خبرگزاری ایسنا |
3 ماه پیش

نخستین رویداد کارآفرینی با رویکرد Ted در ساری برگزار شد ایسنا

نخستین رویداد کارآفرینی با رویکرد E.Ted در ساری برگزار شد

ایسنا/مازندرانبا همکاری دانشگاه فنی و حرفه‌ای امام محمدباقر، پارک علم و فناوری و کمیته امداد امام خمینی(ره) نخستین رویداد کارآفرینی با رویکرد E.Ted در ساری برگزار شد.

معاون پژوهشی دانشگاه امام محمد باقر صبح پنج‌شنبه هشتم آذر در دانشگاه امام محمد باقر ساری اظهار کرد: "تد " رویدادی برای ایده‌های شایسته گسترش است و برای کسانی کاربرد دارد که می‌خواهند به مسیری که آغاز کرده‌اند ادامه دهند.

نخستین رویداد کارآفرینی با رویکرد E.Ted در ساری برگزار شد

سید شرف‌الدین حسینی افزود: دانشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای مهارت‌محور بوده و با استفاده از دانشجویان در راه آبادانی ایران گام برمی‌دارد.

وی تاکید کرد: پیشنهاد می‌دهم با راه‌اندازی دبیرخانه " تد " در استان افراد بیشتری بتوانند از نتایج این رویداد بهره‌مند شوند.

نخستین رویداد کارآفرینی با رویکرد E.Ted در ساری برگزار شد

مهران آقایی عضو هیات‌علمی دانشگاه پیام‌نور در این رویداد گفت: این رویداد بیشتر کارگاه انتقال تجربه است. توسعه آسانسوری برای این موضوع خلق شده و با آگاهی از تجربه‌های دیگران راه خلق ایده‌ها را سریع‌تر طی می‌کنیم.

نخستین رویداد کارآفرینی با رویکرد E.Ted در ساری برگزار شد

کارآفرین مازندرانی افزود: نوآوری در محصول و چارچوب‌های فرهنگی دو عنصر اساسی در توسعه به شمار می‌آیند و در ادامه تفکر خلاق در دوره راه‌اندازی ایده‌ها و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا دره مرگ را به سوی گسترش فضای کسب‌وکار طی کنیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارشناس مسایل مقاومت فلسطین درباره پیام‌های سخنرانی روز شنبه سخنگوی نظامی گردان‌های القدس تاکید کرد که مقاومت فلسطین برای «طوفان رمضان» آماده می‌شود.

یک ربع پیش

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 10 هزار آسیب‌دیده سیلاب سیستان و بلوچستان امدادرسانی شدند.

12 دقیقه پیش

پس از مشخص شدن افطار شبکه دو و چند سریال نوروزی و رمضانی، محمد دلاوری هم افطار را در شبکه یک تجربه می‌کند.

14 دقیقه پیش

با افتتاح نمایندگی تجارت پیشگان زمین در شهر قم تعداد نمایندگی‌های استاندارد لاماری به پانزده رسید.

13 دقیقه پیش

دبیر جایزۀ پژوهش های برتر روابط فرهنگی بین المللی دربارۀ ضرورت این جایزه گفت: امروز طراحی مسیر ما در خارج از کشور از لحاظ دیپلماسی فرهنگی پاسخگو نیست و نیازمند ابزارها و رویکردهای نوین هستیم و این امر نیاز به علم و آگاهی خاص خودش دارد.

14 دقیقه پیش

باران شدید در جنوب پرو باعث وقوع سیل مرگبار در آپوریماک شد که منجر به کشته شدن ۶ نفر شد.

نیم ساعت پیش

حدود یکماه پس از برگزاری انتخابات عمومی در پاکستان «محمد شهباز شریف» رئیس حزب مسلم لیگ نواز امروز از سوی نمایندگان مجلس ملی به عنوان بیست و چهارمین نخست وزیر پاکستان انتخاب شد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با بیان اینکه هر شهروند تهرانی می‏‌تواند یک موتور محرکه تحول و حرکت به سمت آینده روشن باشد، گفت: معتقدیم اگر شهروندان به ویژه زنان درگیر تولید شوند، فرهنگ مولدگری در کل خانواده و سبک زندگی شان نهادینه خواهد شد

13 دقیقه پیش

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 15 هزار و 271 واحد مسکونی سپاه در حال ساخت است و تاکنون حدود یک هزار مورد بهره‌برداری شده که امروز در خراسان جنوبی نیز 37 واحد مسکونی سپاه به بهره‌برداری می‌رسد.

یک ربع پیش

بیشتر...