ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

سرمربی تراکتور، یک چهره خبرساز مشهور ورزش سه

زنوزی به کم قانع نیست؛

سرمربی تراکتور، یک چهره خبرساز و مشهور

باشگاه تراکتور در تدارک انتخاب سرمربی جدید به جای پاکو خمس اسپانیایی است.

سرمربی تراکتور، یک چهره خبرساز و مشهور

به گزارش ورزش سه، در پی جدایی خمس ازتراکتورو بازگشت او به اسپانیا، باشگاه تراکتور نزدیک به یک هفته است که در تدارک انتخاب سرمربی جدید خود به سر می‌برد. در این یک هفته مربیان مختلفی به تراکتور معرفی شده و نظرات متفاوتی پیرامون آنها در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده است.

تراکتوری‌ها که روز جمعه مسابقه بسیار حساسی را مقابل نساجی برگزار کرده و مقابل این تیم پرانگیزه شکست خفیفی را پذیرفتند، در بازگشت به تبریز روز گذشته تمرینات خود را زیرنظر محمد نصرتی دنبال کردند. با این حال همه گوش به زنگ هستند تا سرمربی بعدی این باشگاه معرفی بشود.

تا روز گذشته صحبت از حضور یک مربی لیگ برتری (سرمربی سابق فولام) در تراکتور بود و امروز صحبت‌های جدیدی درباره احتمال حضور یک مربی ایرانی در این تیم مطرح شده است. همچنین قربان بردیف، سرمربی سابق تراکتوری‌ها که در فصل گذشته جای خود را بهپاکو خمسداد نیز همچنین به عنوان یکی از گزینه‌ها پشت دست زنوزی است.

2013247

نکته مهم، ضیق وقت، فشردگی مسابقات و شرایط خاص منقطه خاورمیانه است که انتخاب سرمربی خارجی را کمی دشوارتر جلوه می‌دهد. بنابراین تراکتور که از همان ابتدا نیز به دنبال استخدام سرمربی ایرانی کارنامه‌دار و مشهور برای تیمش بود، مجددا تلاش‌هایی را برای احیای مذاکرات آغاز کرده است.

نکته مهم این است که زنوزی قصد دارد تیمش را به کسی بسپارد که کوچک‌ترین تردیدی درباره وی وجود نداشته باشد و این سرمربی باعث خوشحالی هواداران تراکتور و کاهش ناراحتی آنها از کسب نتایج غیرقابل قبول در یکی دو هفته گذشته بشود.البته از یاد نبریم که تراکتور سال جدید را با ادعای قهرمانی آغاز کرد اما در مسابقات مهم آنها مثل بازی با سپاهان و آلومینیوم، شرایط مطابق میل پیش نرفت و در بازی ذوب‌آهن نیز آنها بدجور غافلگیر شوند. شکست روز جمعه مقابل نساجی هم باخت به یک تیم بسیار باانگیزه بود که برای زندگی و بقا تلاش می‌کرد؛ درسی که خود تراکتور نیز باید آن را بیاموزد، اینکه یک تیم واحد و حمایت یکپارچه هواداران بدون ناامیدی چه تاثیری در کسب نتایج مثبت برای تیم دارد.

آنهایی که تراکتور را دوست دارند بابت دلخوری‌ هواداران به آنها حق می‌دهند اما فضا و جو تندی که در تبریز و هر سال پیرامون تراکتور وجود دارد، کار را به سمت تصمیم‌گیری‌های احساسی و ادامه همین روند خواهد برد، در حالی که تراکتوری‌ها نیازمند ثبات و قدرت در تصمیم‌گیری هستند.

حالا همه چشم‌ها به زنوزی است و انتخاب جدید او. او به دنبال مربی‌ای است که مثل سال گذشته حضورش در تراکتور جوی از امید و اعتماد را ایجاد کند؛ کاری که پاکو خمس فصل گذشته در تراکتور انجام داد و در نهایت نتوانست آن را به سرانجام برساند، اگرچه از او نیز به عنوان یک مربی مستقل، صاحب سبک و حرفه‌ای همواره یاد خواهد شد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی تیم ملی امروز دومین دیدار تدارکاتی خود را برابر برزیل برگزار خواهد کرد.

۱ هفته پیش

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران می‌گوید بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند تا در این سه بازی تدارکاتی با برزیل به بهترین هماهنگی برسد.

۱ هفته پیش

در پی اتفافات اخیر در باشگاه مس رفسنجان، خداداد افشاریان و سهیل مهدی از ریاست کمیته داوران و کمیته مسابقات استعفا کردند.

۱ هفته پیش

فیلمی از زمین فوتبال زیبا در ترکیه که مورد توجه کاربران قرار گرفته است را مشاهده می کنید. منبع: viral vids

۱ هفته پیش

هافبک ازبکستانی پرسپوليس که این روزها به تیتر یک اخبار نقل و انتقالاتی تبدیل شده، قصدی برای پایان کار در این تیم ندارد.

۱ هفته پیش

سهیل مهدی و خداداد افشاریان خیلی محترمانه از سمت‌های خودشان برکنار شدند.

۱ هفته پیش

جلسه امروز فدراسیون سوارکاری با استاندار گلستان برگزار شد.

۱ هفته پیش

محرم نویدکیا بازیکنانش را برای بازی با تراکتور به میدان فرستاد.

۱ هفته پیش

ویدیویی از آتش‌بازی هواداران سپاهان روی سکوهای نقش جهان را، ببینید./ایسنا

۱ هفته پیش

بیشتر...