بسته شدن یک واحد صنفی حاوی نمک غیربهداشتی در مهاباد all tv logo

بسته شدن یک واحد صنفی حاوی نمک غیربهداشتی در مهاباد
مهابادمهاباد

جعفر نوری رئیس ادارهتعزیرات حکومتی مهابادگفت: بازرسان در ادامه نظارت‌ها بر عرضه و توزیع کالاها، یک واحد صنفی در حاشیه شهر مهاباد را کهنمک غیربهداشتیتهیه و توزیع می‌کرد، مهرو موم کردند.

وی افزود: در بازرسی از انبار این واحد بیش از ۵۰ تن نمک غیربهداشتی کشف شد.

قاسم امینی کارشناس بهداشت محیط و حرفه‌ای مرکز بهداشت مهاباد هم گفت: بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ مورد بازرسی امسال از واحد‌های صنفی و غیر صنفی مهاباد صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه افرادی سودجو اقدام به راه اندازی واحد‌های بسته بندی نمک بدون مجوز می‌کنند، افزود: از همشهریان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه محصولات بسته بندی شده نمک بدون پروانه و مجوز بهداشتی از سازمان غذا و دارو نسبت به گزارش آن اقدام کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانمهابادمهاباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد فارس از مدیران کانون‌های بانوان خواست تا علاوه بر اجرای برنامه‌های مناسبتی، به اجرای فعالیت‌های تخصصی و ابتکاری بپردازند.

یک ربع پیش

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان گفت: کل حق بیمه تولیدی استان کرمان در سال ۱۴۰۱ مبلغ ۴۷ هزار میلیارد ریال بوده و بابت خسارت‌ها ۲۹ هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.

یک ربع پیش

عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث‌ فرهنگی و گردشگری از شناسایی و معرفی دو مسجد و یک مدرسه دخترانه به‌عنوان بخشی از میراث ایرانیان مهاجر در قرن ۱۹ میلادی در جمهوری داغستان روسیه و تهیه شناسنامه‌ای برای بیشتر میراث مشترک ایران و روسیه خبر داد.

10 دقیقه پیش

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه در استان تهران و البرز به هیچ وجه مصرف مازوت در نیروگاه‌ها انجام نمی‌شود گفت: کل بنزینی توزیعی در تهران با استاندارد یورو ۴ بوده و اکتان آن ۹۲ است.

12 دقیقه پیش

رهبر معظم انقلاب اسلامی منطق امام خمینی(ره) در ایجاد بسیج را «مقاوم‌سازی حداکثری ایران در مقابل تهدیدها و خطرات» خواندند

یک ربع پیش

رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان از بهره‌برداری از مرکز پژوهشی و آموزشی در حال ساخت جهاد دانشگاهی هرمزگان تا پایان سال ۱۴۰۳ خبر داد.

یک ربع پیش

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان از برگزاری راهپیمایی حمایت از مردم غزه پس از نماز جمعه ۱۰ آذرماه در سراسر این استان خبر داد.

یک ربع پیش

بازار سرمایه در آخرین روز کاری هفته رشد قابل توجهی کرد؛ به طوری که شاخص کل با افزایش بیش از ۲۸ هزار واحد به دو میلیون و ۶۰ هزار واحد رسید.

12 دقیقه پیش

سازمان همکاری اسلامی بر مسئولیت جامعه بین‌المللی برای متوقف ساختن تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه تاکید کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...