ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

آل نعمه: دیدار فردا برای ما یک شروع جدید است ورزش سه

در حال مذاکره با یک مهاجم خارجی هستیم

آل‌نعمه: دیدار فردا برای ما یک شروع جدید است

مربی فولاد می‌گوید که بازیکنان این تیم از روحیه بالایی برخوردار بوده و به دنبال کسب نتیجه مثبت برابر گل گهر هستند.

آل‌نعمه: دیدار فردا برای ما یک شروع جدید است

به گزارش "ورزش سه"، پس از قطع همکاریفولادبا خوان ایگناسیو مارتینز،احمد آل نعمهمربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی با گل گهر حضور یافت. او درخصوص این دیدار گفت: فردا دیدار خیلی حساسی داریم و قرار است شروع جدیدی داشته باشیم. بعد از اینکه ما ابتدای فصل را خوب آغاز نکردیم، با تغییراتی که به وجود آمد و اتفاقاتی مانند تغییر سرمربی را داشتیم، نتایج نسبتا خوبی را کسب کردیم. ما می‌دانستیم که اینجا فولاد است و باید همیشه شرایط برای کسب بهترین نتایج فراهم شده باشد و غیر از این نیست.

مربی فولاد در ادامه صحبت‌هایش گفت: ان شاءلله بتوانیم فردا شروع خوبی داشته باشیم. بازی‌های دوستانه خوبی داشتیم و تمرینات خوبی را نیز سپری کردیم. درست است که جام حذفی را از دست دادیم ولی ما فردا می‌توانیم کارمان را استارت بزنیم تا بازی گذشته را جبران کنیم.

1990454

وی درخصوص شرایط تمرکزی بازیکنان پس از اتفاقات رخ داده برای بازی فردا گفت: در یکی دو روز اخیر و در جلساتی که مدیریت با سرمربی داشتند و امروز نیز قطع همکاری کردند، با بازیکنان صحبت کردیم و جلسه خیلی خوبی بود. آقای ساسان انصاری صحبت کردند و شرایط را توضیح دادند. ما برای بازی فردا آماده هستیم. در ابتدای صحبت‌هایم گفتم که فردا شروع جدیدی برایمان است و ان شاالله بتوانیم مقابل تیم خوب گل گهر دست پر از زمین خارج شویم. تمرین امروز نیز خوب بود و همه بازیکنان برای دیدار با گل گهر مصمم هستند.

آل نعمه درباره اینکه مارتینز مدعی است لیست مورد نظر او جذب نشده، گفت: بله آقای مارتینز یک لیست را تحویل مدیریت باشگاه دادند و با اکثر آنها نیز مذاکره شد و اگر دوست داشته باشید اسامی آنها را ذکر می‌کنم. برای نفراتی چون فردین یوسفی، سامان نریمان جهان، مجتبی حقدوست، امید حامدی فر، صفا هادی، بوحمدان، آزادمنش و... که برای باشگاه همه آنها نامه ارسال شد.

او ادامه داد: می‌دانید که جذب بازیکن در نیم فصل نخست خیلی سخت است. هر باشگاهی به راحتی بازیکنش را از دست نمی‌دهد. ولی باشگاه فولاد تمام تلاشش را کرد تا بتوانیم بازیکن جذب کنیم. ما دو نفر به نام‌های احسان پهلوان و ابراهیم حصار را به خدمت گرفته‌ایم. پهلوان سابقه بازی در فولاد را دارد و با آمدنش خیلی می‌تواند به تیم کمک کند. حصار نیز به زودی وارد ایران می‌شود.

وی در پایان و درخصوص اینکه رضاییان مدعی شده یک بازیکن خارجی دیگر نیز جذب خواهد شد، گفت: آقای رضاییان با یک مهاجم خارجی در حال مذاکره است و امیدوارم بتوانیم آن بازیکن را نیز به تیممان اضافه کنیم چون به مهاجمی که چنین سبکی داشته باشد، نیازمندیم. ما به جذب او خوش بین هستیم.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اوسمار ویه‌را، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی تراکتور از محدودیت‌های نقل و انتقالاتی تیمش گفت.

نیم ساعت پیش

پاکو خمس می‌گوید تراکتور در خلق موقعیت مقابل پرسپولیس موفق عمل نکرده است.

نیم ساعت پیش

حامد لک دومین بازی پیاپی پس از سرمربیگری نویدکیا و مربیگری رحمان احمدی را نیز موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شد.

نیم ساعت پیش

مدیر رسانه‌ای آلومینیوم با انتقاد از تیم داوری بازی با استقلال خوزستان اعتقاد داشت که اشتباه آنها در نتیجه تاثیرگذار بوده است.

نیم ساعت پیش

شاگردان حمید بی غم حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ برتر را در سیرجان برگزار خواهند کرد.

نیم ساعت پیش

اسپانیایی نساجی مازندران به شرایط این تیم پس از شکست مقابل مس رفسنجان واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

فولاد سیرجان با غلبه بر شهداب تقریبا قهرمانی خود در دور مقدماتی لیگ برتر والیبال را قطعی کرد.

نیم ساعت پیش

سرمربی آلومینیوم اراک پس از شکست مقابل استقلال خوزستان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

نیم ساعت پیش

رضا عنایتی پس از تساوی برابر گل‌گهر به انتقاد از داور در عملکرد مسابقه پرداخت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...