عصر ایران |
3 ماه پیش

مراسم اسکار احتمالا با چند مجری

نامزدهایی نهایی اسکار ۲۰۲۲ روز ۸ فوریه ۲۰۲۲ (۱۹ بهمن) معرفی می‌شوند و مراسم اسکار نیز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ (۷ فروردین) برگزار می‌شود.

مراسم اعطای جوایز نود و چهارمین دوره جوایز سینمایی اسکار امسال احتمالا با حضور چند چهره سرشناس به عنوان مجری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، پس از این که آکادمی اعلام کرد مراسم اسکار ۲۰۲۲ را پس از چند سال با حضور یک مجری برگزار خواهد کرد، شنیده‌ها حاکی از آن است که چند چهره معروف اجرای مراسم نود و چهارمین دوره این رویداد سینمایی را بر عهده خواهند داشت. 

هنوز هیچ فردی به عنوان مجری مراسم اسکار انتخاب نشده و گفتگوها در این باره در جریان است و تصمیم نهایی از سوی آکادمی، شبکه ABC و «ویل پاکر» مجری مراسم اسکار اتخاذ خواهد شد. پیش از این در سال ۱۹۸۳ چهار نفر شامل «والتر ماتاهو»، «لیزا مینلی»، «دادلی مور» و«ریچارد پرایر» مجری مراسم اسکار بودند که یکی از پرمخاطب‌ترین مراسم‌های ادوار اسکار رقم خورد. 

مراسم اسکار در سه سال اخیر بدون مجری برگزار شده و «جیم کیمل» آخرین چهره‌ای بود که در سال ۲۰۱۸ اجرای این مراسم را بر عهده داشت.

در حالی که میزان مخاطبان مراسم اسکار طی چند سال اخیر روند کاهشی داشته، آکادمی اسکار امیدوار است امسال بتواند بیش از ۵۰ میلیون مخاطب را جذب این رویداد کند، اتفاقی که آخرین بار در سال ۱۹۹۸ روی داد زمانی که فیلم «تایتانیک» پیشتاز اسکار نام گرفت. 

«استیو مارتین»، «مارتین شورت» و«سلنا گومز» از جمله چهره‌هایی هستند که بیشترین اقبال را برای حضور به عنوان مجری مراسم اسکار دارند و «داوین جانسون»، «کوین هارت»، »«جیمی کیمل»، «تام هولاند»، «تیفانی هادیش»، «تینا فی»، «امی پوهلر» و «مایا رادولف» نیز از جمله چهره‌هایی هستند که نام آنها نیز از سوی طرفداران برای اجرای مراسم اسکار ۲۰۲۲ مطرح شده اما شانس کمی برای انتخاب داند. 

نامزدهایی نهایی اسکار ۲۰۲۲ روز ۸ فوریه ۲۰۲۲ (۱۹ بهمن) معرفی می‌شوند و مراسم اسکار نیز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ (۷ فروردین) برگزار می‌شود.

نظرات کاربران


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله روز جمعه سخنرانی می‌کند.

2 ساعت پیش

برد 2-1 استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال برابر فولاد و شکست پرسپولیس با همین نتیجه برابر سپاهان باعث شد آبی‌پوشان پایتخت 3 هفته مانده به پایان لیگ برتر، قهرمانی شان را قطعی کنند.

3 ساعت پیش

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون صادرات سالیانه بخش معدن و صنایع معدنی کشور به بیش از ۱۲ میلیارد دلار افزایش یافته و ۳۸ درصد ارزش بازار بورس ایران متعلق به شرکت‌های این بخش است.

3 ساعت پیش

پژوهشگران اسپانیایی در بررسی جدیدی، دلیل مرگ نورون‌ها در بیماری پارکینسون را ارزیابی کرده‌اند.

2 ساعت پیش

رئیس مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از حضرت حمزه به عنوان الگویی برای یاری امام زمان (عج) یاد کرد و گفت: عظمت و بزرگی جایگاه حضرت حمزه به این دلیل بود که خود را وقف پیامبر اکرم (ص) کرده بود.

2 ساعت پیش

وضعیت آب و هوا برای سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت منتشر شد.

2 ساعت پیش

شاخص کل بورس امروز بیست و هفتم اردیبهشت با رشد ۲۲ هزار واحدی معاملات را به پایان برد.

2 ساعت پیش

یکی از ابعاد پرورش فرزند بالنده و متعادل، پرورش فردی است که به والد بودن تمایل دارد و مهارتهای کافی برای انجام این کار را هم آموخته است. این ویژگی، علاوه بر اهمیت داشتن از منظر فردی، نقش بسزایی در تعادل، ثبات و رشدیافتگی اجتماع دارد. حال سوال اینجاست که برای ایجاد و تثبیت هویت پدری و هویت مادری در فرزندانمان، به چه لوازمی نیازمندیم؟ با آغاز اجرایی شدن سیاست اصلاح ارز ترجیحی طی روزهای اخیر، این موضوع به اصلی‌ترین بحث درمحافل علمی تبدیل شده است. از ماه‌های قبل گزارش‌ها و تحلیل‌های متعددی درباره انحراف شدید اختصاص ارز ترجیحی و تأثیر بسیار اندک آن منتشر شده است.

2 ساعت پیش

طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۲ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه چهار نفر نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.

2 ساعت پیش

بیشتر...