خبرورزشی |
1 سال پیش

ایران آمریکا کارلوس کی روش نقشه ای که حتی فکرش را هم نمی کنید

ایران - آمریکا؛ کارلوس کی روش و نقشه ای که حتی فکرش را هم نمی کنید
۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

البته که تیم های جام جهانی به هم نزدیک هستند و هیچ بردی آسان به دست نمی آید اما این نمایش ملی پوشان ایرانی را نا امید نکرده است. به خصوص میزان حملات که تیم ملی در بازی با ولز ایجاد کردیم بیشتر از حملاتی بود که آمریکا در برابر ولز ایجاد کرد. تیم ملی فوتبال آمریکا نمایش بهتری نسبت به ایران در بازی با انگلیس داشت و از سویی تیم ملی فوتبال ایران در برابر ولز بهتر از آمریکا بازی کرد.

اکنون ایران تیم دوم جدول است و در صورت تساوی در بازی پایانی راهی دور بعد بازی ها می شود. این آمریکا است که فشار را روی خود احساس می کند و برای صعود باید ایران را شکست دهد.

از اردوی تیم ملی در دوحه خبر می رسد در تمرین ریکاوری کارلوس کی روش در صحبتی که با ملی پوشان داشته تیم ملی را برای نتیجه مساوی در برابر آمریکا آماده نمی کند. هدف او و تیم ملی برد آمریکا و صعود با ۶ امتیاز است.

پیش از شروع جام جهانی کارلوس کی روش برنامه ریزی کرده بود تیم ملی با کسب ۷ امتیاز راهی دور بعد شود که نمایش ضعیف و دور از انتظار کسب یک امتیاز از دیدار با انگلیس را منتفی کرد اما به فاصله ۴ روز بعد از بازی تیم ملی تغییر شکل داد و از یک تیم ضعیف به یک تیم خوب تبدیل شد و با یک نمایش خوب ولز را شکست داد تا حالا گزینه دوم برای صعود از گروه B باشد.

  • علی بابا
  • علی بابا

برچسب‌ها

  • کارلوس کیروش
  • اخبار و نتایج تیم ملی فوتبال ایران
  • جام جهانی ۲۰۲۲ قطر
  • تیم ملی آمریکا


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت از وقوع آتش سوزی در بیمارستان بین المللی قائم این شهر خبر داد و گفت: پس از ۳ ساعت تلاش آتش نشانان حریق مهار شد.

1 ساعت پیش

سخنگوی انصارالله تاکید کرد که جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه، جنایات قرن است که با حمایت تروریسم آمریکایی صورت می‌گیرد.

1 ساعت پیش

معاون آبخیزداری، مراتع و امور بیابان سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری با تاکید بر لزوم انجام کار بیشتر در حوزه‌های آبخیز مرزی و ساحلی گفت: یکی از راهکارهای مدیریت منابع، کنترل و مدیریت رواناب است.

1 ساعت پیش

روزنامه‌های امروز به موضوعاتی نظیر اولین مناظره انتخاباتی نامزد‌های ریاست جمهوری و فروپاشی کابینه جنگ صهیونیست‌ها پرداخته اند.

نیم ساعت پیش

محمدباقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب مهمان سری جدید گفتگوی ویژه خبری است.

1 ساعت پیش

امشب مناظره‌ای انجام شد، که علی‌رغم تیزی و تلوّن سیاسی و کارشناسی، دست‌کم هفت رویکرد و اتفاق کم‌تکرار داشت.

1 ساعت پیش

با اجرای پویش قلک پر از سکه‌های پلاستیکی در مدرسه نجمیه سمیرم دانش آموزان تشویق به جمع آوری بازیافت شدند.

یک ربع پیش

دیدارهای شب چهارم مرحله گروهی یورو 2024 با پیروزی حداقلی فرانسه برابر اتریش به پایان رسید.

1 ساعت پیش

دو بازیکن پرسپولیس آماده تمدید قرارداد با این باشگاه هستند.

1 ساعت پیش

بیشتر...