خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

استاندار قم: استقبال مردم قم از انتخابات کم نظیر بوده است ایسنا

استاندار قم: استقبال مردم قم از انتخابات کم نظیر بوده‌است

ایسنا/قماستاندار قم گفت: در بازدیدهایی که از شعب اخذ رای داشته‌ایم مردم مشارکت چشم‌گیری در انتخابات دارند و استقبال آنان کم نظیر بوده است.

سید محمد آقامیری استاندار قم در بازدید از روند برگزاری انتخابات در حوزه جعفرآباد اظهار کرد:‌ انتخابات یک نوع جشن ملی برای ما محسوب می‌شود و امروز روز پیروزی ما و شکست استکبار و ایادی‌شان است.

وی افزود: دشمنان با ابزارهای مختلف از ماه‌ها قبل تلاش کردند مردم را از آینده نظام مایوس کنند؛ اما آنان در بزنگاه‌ها به آن‌ها پاسخ‌ سخت داده و خواهند داد.

استاندارقم تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم که برای چنین ملتی خدمت رسانی می‌کنیم و آنان ولی‌نعمتان ما هستند.

وی تاکید کرد: امروز باتوجه به اینکه برای اولین بار درکشور، استان قم انتخابات را به صورت کاملا الکترونیکی برگزار می‌کند؛ در دقایق اولیه صبح تلاطم‌هایی داشتیم که رفته به رفته حل شد و تا این ساعت هیچ مشکلی در برگزاری فرآیند انتخابات نداریم.

وی اشاره کرد: در بازدیدهایی که از شعب اخذ رای داشتیم مردم استقبال ویژه و کم نظیری را از صندوق‌های رای داشته و هر شعبه‌ای که می‌رویم صف‌های طولانی مردم را مشاهده می‌کنیم.

استاندارقم افزود: با توجه به اعلام ستاد انتخابات کشور، ساعت ۱۸ رای‌گیری‌های دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به پایان خواهد رسید اما باتوجه به استقبال مردم این زمان تمدید می‌شود.

آقامیری گفت: شعب موظف هستند بر اساس چهارچوب قوانین تا ساعت۱۲ شب میزبان رای‌دهندگان باشند لذا شعب ما تا این ساعت در استان فعال خواهند بود.

وی افزود: همچنین شعب موظف هستند به افرادی که داخل محوطه شعبه هستند چه بسا بعد از ساعت ۱۲ شب هم باشد خدمت‌رسانی کنند و توجه داشته باشند بعد از ساعت مذکور شخص جدیدی وارد مطلقا وارد شعبه نشود.

استاندار قم در پایان مطرح کرد: برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم تنها هدف ما مسئولین است لذا در این راستا همه اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: بررسی نقشه‌های پیش یابی جوی وزش باد، گردوخاک، رشد ابر و بارش پراکنده باران طی سه روز آینده در این استان را نشان می دهد.

یک ربع پیش

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: طبق قانون حقوق مسافری بلیت تمامی مسافران پرواز‌های باطل شده بازگردانده و استرداد شده است.

10 دقیقه پیش

با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور، معضل چندین ساله بازنشستگان کشوری در خصوص تأخیر در برقراری مستمری رفع شد.

یک ربع پیش

یواس‌ای تودی با اشاره به نتایج نظرسنجی‌های اخیر اعلام کرد که محبوبیت جو بایدن در میان جوانان این کشور در حال کاهش است.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: فردی که با ادعای فروش خودرو، ۱۴۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس شهرستان چرداول دستگیر شد.

یک ربع پیش

ایلان ماسک در پستی بیان کرد که ممنوعیت احتمالی تیک‌تاک برخلاف آزادی بیان است.

یک ربع پیش

مدیر زراعت سازمان جهادکشاورزی استان کرمان گفت: پیش بینی می‌شود طی امسال، بالغ بر ۸۰ هزار تن گندم در شهرستان ارزوئیه تولید شود.

14 دقیقه پیش

توافقنامه سازمان تاکسیرانی تهران و یک شرکت خودروسازی برای جایگزینی ۲ هزار دستگاه خودروی برقی با تاکسی‌های فرسوده شهر تهران امضا شد.

یک ربع پیش

ثبت‌نام متقاضیان و پشت کنکوری‌ها جهت شرکت در امتحانات خردادماه به منظور ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره از امروز آغاز شد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...