فوتبالی |
4 روز پیش

گلزن برتر رئال مادرید در تاریخ دربی مادرید چه کسانی هستند فوتبالی

3 گلزن برتر رئال مادرید در تاریخ دربی مادرید چه کسانی هستند؟

3 گلزن برتر رئال مادرید در تاریخ دربی مادرید چه کسانی هستند؟

پایگاه خبری فوتبالی - پنجشنبه 6 بهمن از ساعت 23:30 به وقت ایران، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئورئال مادریدواتلتیکو مادریدبه مصاف هم می روند و باید دید که در نهایت کدام تیم موفق می شود در این بازی به پیروزی برسد.

به گزارش فوتبالی، این بازی در چهارچوب رقابت های جام حذفی اسپانیا یا همان کوپا دل ری است و به این ترتیب یکی از دو تیم باید به پیروزی برسد و تیم دیگر از دور رقابت ها کنار خواهد رفت.

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا شاهد دربی مادرید هستیم. اگر بخواهیم نگاهی به بهترین گلزنان تاریخ رئال مادرید مقابل اتلتیکو مادرید بیندازیم می بینیم که سه نفر یعنی کریستیانو رونالدو، آلفردو دی استفانو و کارلوس سانتیانا سه گلزن برتر تاریخ رئال مادرید در دربی های مادرید هستند.

کریستیانو رونالدو 22 گل در دربی های مادرید زده است. آلفردو دی استفانو 17 گل مقابل اتلتیکو مادرید به ثمر رسانده است و کارلوس سانتیانا موفق شده است 15 گل به اتلتیکو مادرید بزند.

دیگو سیمئونه و کارلو آنچلوتی همواره رقابتی ویژه در فوتبال اسپانیا داشته اند و اکنون باید دید که در این دربی مادرید چه اتفاقاتی رخ می دهد و کدام تیم پیروز میدان می شود. اتلتیکو مادرید در این فصل شانس زیادی برای قهرمانی در لالیگا ندارد و به نظر می رسد به طور ویژه ای به رقابت های جام حذفی اسپانیا چشم دوخته است.

1471#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...