ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

لالیگای فعلی آسان تر از دوران رونالدو مسی نیست ورزش سه

یان اوبلاک:

لالیگای‌ فعلی آسان‌تر از دوران رونالدو و مسی نیست

یان اوبلاک، دروازه‌بان اتلتیکومادرید، معتقد است که لالیگای فعلی هم بازیکنان بزرگی دارد و سطح این رقابت‌ها با نبود کریستیانو رونالدو و لیونل مسی آسان‌تر نشده است.

لالیگای‌ فعلی آسان‌تر از دوران رونالدو و مسی نیست

به گزارش "ورزش سه"،یان اوبلاکاسلوونیایی، دروازه‌باناتلتیکومادرید، گفته اکنون سطح مسابقات لالیگا از زمانی کهکریستیانو رونالدوولیونل مسیدر این لیگ حضور داشتند، آسان‌تر نشده است.

اوبلاک با ESPN گفت‌وگویی انجام داد که در این‌باره و رویارویی با ژوائو فلیکس صحبت کرده است. اتلتیکو مادرید 3 روز دیگر باید در یک بازی حساس به مصاف بارسلونا برود.

اوبلاک گفت:"لالیگا در حال حاضر بسیار بیشتر از قبل سخت است. همه تیم‌ها بسیار خوب هستند و هر بازی بسیار دشوار است. لالیگا سطح بسیار رقابتی‌ای‌ دارد."
پیش از این با حضور کریستیانو و مسی در سراسر جهان صحبت‌‌های بیشتری در مورد لالیگا وجود داشت، اما اکنون این لیگ از نظر اوبلاک آسان‌تر از قبل نیست.اوبلاک گفت: لالیگا هنوز بسیار رقابتی است و بازیکنان بزرگی دارد."

1960739

این بازیکن اسلوونیایی در بازی با بارسلونا با هم‌تیمی سابق خود یعنی ژوائو فلیکس رو‌به‌رو می‌شود.

او در این‌باره گفت:"همانطور که من او را می‌شناسم، او من و همه تیم را می‌شناسد. ژوائو بازیکن با کیفیتی است که هر لحظه می‌تواند کارهای خطرناکی انجام دهد. هر بازی داستان متفاوتی دارد و اگر هم‌دیگر را بشناسیم هم قرار نیست چیزی تغییر کند." برای یک بازیکن، بازی کردن منظم و اعتماد به نفس مهم است، اما بازی کردن به تنهایی به دست نمی‌آید و اعتماد به نفس هم همین‌طور نیست. شما باید در هر جلسه تمرین نشان دهید که شایستگی حضور در ترکیب اصلی را دارید. فقط در این صورت است که اعتماد به نفس خود و نظر مثبت را به دست می‌آورید."#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

داریوش شجاعیان می‌گوید با حضور مسعود شجاعی تیم هوادار یکدل‌تر شده است.

یک ربع پیش

مهدی تارتار دو ستاره تازه وارد و پرسپولیسی را روی نیمکت برابر استقلال قرار داده است.

یک ربع پیش

فدراسیون فوتبال اسپانیا بند تمدید لوئیس دلافوئنته را به اجرا گذاشت.

یک ربع پیش

ویکتور اوسیمن، ستاره ناپولی، گل تساوی بخش تیمش را مقابل بارسلونا به ثمر رساند و زمینه ساز نتیجه 1-1 تیمش و امیدواری آن به بازی برگشت شد. و او اکنون برای گل‌های اخیر خانگی در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر ارلینگ هالند و کیلیان امباپه قرار دارد.

یک ربع پیش

امین قاسمی‌نژاد نتوانست ضربه پنالتی خود را به گل تبدیل کند.

یک ربع پیش

یوونتوس به دنبال یک جانشین بلندمدت برای وویژک شزنی است و طبق گزارش‌ها، میکله دی گرگوریو از مونزا را هدف اصلی خود قرار داده است.

یک ربع پیش

روبرت لواندوفسکی، ستاره بارسلونا، در بازی دیشب با به ثمر رساندن تک گل تیمش مقابل ناپولی، حالا در چهار بازی اخیر تیمش پنج گل به ثمر رسانده است.

یک ربع پیش

مسعود شجاعی که مجوز نشستن روی نیمکت را به دست آورده در کنفرانس خبری تیمش حاضر نشد.

یک ربع پیش

مهدی تارتار نفرات آغازکننده بازی برای ملوان انزلی مقابل استقلال را معرفی کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...