خودروتک |
1 ماه پیش

ستاره جوان استقلال بالاخره ستاره جوان پرسپولیس را کنار زد

ستاره جوان استقلال بالاخره ستاره جوان پرسپولیس را کنار زد

امیرحسین حسین زاده آن قدر در ترکیب استقلال به میدان رفت تا در نهایت در جدول گلزنان از عبدی پیش افتاد.

به گزارش خبرورزشی، مهدی عبدی با ۷ گل بهترین گلزن پرسپولیسی هاست. آن هم در حالی که کمترین دقایقبازیرا بین مهاجمانپرسپولیسو دیگر مهاجمان حاضر درجدولگلزنانلیگ برترداشته، نیمکت نشینی های پیاپی که باعث افت روحی شدید این مهاجم شده است.

نکته ای که در این میان جالب به نظر می رسد این است که رقیب او در تیماستقلالامیرحسین حسین زاده بازیکن ۲۰ ساله آبی پوشان بود.فرهاد مجیدیخلافیحیی گل محمدیکه به عبدی بی اعتماد بود، به حسین زاده اعتماد کرد و درنهایت این اعتماد جواب داد و این بازیکن جوان دیروز ۸ گله شد و بالاتر از عبدی در جدول گلزنان قرار گرفت.

حالا باید دید در همین دو هفته باقی مانده آن قدر به عبدی اعتماد می شود تا او بتواند تعداد گلهایش را افزایش دهد یا نه.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در شرایطی که رژیم صهیونیستی خود را ناتوان از مقابله با نفوذ ایران در منطقه می‌بیند و قادر به جلوگیری از پیشرفت پروژه هسته‌ای‌ تهران نیست، تشکیل یک ائتلاف ضد ایرانی را ضروری‌تر از هر زمانی می‌داند.

5 ساعت پیش

فیل فودن پس از دعوا با همسرش از ساحل اختصاصی اخراج شد.

5 ساعت پیش

در پی بروز تخلفات احتمالی در واردات نهاده‌های دامی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با دستور رئیس‌جمهور برکنار و محمدعلی نیکبخت با حکم وزیر جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست جدید این سازمان منصوب شد.

5 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون از ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی در مورد اقدامات این سازمان در اجرای مواد و تکالیف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

5 ساعت پیش

محققان خطرناک‌ترین نوشیدنی برای روده را که باعث سرطان می‌شود، شناسایی کردند.

5 ساعت پیش

کاخ کرملین اعلام کرد پوتین روز چهارشنبه در ترکمنستان با رییس‌جمهور ایران دیدار خواهد کرد.

5 ساعت پیش

بعضی از داروها وقتی همراه با غذا مصرف می شوند تاثیر بیشتری دارند به طوری که خون هم بهتر آنها را جذب می کند.در اینجا لیستی از داروهایی که نباید با شکم خالی آنها را مصرف کنید وجود دارند.

5 ساعت پیش

وضعیت اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان نامعلوم است، با وجود اعلام نظر منفی کمیسیون تطبیق مقررات مجلس، هنوز خبری از احتمال اصلاح این مصوبه در هیات دولت نیست.

6 ساعت پیش

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: حمل هرگونه سلاح سرد و گرم توسط شهروندی که مجوز حمل نداشته باشد، ممنوع است و درصورت اخذ مجوز صرفا جهت انجام کار‌های ذکر شده در مجوز باید استفاده شود.

5 ساعت پیش

بیشتر...