ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

واکنش تن هاخ به علاقه PSG به رشفورد: خوشحالم ورزش سه

کد خبر : 1866678 |05 بهمن 1401 ساعت 12:52 |12.8K بازدید |1دیدگاه

واکنش تن‌هاخ به علاقه PSG به رشفورد: خوشحالم!

اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، می‌گوید علاقه پاری سن ژرمن به جذب مارکوس رشفورد یعنی تیمش عملکرد خوبی داشته است.

واکنش تن‌هاخ به علاقه PSG به رشفورد: خوشحالم!

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد رشفورد بامنچستریونایتددر پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید اما مدیران این باشگاه به احتمال زیاد گزینه تمدید خودکار را فعال خواهند کرد تا او یک سال دیگر هم به حضورش در اولدترافورد ادامه دهد.
مذاکرات برای امضای قرارداد جدید با این بازیکن آغاز شده اما هنوز به نتیجه خاصی نرسیده است. این درحالی است که از مدتی پیش گفته شده بود که مدیرانپاری سن ژرمنعلاقه زیادی به جذب او دارند و شرایطش را نیز به دقت زیر نظر گرفته‌اند.
به نظر نمی‌رسد که چنین موضوعی باعث نگرانی تن‌هاخ شده باشد و این مربی هلندی از این که پی اس جی به جذب رشفورد علاقمند است ابراز خوشحالی کرد.

1788926

سرمربی منچستریونایتد در پاسخ به سوالی در این باره به خبرنگاران گفت: «من امیدوارم که همه بازیکنان ما بتوانند پیشنهادهایی را از دیگر باشگاه‌ها دریافت کنند چون معنای چنین اتفاقی این است که ما کارمان را خوب انجام دادیم و این همان چیزی است که به دنبالش هستیم.
وقتی چنین اتفاقی رخ می‌دهد، من به ایمان می‌رسم که اینجا بهترین مکانی است که می‌توانیم در آن باشیم چون می‌خواهیم بهترین تیم ممکن را بسازیم، می‌خواهیم در انگلیس و سپس در اروپا و پس از آن در دنیا اول باشیم و این اهمیت بسیاری برای ما دارد.»

منچستریونایتدمنچستریونایتد
پاری سن ژرمنپاری سن ژرمن
مارکوس رشفوردمارکوس رشفورد
اریک تن هاخاریک تن هاخ
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچستریونایتدمنچستریونایتد

مشاهده برنامه و نتایج منچستریونایتد، بازی بعدی منچستریونایتد و ویدئو خلاصه بازی های منچستریونایتد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...