خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

نتایج انتخابات 1402 مجلس در کاشان آران بیدگل اردستان تسنیم


نتایج انتخابات 1402 مجلس در کاشان و آران و بیدگل و اردستان

فرمانداران شهرستان کاشان و اردستان آرائی قطعی حوزه انتخابیه خود را اعلام کردند.

- اخبار استانها -

محمدشریف زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، اظهار داشت: از مجموع 114هزار و 540 آرای ماخوذه صحیح از واجدان شرایط، مصطفی معینی آرانی با کسب 36هزار و 734 هزار به عنوان نامزد نخست از لحاظ تعداد آراء مکتسبه شناخته شد.

فرماندار شهرستان کاشان ضمن تقدیر از حضور مردم در صحنه و عرصه انتخابات افزود: مردم دارالمومنین کاشان با حضور خود حماسه دیگری خلق کراه و توطئه دشمنان را خنثی کردند و مشت محکمی به آهان دشمنان زدند.

سیدمحمدهادی طباء زواره نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، اظهار داشت: از میان 24هزار و 884 رای صحیح ماخوذه احمد بخشایش اردستانی با تعداد آراء 11هزار و 284 رای به عنوان نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی شناخته شد.

نتایج انتخابات 1402 مجلس در شهرستان‌های استان تهران

فرماندار شهرستان اردستان ابراز داشت: مردم و زنان، پسرها و دخترها امروز به فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و به پای صندوق‌های رای آمدند و در مشارکت حداکثری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضور پررنگ داشتند.

انتهای پیام/801#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از رتبه اول این استان در معرفی خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی دام و طیور در کشور خبر داد.

یک ربع پیش

استاندار سیستان وبلوچستان گفت: دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان، زیرساخت‌های مربوط به طرح نهضت ملی مسکن را به‌ موقع تامین کنند.

یک ربع پیش

شهردار ملایر از بازسازی عمارت و خانه قدیمی سیف الدوله در ملایر خبر داد.

یک ربع پیش

جنبش مقاومت اسلامی با انتشار بیانیه‌ای در واکنش به کشف گور جمعی در محوطه بیمارستان الشفای غزه، گفت: این جنایت نشان دهنده بی حد و مرزی فاشیست بودن رژیم صهیونیستی است.

یک ربع پیش

وزیر میراث‌فرهنگی و گردشگری گفت: با لغو روادید ایران با ده‌ها کشور دنیا، در حال حاضر امکان سفر بدون روادید نیمی از مردم دنیا به ایران وجود دارد.

نیم ساعت پیش

اردن امروز دوشنبه از نخست وزیر اسرائیل خواست تا از کشاندن منطقه خاورمیانه به تنش بیشتر با ایران خودداری کند.

نیم ساعت پیش

رییس پلیس راهور شهرستان اهواز محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۹ فروردین را اعلام کرد.

یک ربع پیش

رئیس پلیس راهور استان همدان محدودیت‌های ترافیکی مراسم روز ارتش در همدان را اعلام کرد.

یک ربع پیش

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طی حکمی معصومه حسنی خونسار را به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان کردستان منصوب کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...