده است اما بی انصافی است هیچ حمایتی از نمایش هایی که در این تئاتر به نمایش در می آیند هیچ حمایتی نشود.

 

آلبوم تصاویر بهناز نازی 

 

فیلم های بهناز نازی, بهناز نازی بازیگر, مصاحبه با بهناز نازی

تصویری از جشن تولد بهناز نازی 

 

نمایش های بهناز نازی, عکس های اینستاگرام بهناز نازی, زندگی نامه بهناز نازی

بهناز نازی در تئاتر

 

بهناز نازی و همسرش, فیلم های بهناز نازی, بهناز نازی بازیگر

بهناز نازی در حال ایفای نقش در تئاتر 

 

بهناز نازی بازیگر, مصاحبه با بهناز نازی, نمایش های بهناز نازی

عکس های بهناز نازی 

 

گردآوری :بخش بازیگران بیتوته

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رابرت پتینسون،عکس رابرت پتینسون،عکس های رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون و کریستین استوارت،بیوگرافی رابرت پتینسون،بیوگرافی کامل رابرت پتینسون،همسر رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون ، جوایز رابرت پتینسون ، زندگی نامه رابرت پتینسون ،

1 روز پیش

مائده محمدی ، بیوگرافی مائده محمدی مدلینگ ، زندگی نامه مائده محمدی ، مائده محمدی و همسرش ، عکس های مائده محمدی ، مائده محمدی زیباترین مدل ایرانی ، تصاویر مائده محمدی ، آثار مائده محمدی ، فیلم های مائده محمدی ، صفحه اینستاگرام مائده محمدی ،

1 روز پیش

لئا سیدو ، بیوگرافی لئا سیدو ، عکس های لئا سیدو ، لئا سیدو بازیگر ، لئا سیدو و همسرش ، زندگی نامه لئا سیدو ، لئا سیدو بازیگر و مدل ، زندگی شخصی لئا سیدو ، فیلم های لئا سیدو ، لئا سیدو، بازیگر گزارش فرانسوی ،

3 روز پیش

سعید پیردوست ، بیوگرافی سعید پیردوست ، عکس های سعید پیردوست ، سعید پیردوست بازیگر ایرانی ، سعید پیردوست و همسرش ، مصاحبه با سعید پیردوست ، سعید پیردوست در گوزنها ، فیلم های سعید پیردوست ، عکس سعید پیردوست ، سعید پیردوست بازیگر ،

۱ هفته پیش

بیاینا محمودی،بیوگرافی بیاینا محمودی،نقش شارلوت در گاندو 2،بازیگر نقش شارلوت در گاندو 2،تصاویر بیاینا محمودی،بازیگر نقش شارلوت در گاندو کیست،بازی های بیاینا محمودی در تئاتر و تلویزیون،همسر بیاینا محمودی کیست،بازی بدون حجاب بیاینا محمودی،علت بازی بدون حجاب بیاینا محمودی،درباره بیاینا محمودی،بیاینا محمودی کیست،شارلوت در گاندو2 کیست،بیاینا چگونه شارلوت شد،آشنایی با بیاینا محمودی

۱ هفته پیش

ملیسا دونگل ، بیوگرافی ملیسا دونگل ، عکس های ملیسا دونگل ،ملیسا دونگل بازیگر ، ملیسا دونگل بازیگر ترکیه ای ، زندگی نامه ملیسا دونگل ، ملیسا دونگل و همسرش ، ملیسا دونگل مدلینگ ، عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل ، علایق ملیسا دونگل ،

۱ هفته پیش

کاترینا کایف،عکس کاترینا کایف،کاترینا کایف و سلمان خان،تصاویر کاترینا کایف،بیوگرافی کاترینا کایف،عکس زیبا کاترینا کایف،فیلم جدید کاترینا کایف،ازدواج کاترینا کایف،کاترینا کایف قد،کاترینا کایف هندی،

۱ هفته پیش

بیشتر...