اکونا پرس |
۱ هفته پیش

منطقه۱۳ نامزد دریافت نشان شهر سالم از سازمان بهداشت جهانی

منطقه۱۳ نامزد دریافت نشان " شهر سالم " از سازمان بهداشت جهانی

شهردارمنطقه ۱۳ با اشاره به انتخاب منطقه ۱۳ به عنوان نامزد شهر سالم در پایتخت ، از ثبت نام این منطقه در شبکه ملی شهر های سالم در ایران خبر داد .

منطقه۱۳ نامزد دریافت نشان
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه ۱۳، محمد هادیعلی احمدی، شهردار منطقه ۱۳ گفت : پیرو سیاست مدیریت کلانشهر تهران مبنی بر زیست پذیری مطلوب شهر و ارتقا سلامت ، رفاه و نشاط اجتماعی و با توجه به افتتاح و فعالیت خانه مشارکت مردم درسلامتمنطقه ۱۳ ، این منطقه  به عنوان کاندید شهر سالم درپایتختانتخاب و در شبکه ملی شهر های سالم درایرانثبت شد .

او افزود : در راستای برنامه "شهرسالم" سازمان جهانی بهداشت وتقویت نظام شبکه ای آن در ایران و اجرای این طرح در شهر تهران ، منطقه ۱۳ به عنوان نخستین منطقه درشهر تهرانکاندید شهر سالم در پایتخت شده و با معرفی به سازمان جهانی بهداشت برای دریافت نشان آن ، در شبکه ملی شهر های سالم در ایران ثبت شده است .

دکتر علی احمدی اظهار داشت : انتخاب منطقه ۱۳ برای دریافت این نشان  در شهر تهران ، دستاورد مهمی برایشهرداری تهرانو این منطقه محسوب می شود ، از این رو، می بایست تغییرات و تمرکز بیشتری در زمینه سلامتی و رفاه شهروندان داشته باشیم که خوشبختانه ، همسو با این سیاست، خانه مشارکت مردم در سلامت نیز آغاز به کار کرده و این منطقه آمادگی لازم را برای مشارکت در سیاست  گذاری  ها و برنامه ریزی های این مرکز دارد.

او با بیان اینکه ، برنامه ریزی هایی برای  تعاملات مستمر با معاونت امور بهداشتیدانشگاه علوم پزشکیشهید بهشتی، دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه ، این مرکز و سایراعضای شورایمشارکت مردم در سلامت انجام شده ، تصریح کرد : خانه مشارکت مردم در سلامت برای هماهنگی ارائه خدمات سلامت محور در زمینه جسمی و روحی به شهروندان فعال شده که با شناسایی نقاط آسیب پذیر و چالش های سلامتی محلات ، ایده وطرح و برنامه هایی را در دستور کار قرار داده است.

 

مدیرعامل شرکت شهروند در دیدار با شهردار منطقه ۲ تهران با تاکید بر توسعه و تقویت همکاری‌های فی‌مابین از عزم جدی طرفین…

مجمع سالیانه سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، با هدف بررسی عملکرد و صورت های مالی منتهی به اسفند 1398 برگزار و…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه «نیویورک تایمز» نوشت:رئیس جمهور آمریکا در حال بررسی استقرار چندین هزار نیروی آمریکایی و همچنین اعزام کشتی‌ها و هواپیماهای جنگی برای کمک به متحدان ناتو در منطقه بالتیک و اروپای شرقی است.

5 ساعت پیش

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در ۱۰ ماه گذشته نزدیک به ۴۴ میلیارد دلار تامین ارز داشتیم و با توجه به شرایط موجود پیش‌بینی می‌شود این روند رو به رشد مثبت تداوم داشته باشد.

5 ساعت پیش

کاخ سفید در بیانیه ای از نشست بایدن با مقامات اروپایی با محوریت اوکراین خبر داد.

6 ساعت پیش

محمد مخبر معاون اول رییس جمهور مصوبه مربوط به طرح نوسازی و بازسازی صنایع کشور و اصلاحیه آیین‌نامه اجرایی مربوط به میزان تسهیلات اعطایی به مددجویان نیازمند در محکومیت‌های مالی را ابلاغ کرد.

6 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه این کمیسیون با رئیس بانک مرکزی برای بررسی سیاست‌های پولی و ارزی کشور و برنامه بانک مرکزی جهت مدیریت آن خبر داد.

6 ساعت پیش

امیر عبداللهیان: مذاکرات ما با ۱+۴ به طور مستقیم است و مذاکرات با آمریکا از طریق non paper و آقای مورا و یکی دو کشور عضو برجام در وین است.

6 ساعت پیش

شرکت بانک ملت از افزایش سرمایه ۵۵ هزار میلیارد ریالی از محل اندوخته تفاوت تسعیر ارز دارایی ها و بدهی های ارزی و سود انباشته خبر داد تا در صورت تصویب و ثبت، جایگاه نخست در میان بانک های بورسی را فتح کند.

6 ساعت پیش

روزنامه «وال استریت ژورنال» گزارش داد که سویه اومیکرون در حال آسیب رساندن به بیمارستان‌های ایالات متحده در مقیاسی است که قبلاً در همه‌گیری دو ساله دیده نشده بود.

6 ساعت پیش

سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار در سطوح نارنجی و زرد از بارش برف و باران در ۲۲ استان خبر داد. منطقه اثر این پدیده پنج‌شنبه (۷ بهمن ماه) استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، نوار شرقی خوزستان، غرب کردستان، جنوب غرب آذربایجان غربی، ارتفاعات در تهران، البرز، مازندران و قزوین و جمعه (۸ بهمن ماه) ارتفاعات استان‌های مازندران و گلستان خواهد بود.

6 ساعت پیش

امارات همچنین حمله موشکی بامداد امروز ارتش یمن به منطقه جیزان عربستان را محکوم کرد و مدعی شد که در این حمله دو نفر از غیرنظامیان سعودی زخمی شدند.

7 ساعت پیش

تمامی تولیدکنندگان فیلتر روغن و لنت خودرو، در راستای تسریع شفافیت در قیمت‌ها بایستی نسبت به درج قیمت تولیدکننده بر روی محصولات خود اقدام کنند.

7 ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه راهبرد متوازن‌سازی روابط خارجی ایران با قدرت پیگیری خواهد شد، گفت: مسکو، پکن و وین برای تامین منافع ملی ایران نقش مکمل دارند و دوگانه‌های میدان و دیپلماسی یا شرق‌نگری و غرب‌محوری، همگی آدرس‌های غلط است.

7 ساعت پیش

سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش برتسریع تکمیل ساختمان جدید دادگستری کیش تاکید کرد

7 ساعت پیش

با دستور مستقیم سرپرست‌ سازمان منطقه آزاد کیش، مجوز فعالیت ترخیص‌کنندگان کالا پس از نزدیک به سه سال صادر شد

7 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی ۷ سؤال نمایندگان از وزیر صمت در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

7 ساعت پیش

بیشتر...