خودروتک |
1 ماه پیش

سید جلال ناگفته های جنجال اصفهان را گفت

سید جلال ناگفته های جنجال اصفهان را گفت

با وجود آن که چند روزی از ماجرای درگیری بازیکنان دو تیم سپاهان و پرسپولیس گذشته اما هنوز اخباری دراین خصوص به گوش می رسد.

به گزارش خبرورزشی - یکی از این اخبار مربوط به درگیری لفظی عزت الله پورقاز و یکی، دو بازیکن دیگر سپاهان ازجمله محمد محبی با سید جلال حسینی کاپیتان با تجربهپرسپولیسبوده است. بازیکنی با ۱۱۵بازیملی که همواره درطول دوران فوتبالش سعی کرده است از حاشیه و جنجال دوری کند. شاید به همین خاطر هم امید عالیشاهمصاحبهکرد و گفت: «درزمینمسابقه هم واقعا زشت است وقتی چند بازیکن بزرگتر و باسابقه حضور دارند، برخی بازیکنان جوان و کم سابقه به این شکل توهین کنند. آنها باید احترام را حفظ می‌کردند و در حضور این بازیکنان اصلا به خودشان اجازه حرف زدن نمی‌دادند.»

منظور امید عالیشاه (کاپیتان دوم پرسپولیس) دقیقا محمد محبی بازیکن جوان سپاهاناصفهانبود که درحین بازی هم برخوردهایی با کاپیتان سرشناس پرسپولیس داشت. ظاهرا محبی جوان پس از مسابقه نیز کوتاه نیامده و به بالاخواهی عزت‌الله پورقاز وارد درگیری با سیدجلال حسینی شد و... چه بسا اگر سیدجلال خویشتن داری نمی‌کرد یا وساطتکریم باقریدرمیان نبود اتفاقات تلخ بدتری هم می‌افتاد.

برهمین اساس بد ندیدیم با سیدجلال حسینی صحبت کنیم. کاپیتان پرسپولیس ابتدا تمایلی به مصاحبه نداشت و نمی‌خواست حرفی از زشتی‌های این بازی بزند اما...

ماجرای درگیری عزت الله پورقاز با تو چه بود؟

نمی‌دانم یا اینکه راستش را بگویم اصلا ...

اصلا چی؟!

بازگو کردن برخی مسائل زشت است. این بازی یکی از حساس‌ترین و سخت‌ترین بازی‌های لیگ بود. زیبایی‌هایی هم داشت ولی حالا متأسفانه شاهد هستیم که همه از جنجال‌ها یا درگیری‌های پس از مسابقه دو تیم حرف می‌زنند و این اصلا جالب نیست.

شنیدیم عزت الله پورقاز پس از پایان مسابقه توپ را به سمت یحیی گل‌محمدی و کادرفنی تیم شما شوت کرده است. این موضوع را تأیید می‌کنی؟

متأسفانه این اتفاقی است که افتاده و همه هم دیده‌اند. بازهم متأسفم که در این فوتبال حرمت‌ها به این راحتی شکسته می‌شود. یک زمانی احترام به پیشکسوت و بزرگ تر حرف اول و آخر را دراینفوتبالمی‌زد اما... گفتم حرفی نزنم بهتر است!

ظاهرا خودت هم داشتی در پایان بازی داد می‌زدی. توضیح می‌دهی ماجرا چه بود؟

من داشتم سعید آقایی را به رختکن راهنمایی می‌کردم. صدا هم درآن شرایط به صدا نمی‌رسید و سر سعید داد زدم که زودتر به رختکن برود...

درگیری بازیکنان؛ سپاهان - پرسپولیس

مثل اینکه سعید آقایی مشغول درگیری لفظی با فیلمبردارباشگاه سپاهانبوده است؟

بله، به هرحال شما هم در آن شرایط وقتی می‌بینید دوربینی روی شما زوم کرده عصبانی می‌شوید، نمی‌شوید؟

تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد سعید آقایی پس از پایان بازی با محمد محبی خوش و بش گرمی داشت و بعد گفته شد با فیلمبردار سپاهان درگیر شده است؟

شما بی‌دلیل که عصبانی نمی‌شوید. من نمی‌دانم چه بگویم؟ وقتی یک جوان ۲۰ ساله به سمت شما حمله ور می‌شود... واقعا متأسفم!

منظورت این است که محمد محبی به سمت شما حمله کرد؟

مشکل از محبی نیست. جوانی که دو سال است در فوتبال مطرح شده هنوز بزرگ‌تر و کوچک‌تر سرش نمی‌شود یا مدافع باتجربه تیم که توپ را به سمت مربیان پرسپولیس شوت می‌کند.

