خبرآنلاین |
1 ماه پیش

تصادف مرگبار وانت پراید در بزرگراه آزادگان خبرآنلاین

تصادف مرگبار وانت و پراید در بزرگراه آزادگان

ایسنا نوشت: رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ یک تن درپی تصادف میان سواری پراید و وانت پیکان در بزرگراه آزادگان خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی، در این‌باره گفت:‌حوالی ساعت ۱۴:۳۰ امروز یک دستگاه وانت پیکان در حال حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بود که در محدوده شهرک مرتضی‌گرد برای مهار کردن بار در حاشیه مسیر توقف کرد. دقایقی بعد یکدستگاه سواری پراید که در حال حرکت در همین مسیر بود به شدت با قسمت عقب این وانت و راننده آن که از خودرو پیاده شده بود، برخورد کرد.

وی با بیان اینکه عوامل امدادی و انتظامی در محل حاضر شدند، گفت: با حضور عوامل امدادی در محل مشاهده شد که راننده وانت به دلیل شدت ضربه وارده جان خود را از دست داده است.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه علت این حادثه عدم توجه به جلو از سوی راننده پراید بود، گفـت: ماموران پلیس راهور پس از روانسازی ترافیک و بازگشایی مسیر به ماموریت خود خاتمه دادند.

مومنی با اشاره به این حادثه به رانندگان توصیه کرد که در هنگام بروز حادثه یا خرابی وسیله نقلیه سریعاً چراغ‌های هشدار دهنده وسیله نقلیه را روشن و وسیله را به محل امن منتقل کنند. همچنین لازم است از توقف در معابر بزرگراهی نیز خودداری کنند و در صورت توقف اضطراری حتماً در فاصله ۱۵۰ متری علائم هشدار دهنده را برای آگاهی به رانندگان دیگر نصب کنند.

بیشتر بخوانید:

دو تصادف مرگبار در بزرگراه‌های مدرس و همدانی

۲۳۳۲۳۳#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فارس نوشت: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از ممنوعیت تدریس دبیران مرد در تمام مدارس متوسطه دخترانه خبر داد.

14 ساعت پیش

ایسنا نوشت: فرماندار ویژه خرمشهر از بازگشایی مرز شلمچه به روی کاروان‌های زیارتی پس از وقفه ۲۸ ماهه خبر داد.

8 ساعت پیش

ایلنا نوشت: ​رییس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زن و مردی کلاهبردار که با بازسازی خودروهای تصادفی آنها را به عنوان خودروی سالم فروخته بودند، خبرداد.

8 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش از اعلام شهریه مدارس غیردولتی خبر داد و سقف و کف شهریه دریافتی مصوب در سه دوره ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم را اعلام کرد.

16 ساعت پیش

کیش تعطیل شد.

14 ساعت پیش

پس از وقوع زلزله در بندرچارک و اطراف آن در جزیره کیش جوانی ۲۱ ساله بر اثر ترس ناشی از زلزله و سقوط از ساختمان فوت کرد.

12 ساعت پیش

خراسان نوشت: عصر روز پنج شنبه گذشته، مرد جوانی وارد کلانتری شفای مشهد شد و از قتل همسرش در منزل مسکونی پرده برداشت.

18 ساعت پیش

همشهری نوشت: مدتی قبل 3محکوم که در جریان پرونده‌های متفاوت به اتهام قتل به قصاص محکوم شده بودند، در زندان رجایی شهر پای چوبه‌دار رفتند تا حکم‌شان اجرا شود.

18 ساعت پیش

ایسنا نوشت: سفرهای جاده‌ای مردم در هفته گذشته افزایش نسبی داشت اما استان‌های شمالی مثل همیشه رتبه نخست را به عنوان استان میزبان مسافران نداشت.

15 ساعت پیش

بیشتر...