ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

شکایت جدید باقری علیه نفت ورزش سه

کد خبر : 1873377 |11 اسفند 1401 ساعت 07:45 |13.5K بازدید |0دیدگاه

شکایت جدید باقری علیه نفت

باشگاه نفت مسجدسلیمان با یک شکایت جدید مالی مواجه شد.

شکایت جدید باقری علیه نفت

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان که اوضاع مالی خوبی ندارد و شکایت‌های زیادی بخاطر عدم پرداخت مطالبات دریافت کرده، اکنون با یک پرونده جدید به دلیل ندادن مبلغ قراردادمیلاد باقری، مدافع نیم‌فصل اول خود مواجه شد.

میلاد باقری که در ابتدای فصل با تاکید رضا مهاجری در نفت مسجدسلیمان ماند و پس از حضور ابراهیم اشکش تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفته و راهی شمس‌آذر قزوین، صدرنشین لیگ یک شد، بخاطر عدم پرداخت مطالبات‌اش تصمیم به شکایت از باشگاه نفت گرفت.

این مدافع میانی که حدود یک ماه قبل بخاطر عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته‌اش از نفت مسجدسلیمان در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرده بود، دوباره شکایت جدیدی علیه این باشگاه تنظیم کرد.

میلاد باقری با هیئت مدیره این باشگاه برای پرداخت مطالبات نیم‌فصل اول خود تا ۳۵ درصد از قراردادش به توافق رسیده و قید ۱۵ درصد آن را زده بود، اما عدم پرداخت مبلغ توافق شده تا تاریخ مقرر شرایطی به وجود آورد تا این بازیکن برای برای دومین بار تصمیم به شکایت علیه باشگاه نفت مسجدسلیمان بگیرد.

نفت مسجد سلیماننفت مسجد سلیمان
میلاد باقریمیلاد باقری
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

نفت مسجد سلیماننفت مسجد سلیمان

مشاهده برنامه و نتایج نفت مسجد سلیمان، بازی بعدی نفت مسجد سلیمان و ویدئو خلاصه بازی های نفت مسجد سلیمان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...