ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

افشای صحبت محرمانه ژاوی: لواندوفسکی انگیره ندارد ورزش سه

کد خبر : 1873243 |10 اسفند 1401 ساعت 12:59 |34.4K بازدید |15دیدگاه

افشای صحبت محرمانه ژاوی: لواندوفسکی انگیره ندارد!

ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، پیش از دیدار با منچستریونایتد در صحبت با په‌په رینا مدعی شده بود که روبرت لواندوفسکی برای این رقابت‌ها انگیزه ندارد.

افشای صحبت محرمانه ژاوی: لواندوفسکی انگیره ندارد!

به گزارش "ورزش سه"،بارسلونادر مرحله پلی آف رقابت‌هایلیگ اروپابه مصافمنچستریونایتدرفت و در دو بازی رفت و برگشت در مجموع با نتیجه 3-4 شکست خورد تا از این مسابقات هم حذف شود.
آنها در بازی برگشت ابتدا در اولدترافورد از حریف پیش افتادند اما در نهایت دو گل دریافت کردند تا با توجه به تساوی 2-2 در نوکمپ نتوانند از سد شیاطین سرخ عبور کنند.
لواندوفسکی که این فصل به بارسا پیوسته نمایش خوبی را در این تیم ارائه کرده و موفق شده در 31 بازی 25 گل به ثمر برساند اما به نظر می‌رسد کهژاوینتوانسته راهکار مناسبی برای انگیزه دادن به او در لیگ اروپا پیدا کند.

1807201

پس از پیروزی بارسا برابر ویارئال، این مربی به رینا که هشت ماه گذشته را در این تیم سپری کرده پیام داده و از او راهکاری برای ایجاد انگیزه در لواندوفسکی برای درخشش در لیگ اروپا خواسته است.
خوان فونتس، خبرنگار نزدیک به بارسا، با افشای این موضوع مدعی شده که ژاوی در صحبتی که با رینا داشته برای او نوشته است: «چطور می‌توانم به لواندوفسکی انگیزه کافی برای قهرمانی در لیگ اروپا بدهم؟»
این پیام چهار روز پیش از دیدار رفت برابر یونایتد ارسال شده بود که این مهاجم لهستانی در آن موفق به گلزنی نشد اما در بازی برگشت توانست از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کند که در نهایت فایده‌ای هم نداشت.

بارسلونابارسلونا
منچستریونایتدمنچستریونایتد
په په ریناپه په رینا
ژاویژاوی
رابرت لواندوفسکیرابرت لواندوفسکی
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
لیگ اروپالیگ اروپا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بارسلونابارسلونا

مشاهده برنامه و نتایج بارسلونا، بازی بعدی بارسلونا و ویدئو خلاصه بازی های بارسلونا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...