آیا درست است که عزت‌الله پورقاز تو را هُل داده است؟

بگذریم! اول عزت آمد جلو و بعد هم محبی جوان و... به هرحال وظیفه من خویشتن‌داری بود. من ۳ جام با سپاهان گرفتم و خاطرات خوبی از اصفهان دارم... بگذریم!

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شرکت بی‌ام‌دبلیو در حال گسترش خط تولید محصولات برقی خود با مدل‌های ix و X۸ است.

یک ربع پیش

ستاره سابق تیم ملی فوتسال معتقد است باید جامعه ورزش ایران باید قدردان علی دایی باشند.

نیم ساعت پیش

تهران- رئیس جمهور در پیامی حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران و درگذشت دو خبرنگار را تسلیت گفت.

نیم ساعت پیش

پوستر جالب KHAMENEI.IR از بیانات رهبر انقلاب درباره تناقض رفتار حکام عربستان علیه ایران در ماجرای انتخابات: فرق صندوق میوه و صندوق رای را نمیدانند آنوقت تلویزیون ۲۴ساعته علیه انتخابات ما راه می‌اندازند...

نیم ساعت پیش

رونالدو پس از مدت ها تلاش با آخرین گلی که به تیم فرانسه زد رکورد گل های خود را به عدد 109 که رکورد علی دایی است رساند.

1 ساعت پیش

مشهد-فرمانده سپاه امام رضا(ع) با بیان این که مردم در بزنگاه ها حضور دارند، گفت: بصیرت مردم ایران دارای سابقه اعتقادی و ازخود گذشتگی است

1 ساعت پیش

تهران - معاون اول رییس جمهوری جهانگیری طی پی نوشتی به وزیر بهداشت؛ گفت: واکسیناسیون رایگان عمومی دغدغه‌ای همگانی و انتظاری به حق است و شایسته نیست با ابهام‌ها و انتقادها در رسانه‌ها و افکار عمومی با کم تحملی و اهانت برخورد کرد.

1 ساعت پیش

چند بازیکن تیم فوتبال استقلال پیش از شروع بازی با مربیان پدیده خوش و بش کردند.

2 ساعت پیش

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهید چمران دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: در همدان به اساتیدی چون شهید چمران که الگوی علمی و عملی اقدامات تشکیلاتی و انقلابی باشند نیاز است.

2 ساعت پیش

مجمع جهانی اقتصاد» در گزارش اخیر خود تاکید کرده که فروش جهانی خودروهای برقی هر سال نسبت به دهه پیش رشدی ۳۰درصدی را ثبت کرده است. در این میان سیاست‌های اتخاذی سه کشور در جهان، به رونق این انقلاب در صنعت خودرو کمک کرده که پیشروترین آنها، نیوزیلند است.

2 ساعت پیش

خودرو فیدلیتی گروه بهمن روز سه شنبه یکم تیرماه سال ۱۴۰۰ به صورت نقدی به فروش می رسد.

2 ساعت پیش

معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت از طرح جدید اسکان برای دانشجویانی که نیاز به انجام پروژه دارند، خبر داد.

2 ساعت پیش

مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه جای نگرانی از حیث اتمام آموزش های دروس عملی و کارگاهی در سال تحصیلی وجود ندارد گفت: بر اساس اصلاحیه آیین نامه آموزشی دوره متوسطه، تا پایان شهریور برای تکمیل آموزش‌هایی که هنوز به پایان نرسیده‌اند فرصت داریم.

2 ساعت پیش

با وجود کاهش حدود ۹۰ درصدی درآمدهای نفتی نسبت به سال ۱۳۹۰ و خشکی منابع عمرانی، شهرهای جدید با اتکا به منابع داخلی که خرج زیرساختها و حتی تکمیل واحدهای مسکونی شد، به تدریج به مناطق بهتری برای زندگی تبدیل شدند و این در حالی است که اوایل کار دولت، کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند سایتهای مسکن مهر به سرنوشت مسکن اجتماعی اروپا و آمریکا و محلی نامناسب تبدیل شوند. طی هشت سال گذشته ۱۴ پروژه کلان ملی توسط شرکت عمران شهرهای جدید به بهره‌برداری رسید که از جمله آن می‌توان به تکمیل ۳۰۳ هزار مسکن مهر و ۲۰۰ باب مدرسه به ارزش ۶۴۰ میلیارد تومان اشاره کرد.

2 ساعت پیش

از خرداد سال گذشته تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ معادل ۳۵۲ واحد برای دریافت تسهیلات مخصوص واحدهای صادراتی ثبت نام کردند که ۱۸۸ واحد به بانک معرفی و درنهایت ۱۱۷ واحد موفق به دریافت ۱۸۴۸ میلیارد تومان از این تسهیلات شدند که یعنی حدود ۳۳ درصد متقاضیان موفق به دریافت تسهیلات مخصوص واحدهای صادراتی شدند.

2 ساعت پیش

بیشتر...