خبرگزاری ایسنا |
4 ماه پیش

اقدامات لازم برای جبران کاستی ها در مدیریت بارش برف انجام شود ایسنا

اقدامات لازم برای جبران کاستی ها در مدیریت بارش برف انجام شود

ایسنا/آذربایجان غربیفرماندار ارومیه گفت: ضعف یا سهل انگاری در مدیریت بحران، مورد پذیرش نیست.

رسول مقابلی در گفت وگو با ایسنا با تاکید بر پیش بینی تمهیدات لازم برای بارندگی های پیش رو، گفت: با توجه ویژه به نقاط ضعف در مدیریت بارشهای اخیر برف در سطح شهرستان، تدابیر و اقدامات لازم برای ساماندهی و جبران کاستی ها انجام شود.

وی همچنین تعامل و همکاری دستگاههای متولی حوزه مدیریت بحران شهرستان را ضروری دانسته و افزود: تکالیف دستگاههای مختلف برای مدیریت بحران تعیین شده و تداوم ضعف یا سهل انگاری از سوی هر دستگاهی، مورد قبول جامعه نخواهد بود.

وی ضمن قدردانی از همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران در تامین ماشین آلات و برفروبی راههای مواصلاتی شهرستان، یادآور شد: عملکرد شرکتهای خدمات رسان و دستگاههای مختلف در بارندگی های اخیر قابل قبول بوده و علیرغم اهتمام تمامی مجموعه ها، ضروری است سریعاً برخی از کاستی ها نیز جبران شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ممکن است با خوردن گوشت حیوان آلوده که درست پخته نشده به بیماری آبله میمون مبتلا شوید و این بیماری از طریق قطرات تنفسی به افراد دیگر منتقل شود.

1 ساعت پیش

تهران- «هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان در حاشیه سفر یک روزه رئیس جمهوری اسلامی ایران به این کشور، شمشیری زیبا به مهمان خود هدیه داد.

1 ساعت پیش

مراسم وداع با پیکر شهید «صیاد خدایی» عصر امروز در محل معراج شهدای تهران برگزار شد.

1 ساعت پیش

ولی محبوبی استاد برجسته خوشنویسی کشور اهل شهر خوی رتبه برتر مسابقات جهانی خوشنویسی در بخش نستعلیق را از بین ۳۷ کشور جهان و ۷۰۰ اثر و استاد برجسته خوشنویسی به میزبانی کشور ترکیه را کسب کرد.

1 ساعت پیش

شرایط و ضوابط برخی دانشگاه های بزرگ کشور برای مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۱ و همچنین زمان مصاحبه علمی اعلام شد.

1 ساعت پیش

معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی شهادت شهید «صیاد خدایی» را تبریک و تسلیت گفت.

1 ساعت پیش

ساری - در بیانیه سپاه کربلای مازندران به حماسه سوم خرداد آمده است: سوم خرداد ماه 1361 سالروز فتح خرمشهر یکی از مهم ترین نمادهای قدرت الهی و واقعه تاریخی در انقلاب اسلامی است.

1 ساعت پیش

تهران- رئیس جمهور که در سفر عمان به‌ سر می‌برد، به معاون اول خود دستور داد ضمن اعزام گروه‌های امداد و نجات تهران برای امدادرسانی به آسیب‌دیدگان، همه امکانات استانی و کشوری را برای رسیدگی فوری به سانحه ریزش ساختمان متروپل در آبادان به‌کارگیرد.

1 ساعت پیش

مارگون- امام جمعه مارگون گفت: یک لحظه دست از حمایت از کارخانه سیمان مارگون برنداشته و نخواهم داشت و اجازه نخواهم داد کار تولید به عقب کشانده شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...