خبرورزشی |
1 ماه پیش

اشتباه بزرگ مدیران پرسپولیس در نقل انتقالات

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند.

اشتباه بزرگ مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات!

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات این فصل بسیار پرکار بودند. پرسپولیس که فصل قبل نتوانست قهرمان شود، دست به یک خانه تکانی اساسی زد و هم ورودی‌های زیادی داشت و هم بازیکنان زیادی از این تیم جدا شدند.

یکی از بازیکنانی که از جمع پرسپولیس جدا شد، حامد لک بود. مدیران پرسپولیس در حالی رضایتنامه حامد لک را به‌شکل رایگان در اختیار دروازه‌بان جدید مس رفسنجان قرار دادند که حالا برای جذب بازیکن تیم رفسنجانی دچار مشکل شدند.

پرسپولیس که در پست هافبک دفاعی دچار مشکل است و نیاز به بازیکن جدید دارد، خواستار جذب مهدی حسینی، هافبک میانی مس شده‌ اما این باشگاه حاضر به صدور رضایتنامه بازیکنش نیست. همین موضوع باعث شده پرسپولیسی‌ها متوجه شوند چقدر در مورد صدور رایگان رضایتنامه دروازه‌بان خود که حالا عضو تیم مس رفسنجان است، اشتباه کرده‌اند!

با توجه به قراردادی که لک با پرسپولیس داشت، این باشگاه می‌توانست از لک بخواهد تا تیم آینده‌اش را معرفی کرده و بعد درمورد صدور رضایتنامه در ازای دریافت مبلغی یا تعویض با بازیکنی تصمیم‌گیری و اقدام کند. اشتباه بزرگ مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات باعث شد تا این تیم در این موضوع ضرر کند و نتواند بازیکن دلخواه سرمربی تیمش را جذب کند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام سجاد(ع) در محرّم سال 61 هـ.ق در جریان قیام و شهادت امام حسین (علیه السلام ) در کربلا حضور داشتند.

4 ساعت پیش

مفهوم رمزارزها در ابتدا با راه‌اندازی بیت‌کوین در سال ۲۰۰۹ شکل گرفت و با اینکه پس از آن آلت‌کوین‌های زیادی به وجود آمدند، برخی از فعالان و علاقه‌مندان به این بازار، همچنان فقط بیت‌کوین را قبول دارند.

3 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

3 ساعت پیش

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه جلسه اعضای دولت و هیات رئیسه و روسای کمیسیون‌های مجلس هفته آینده برگزار می‌شود؛ گفت: فردا رئیس‌جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت به کرمان سفر می‌کنند.

4 ساعت پیش

بازیکن تیم فوتبال استقلال از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال و بازگشت به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

4 ساعت پیش

فلور نظری، بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی عکسی جدید در اینستاگرامش با یک چهره متفاوت و دیده نشده از خود بعد از عمل‌های زیبایی به اشتراک گذاشت.

2 ساعت پیش

در میان تمامی جوندگان، حشرات و آفات دیگر موریانه‌ها خطرناک‌ترین موجودات به نظر می‌رسند و از بین بردن موریانه‌ها کار سختی است، زیرا آن‌ها موجوداتی هستند که قادر به خراب کردن خانه شما در طی چند سال می‌باشند.

3 ساعت پیش

مجلس شورای اسلامی در هفته آینده جلسه علنی دارد که در مهم‎‌ترین بخش‌ها، قرار است ضمن سؤال از وزیر بهداشت، گزارش حادثه متروپل آبادان نیز قرائت شود.

4 ساعت پیش

استاندار همدان با بیان اینکه افزایشی در قیمت نان در استان اعمال نمی شود، گفت:با هرگونه تخلف در چرخه توزیع آرد برخورد می شود.

4 ساعت پیش

بیشتر...