ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

اصفهان پایتخت فری استایل است ورزش سه

اصفهان پایتخت فری‌استایل است

بازیکن تیم‌ملی اسکیت فری‌استایل گفت: قهرمان‌هایی که تا به امروز مشاهده می‌کنیم از اصفهان هستند و ما باید این وضعیت را در اصفهان حفظ کنیم‌.

اصفهان پایتخت فری‌استایل است

به گزارش "ورزش سه" ترانه احمدی، ملی‌پوش جوان رول‌اسکیت‌باز اصفهانی که در رقابت‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ موفق به رکوردزنی و کسب مدال نقره در فری‌استایل سرعت اسلالوم شد، درگفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه رشته اسکیت وضعیت بسیار خوبی دارد و اصفهان پایتخت و مهد اسکیت فری استایل در ایران است، اظهار کرد: قهرمان‌هایی که تا به امروز مشاهده می‌کنیم از اصفهان هستند. ما باید این وضعیت را در اصفهان حفظ کنیم‌.

وی تصریح کرد: از نشانه‌های بسیار خوب برای اینکه ما بتوانیم عملکرد بهتر و المپیک شدن این رشته را مشاهده کنیم، با چند استان هماهنگ شده است که بتوانند هیئت اسکیت راه اندازی کنند.

ملی‌پوش رول‌اسکیت با اشاره به زندگی ورزشی‌اش، توضیح داد: از سال ۱۳۹۵ تا به امروز و قبل از مسابقات ایتالیا عضو ثابت تیم بودم. بعد از مسابقات ایتالیا در خردادماه به دلیل عملکرد خوب نداشتنم، از بازیکن کرجی باختم و اعزام من به مسابقات آسیایی لغو شد.انتخابی بعدی برای مسابقه‌ هانگژو فرانسه بود که من با تلاش‌های بسیار زیاد توانستم در کمتر از یک‌ ماه بهترین بازیکن تیم و تیم ایران در فرانسه شناخته و سهمیه‌های هانگژو را کسب کنم.

او ادامه داد: این بازیکن با بیان اینکه بعد از انتخابی مجدد یا آن بازیکن که هر شش مسابقه را بردم و سهمیه‌های هانگژو را برگرداندم و توانستم تنها مدال‌آور کاروان اسکیت در هانگژو باشم. مسابقات اسکیت، مسابقات کشوری دارد. امسال آخرین مسابقات کشوری، انتخابی تیم ملی در قزوین برگزار شد. من در باشگاه آکادمی احسان تمرین می‌کنم و مسابقات باشگاهی هم برگزار می‌کنند.

احمدی اضافه کرد: از سال ۲۰۱۶ به ترتیب مسابقات آسیایی چین، جهانی تایلند، سال ۲۰۱۷ کاپ آزاد روسیه، المپیک جهانی اسکیت چین که اولین مدال طلای تاریخ اسکیت ایران بود، سال ۲۰۱۸ مسابقات آسیایی کره کسب مقام چهارم، مسابقات جهانی هلند، سال ۲۰۱۹ مسابقات جهانی اسپانیا و امسال نیز کاپ آزاد ایتالیا کسب مدال برنز،کاپ آزاد فرانسه کسب مدال برنز، المپیک آسیایی هانگژو مدال نقره و مسابقات جهانی شانگهای چین مدال برنز را کسب کردم.

او درباره اینکه در حال حاضر چالشی که با آن مواجه هستم، پاداش است و دو سال از زمانی که رشته اسکیت وارد بازی‌های آسیایی شده، مرتب تمرین می‌کنم و از هر مسئله‌ای که در زندگی خود برای مسابقات رها کرده‌ام، خاطرنشان کرد: هرچه دیرتر پاداش به من تعلق بگیرد کمتر می‌توانم از آن استفاده کنم. من پاداش را می‌توانم در رشته خود سرمایه‌گذاری کرده و بازآفرینی داشته باشم‌.

او تاکید کرد: مهم‌ترین هدف من مسابقه ریل گینز ایتالیا در سال آینده است که المپیک اسکیت محسوب می‌شود. از الان برای اینکه بتوانم در این مسابقات به مدال طلا دست پیدا کنم، برنامه‌ریزی و تمرین را رها نمی‌کنم.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فدراسیون جهانی تکواندو با ثبت امتیازات رویدادهای بین‌المللی تهران، رنکینگ جدید المپیکی را منتشر کرد که با صعود نمایندگان کشورمان همراه بود.

3 دقیقه پیش

شهردار والنسیا وینیسیوس را بازیکنی بی‌ادب که به دنبال حاشیه‌سازی در زمین فوتبال است، معرفی کرد.

3 دقیقه پیش

لیونل مسی، ستاره اینترمیامی، می‌گوید این تیم آماده رقابت برای قهرمانی در لیگ فوتبال آمریکا است.

3 دقیقه پیش

مهاجم برزیلی فولاد خوزستان در بازگشت به این تیم شماره عجیبی را انتخاب کرده است.

3 دقیقه پیش

لبران جیمز همانطور که پیش بینی می شد در بازی بامداد امروز تیمش به رکورد 40 هزار امتیاز در تاریخ NBA دست یافت.

3 دقیقه پیش

کمترین توقع رئال از کمیته داوران فوتبال اسپانیا محرومیت حداقل یک ماهه داور بازی دیشب برابر والنسیاست.

3 دقیقه پیش

هوگو دورو که زننده گل اول والنسیا به رئال بود تصمیم داور برای زدن سوت پایانی در لحظه گل رئال را عجیب عنوان کرد.

3 دقیقه پیش

راننده و رئیس مرسدس درباره ردبول و پیروزی ماکس فرستاپن هلندی در نخستین گرندپری فصل جدید فرمول یک اظهار نظر کردند.

3 دقیقه پیش

اورلین شوامنی، ستاره رئال مادرید، به دلیل مصدومیتی که برای دیاخابی رخ داد بسیار ناراحت است.

2 دقیقه پیش

بیشتر...