ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

مناظره مطلوب، دو به دو است ایران آنلاین

مناظره مطلوب، دو به دو است

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مناظره مطلوب مناظره دو به دو است تا معلوم شود عیار آدم‌ها چقدر است، اما رسانه ملی در برگزاری این نوع مناظره محدودیت دارد.

آقای علیرضا زاکانیبعد از ضبط برنامه تبلیغاتی اش در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره مناظره دیروز افزود: اگر مناظره دو به دو باشد دیگر افراد شعار نمی‌دهند.
وی گفت: کسی که خود را نماینده یک تفکر می‌داند باید وقتی از او دعوت به مناظره می‌شود، استقبال کند و درخواست‌های زیادی از طرف دانشگاه‌ها شد، اما نیامدند.
آقای زاکانی افزود: مناظره مطلوب مناظره دو به دو است، اما چون هفت نامزد هستند هماهنگی این نوع مناظره برای صدا و سیما سخت است و اینکه کسی دنبال بهانه بگردد و بخواهد با بهانه جویی زحمات صدا و سیما را زیر سوال ببرد، از انصاف خارج است.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا همچنان مصر هستید با برخی از این نامزدان به صورت دو به دو در دانشگاه‌ها مناظره کنید؟ گفت: من قبلا هم از آن‌ها دعوت کردم که نیامدند و باز دعوت می‌کنم و حاضرم با همه درباره برنامه‌ها و ایده‌ها و تحول در کشور مناظره کنم.
زاکانی گفت: برای آن‌ها که رویکرد انشاخوانی دارند هم حاضرم کار اضافی کنم و وقتم را به آن‌ها بدهم به شرط آن که کاغذ‌های شان را کنار بگذارند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تبعیض، قیمت گذاری غلط، دستوری و رقابت غلط را از بین می‌بریم و دولت حامی بورس کالا خواهد بود.
آقای علیرضا زاکانی پس از ضبط برنامه تبلیغاتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که از کارخانجاتی که نیاز‌های مواد اولیه شان سر از بازار آزاد درمی آورد، چه حمایتی خواهید کرد؟ افزود: ایجاد شفافیت و توجه به زنجیره ارزش تا انتها و دادن یک رانت مولد و دقت در مسیر تولید، توزیع تا انتهای این زنجیره امری ضروری است.
وی گفت: سال گذشته در بورس کالا شاهد معامله ۶۶ هزار میلیارد تومانی پتروشیمی و ۱۶۰ هزار میلیارد تومانی فولاد بودیم و در موضوع پتروشیمی ۶۰ هزار میلیارد تومان عرضه و ۶۶ هزار میلیارد تومان خریداری شد به این معنا که ما برای تولید کننده ۸ درصد افزایش قیمت را تحمیل کردیم و ۶۰ هزار میلیارد تومان که ذکر کردیم قیمت نُرم جهانی بود.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: این امکانی ایجاد می‌کند که رقبای خارجی ما پیشی بگیرند و از این ۸ درصد استفاده و قیمت تمام شده ما را غیر قابل رقابت کنند.
آقای زاکانی گفت: اتفاق دیگری هم افتاد و این که ما ۱۵ هزار و ۷۰۰ کارگاه در حوزه پتروشیمی و پلیمری داریم که عمدتاً هزار و ۲۰۰ کارگاه از بورس کالا می‌تواند خرید کند و آن‌ها ۸ درصد ذکر شده را بین خودشان رقابت می‌کنند و مرحله دوم این را به کارگاه‌هایی می‌دهند که نمی‌توانند در بورس کالا خرید کنند که با قیمت بالاتر از ۲۵ درصد این خرید انجام می‌شود.
وی افزود: این نوع تبعیض و قیمت گذاری غلط را از بین می‌بریم و حامی بورس کالا خواهیم بود تا به بهترین نحو به زنجیره ارزش افزوده در کشور کمک شود و محصول نهایی با قیمت پایین تری تمام شود تا بتواند با اجناس خارجی رقابت کند.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: علاوه بر این مهم است که ما بتوانیم در این مسیر، بازاریابی دقیقی هم برای داخل و خارج داشته باشیم که محصول نهایی به دست مصرف کننده در داخل و کسانی که در خارج هستند، برسد و توقفی در نحوه مصرف نداشته باشیم.

علیرضا زاکانی با بیان اینکه اقتصاد ایران مبتنی بر نفت نیست، گفت: با تکیه بر ظرفیت‌ها می‌توان تحریم‌ها را بی اثر کرد./شبکه خبر#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...