ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

دل پیرو: بازگشت به یووه ببینیم چه می شود ورزش سه

کد خبر : 1857028 |12 آذر 1401 ساعت 10:32 |2.8K بازدید |2دیدگاه

دل پیرو: بازگشت به یووه؟ ببینیم چه می‌شود

الساندرو دل پیرو، ستاره سابق یوونتوس، می‌گوید از نزدیک شرایط این باشگاه را زیر نظر دارد.

دل پیرو: بازگشت به یووه؟ ببینیم چه می‌شود

به گزارش "ورزش سه"،یوونتوسروزهای سختی را سپری می‌کند و استعفای دسته جمعی مدیران این باشگاه باعث شده که آنها در موقعیت خاصی قرار بگیرند.
اعضای هیئت مدیره این باشگاه شامل آندره‌‌آ آنیلی و همچنین پاول ندود هفته گذشته از سمت‌شان استعفا دادند و گفته می‌شود که تحقیقات درباره اتهامات مالی وارد شده به آنها از سوی دادستانی تورین ادامه دارد.
یکی از کسانی که نامش به عنوان مدیر احتمالی این باشگاه در روزهای اخیر بارها به گوش رسیده دل پیرو است که بسیاری از حضور او دریوونتوساستقبال کرده‌اند.


او با انتشار بیانیه‌ای در این باره در اینستاگرامش نوشت:« اتفاقاتی که در یوونتوس رخ داده باعث شده که این باشگاه در شرایط حساسی باشد. بنابراین به عنوان بازیکن و کاپیتان سابق این شرایط را از نزدیک زیر نظر دارم. هدف من از انتشار این بیانیه این است که بگویم متوجه هستم که نزدیک شدن من به یوونتوس به خاطر 19 سال حضور در این تیم است و طبیعی است که اوضاع را زیر نظر داشته باشم.»
این ستاره سابق یووه درباره احتمال حضورش در راس کادر مدیریتی یووه اضافه کرد:« مردم مدام سوالاتی در این باره مطرح می‌کنند اما من نمی‌خواهم پاسخی بدهم که شایعاتی را به همراه داشته باشد. من فعلا نمی‌خواهم پاسخی در این باره بدهم تا شرایط مشخص شود و امیدوارم همه چیز به زودی حل شود.»

یوونتوس
الکس دل پیرو
سری آ ایتالیا
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

یوونتوسیوونتوس

مشاهده برنامه و نتایج یوونتوس، بازی بعدی یوونتوس و ویدئو خلاصه بازی های یوونتوس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...