خبرگزاری تسنیم |
6 ماه پیش

بیمار روانی در کرج مادرش را بی رحمانه کشت تسنیم


بیمار روانی در کرج مادرش را بی‌رحمانه کشت

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۱ مرکزی شهرستان کرج، فردی که به دلیل اختلالات روانی اقدام به قتل مادر و ضرب و جرح پدرش کرده بود، دستگیر شد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز کرج، پیمان گودرزی در ارتباط با جزئیات این قتل اهظار داشت: ماموران به محض رسیدن به محل درگیری متوجه شدند که یک فرد 39 ساله به دلیل اختلالات روانی اقدام به ضرب و جرح پدر و مادرش کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج اضافه کرد: ضارب به محض مشاهده ماموران قصد درگیری با آنها را داشت که عوامل گشت با رعایت قانون به کارگیری سلاح یک تیر هوایی شلیک و متهم را در یک اقدام ضربتی دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متاسفانه مادر خانواده پس از انتقال به بیمارستان به دلیل وارد آمدن ضربه چکش به سرش جانش را از دست داده و پدر خانواده نیز تحت مداوا قرار دارد.

گودرزی در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت بررسی‌های تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد، خاطرنشان کرد: مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به صورت شبانه روزی آماده دریافتاخباراطلاعات شهروندان و خدمت رسانی به شهروندان است.

دستبند پلیس بر دستان سارق شاسی سوار

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اشاره به دستگیری یک سارق شاسی سوار در منطقه عظیمیه، گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در منطقه عظیمیه کرج، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 14 رسالت قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی محل اختفای متهم را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی وی را در اقدامی ضربتی دستگیر و در بازرسی از محل تعدادی اموال مسروقه کشف کردند.

رئیس پلیس کرج تصریح کرد: سارق برای مخفی نگه داشتن خود حین سرقت از پارک خودروی شاسی بلندش در کنار ماشین برای انجام سرقت استفاده می کرد.
سرهنگ گودرزی افزود: متهم در تحقیقات تکمیلی در مواجهه با مستندات و ادله پلیس به 7 فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کرده و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سی و سومین حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران از ساعت ۱۲ امروز سه‌شنبه ۲۹ خردادماه برگزار می شود.

11 دقیقه پیش

کیهان در یادداشتی به کاندیداهای اصولگرا توصیه هایی برای اجماع را مطرح کرد.

یک ربع پیش

بانک مرکزی اعلام کرد: از تیرماه با مشارکت دو بانک ملت و تجارت ریال دیجیتال وارد مرحله گسترده فاز آزمایشی با امکان بهره‌برداری عمومی خواهد شد.

یک ربع پیش

رئیس سابق دفتر شورای نگهبان در استان قم گفت: انتخابات مظهر عظمت، تجلی و عینیت بخش پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی است، هر نظامی را جزء نظام متکی بر مردم می‌توان شکست داد.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل بنیاد ملی گندمکاران گفت: قطعی ۵ ساعته برق چاه‌های کشاورزی ۲۴ هزار میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی وارد می‌کند.

5 دقیقه پیش

مشتریان شبکه بانکی از تیرماه ۱۴۰۳ می توانند بدون استفاده از پول های کاغذی یا کارت‎های بانکی به سادگی از طریق کیف پول ریال دیجیتال و با شیوه های نوین خریدهای خود را انجام دهند.

8 دقیقه پیش

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۱۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در یک واحد مسکونی در شهر قزوین خبر داد. 

نیم ساعت پیش

اولین دور از مناظرات انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم نه برنده داشت نه پدیده، زاکانی و قاضی زاده هاشمی در قامت یک کاندیدای پوششی بودند و قالیباف در تلاش برای معرفی خود در قامت یک رئیس جمهور. پزشکیان در دام پوششی ها نیفتاد و جلیلی در سایه نشسته بود. پورمحمدی نیز تلاش کرد فرصت سخنوری را از دست ندهد.

یک ربع پیش

خبرنگار صداوسیما نظرات مردم در مورد اولین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری را جویا شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...