خبرداغ |
1 ماه پیش

تصویری از روز تاریخی زندگی کارلوس کی روش

کارلوس کی روش سابقه سرمربیگری رئال مادرید را دارد.

تصویری از روز تاریخی زندگی کارلوس کی‌روشبه گزارشخبرداغبه نقل از خبرآنلاین: ۱۹ سال پیش در چنین روزی با اخراج ویسنته دل‌بوسکه سرمربی موفق رئال‌مادرید در سال ۲۰۰۳ که با انتقادهای زیادی همراه شد، فلورنتینو پرز در دو راهی انتخاب بین ۲ مربی پرتغالی‌(خوزه مورینیو و کارلوس کی‌روش)، به نفر دوم رای داد تا کمک منچستر سرمربی رئال شود.

 

با این حال کی‌روش در شرایطی که تیم پرستاره‌ای در اختیار داشت نتوانست نتایج مناسبی کسب کند و در پایان فصل از رئال مادرید جدا شد. او با کهکشانی‌ها در لالیگا چهارم شد و در لیگ قهرمانان اروپا هم با شکست مقابل موناکو از دور رقابت‌ها کنار رفت.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حمله نیروهای امنیتی و پلیس نیجریه به عزاداران حسینی (ع) در شهر زاریای این کشور ده‌ها شهید و زخمی برجا گذاشت.

3 ساعت پیش

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نشست با مدیران و رؤسای مجتمع صنعتی این شرکت با اشاره به نقش سرمایۀ انسانی به ویژه کارگران در تولید و اقتصاد ملی گفت: نیروی انسانی، سرمایۀ بی‌بدیل شرکت است و تمام تلاش خود را درراستای حفظ شأن و جایگاه کارگران به‌کار خواهیم بست.

3 ساعت پیش

دانشگاه تورنتو کانادا که الزامات اجرا شده در رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا را برداشته بود، با توجه به شیوع مجدد کرونا، رعایت یک سری پروتکل‌های جدید را مجددا اجباری کرد.

1 ساعت پیش

علیرضا طبایی که معتقد است «سایه» از دیدگاه‌های مختلف بر ادبیات ما تاثیرگذار بود، از سهم او در تحولات غزل و شعر نو می‌گوید.

2 ساعت پیش

معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای حوزه‌های پژوهشی مرتبط با جمعیت را که مورد حمایت مالی قرار می‌گیرند، اعلام کرد.

1 ساعت پیش

با حکم علی عبدالعالی مدیر شبکه آموزش سیما، سیاوش عقدای�

2 ساعت پیش

اگر چه بازیکنان می‌توانند در تیم‌های باشگاهی هر شماره‌ای را به تن کنند اما به علت محدودیت‌های موجود، کمتر می‌توان شماره‌ای غیر متداول را در تیم‌های ملی مشاهده کرد.

2 ساعت پیش

شرایط اقتصادی نامناسب و ناامنی اجتماعی صهیونیست ها به عنوان دو عامل مهاجرت در برنامه «غیاهب الکیان» شبکه العالم واکاوی می شود.

3 ساعت پیش

نمایشگاه انفرادی عکس«سموفونی های طبیعت» از آثار پیام احمدی کاشانی از روز شنبه 22 مرداد نگارخانه آفرینش نور برگزار می شود.

3 ساعت پیش

بیشتر...