بیمه تولید میگو برای اولین بار در حال اجراست all tv logo

بیمه تولید میگو برای اولین بار در حال اجراست
اقتصادیصنعت ، تجارت و کشاورزی

علیرضا آل‌امین قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: سیاست دولت بر این است که تمام محصولات کشاورزی تحت پوشش بیمه قرار گیرد که به همین منظور بودجه صندوق کشاورزی و سهم دولت در حال تخصیص است و پیش از اتمام سال مطالبات کشاورزان به صورت کامل پرداخت خواهد شد.

او افزود: در امور دام، آبزیان و طیور تقریبا پرداخت خسارات به صورت آنلاین انجام می شود اما در باغات و زراعت ارزیابی ها زمان بر است.

آل امین ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی در آبان و آذر دستور صریح برای تقویت بودجه بیمه کشاورزی را داد؛ حق بیمه شرکت های زیرمجموعه وزارت خانه و بانک کشاورزی حدود ۶ همت است که با پرداخت سریع تر آن می توانیم به پرداخت مطالبات کشاورزان سرعت بخشیم.

او در رابطه با حمایت از وحوش در حال انقراض گفت: در حال حاضر بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان خسارت وحوش در حال انقراض به مزارع و باغات پرداخت شده است که این امر به صورت آنلاین از طریق سامانه انجام می شود.

در ادامه این جلسه، مرتضی طلایی عضو هیئت مدیره صندوق بیمه کشاورزی گفت: بیش از ۹۰ درصد از دستورالعمل های ابلاغی در حوزه تعرفه ای و ارزیابی خسارت را تغییر داده ایم تا جذابیت بیمه افزایش یابد.

او افزود: در ۱۷ محصول اساسی که شامل قیمت گذاری می شود، بیمه فراگیر را در نظر گرفته ایم که می تواند در توسعه بیمه استان ها کمک کند.

طلایی گفت: بیمه تولید میگو در مرکز تکثیر برای اولین بار در کشور در حال اجرا است.

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیصنعت ، تجارت و کشاورزی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در پیشرفتی در زمینه مواد زیستی، دانشمندان چرم را از الیاف برگ‌های دور ریخته‌شده آناناس ساخته‌اند که با نمونه واقعی قابل مقایسه است و در عین حال عملکرد بهتری از سایر محصولات گیاهی موجود دارد.

یک ربع پیش

مدیرجهاد کشاورزی دلگان گفت: ازاواخر خرداد ماه چین اول حنا در سطح از۵۴۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی دلگان آغاز شده است

نیم ساعت پیش

طالبان از گزارش‌دهی رئیس یوناما در مورد تحولات افغانستان به شورای امنیت انتقاد کرد.

نیم ساعت پیش

ستاد کمیته بازرگانی و امور زیربنایی محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز (سه‌شنبه) آغاز به کار کرد.

یک ربع پیش

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گوید: قالیباف به نحوی صحبت می‌کند که گویی تازه وارد میدان شده و از یک کشور یا محل دیگری وارد شده و هیج نقشی در وضع موجود ندارد.

نیم ساعت پیش

پزشک معالج محمدعلی بهمنی از ترخیص این شاعر مطرح، از بیمارستان خبر داد.

یک ربع پیش

نماینده محمدباقر قالیباف درباره حواشی سفر به ترکیه صحبت کرد.

یک ربع پیش

اوستون اورونوف به یک دلیل خاص باید در لیست بزرگسالان پرسپولیس حضور داشته باشد.

یک ربع پیش

کاشمر- شهردار کاشمر گفت: در پی زلزله ۵ ریشتری شهرستان کاشمر به ۳۰۰ خانه روستایی در این شهرستان خسارت وارد شد.

6 دقیقه پیش

بیشتر...