ورزش سه‌ |
3 روز پیش

بیانیه رئال در واکنش به قضیه جنجالی کوپادل ری ورزش سه

کد خبر : 1866703 |05 بهمن 1401 ساعت 15:35 |7.4K بازدید |0دیدگاه

گزارش:

بیانیه رئال در واکنش به قضیه جنجالی کوپادل‌ری

پس از موضع‌گیری سفت و سخت رسانه های اسپانیایی علیه اقدام جدید دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا در میزبانی از حریفان خود در کوپا دل ری، رئال بیانیه‌ای صادر کرد.

بیانیه رئال در واکنش به قضیه جنجالی کوپادل‌ری

به گزارش "ورزش سه"، امشب بارسا در نوکمپ میزبان سوسیداد در یک چهارم نهایی کوپا دل ری است و فردا نیزرئال مادریددر برنابئو از اتلتیکو میزبانی خواهد کرد و یکی از دو رقیب همشهری راهی نیمه نهایی کوپا دل ری خواهد شد. در بازی امشب،بارسلونابه هواداران سوسیداد اجازه ورود به ورزشگاه با پیراهن و پرچم تیم محبوب‌شان را نخواهد داد. اولین بار در بازی تیم زنان بارسلونا برابر رئال و اسپانیول، باشگاه کاتالان اجازه ورود هواداران رئال و اسپانیول به ورزشگاه را نداده بود.

1794959

رئال مادرید نیز به باشگاه اتلتیکو سهمیه بسیار اندکی داده و به جای 4 هزار نفر، تنها 600 نفر از هواداران اتلتیکو را در برنابئو پذیرا خواهد بود که هر دو مورد با اعتراض شدید رسانه های اسپانیایی روبرو شده اند و حتی تیتر یک امروز نشریه مارکا به این قضیه اختصاص دارد. جالب اینکه قانون از هر دو باشگاه حمایت می کند ولی در اسپانیا معتقدند این روح فوتبال و رقابت ورزشی سالم را از بین خواهد برد.

1794957

در همین رابطه امروز باشگاه رئال مادرید بیانیه داد و ادعا کرد که سهمیه اتلتیکو که ابتدا 334 نفر بود و سپس به 600 نفر افزایش یافت، دقیقا همان سهمیه هواداران رئال در ورزشگاه متروپولیتانو است. رئال همچنین بازسازی برنابئو و کاهش ظرفیت ورزشگاه را نیز دلیل دیگر کاهش سهمیه هواداران اتلتیکو عنوان کرده است. در این بیانیه همچنین قید شده که هواداران اتلتیکو می توانند با پیراهن و پرچم باشگاه خود به برنابئو بیایند.

رئال مادریدرئال مادرید
بارسلونابارسلونا
اتلتیکومادریداتلتیکومادرید
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
جام حذفی اسپانیاجام حذفی اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...