ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

خودزنی بی سابقه: انگار از المپیک بدمان می آید ورزش سه

بلاتکلیفی ادامه‌دار؛

خودزنی بی‌سابقه: انگار از المپیک بدمان می‌آید!

والیبال ایران در بلاتکلیف‌ترین حالت ممکن قرار گرفته است.

خودزنی بی‌سابقه: انگار از المپیک بدمان می‌آید!

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود خبری مثل بمب در فضای رسانه‌ای کشور منفجر شد، با این موضوع که مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون والیبال که قرار بود در روز 29 آبان ماه 1402 به منظور تعیین تکلیف سرپرستی فدراسیون تشکیل گرددبه دستور و هماهنگی وزرات ورزش لغو گردید.

این اتفاق باعث شده وضعیت والیبال ایران بدتر از قبل شود تا فدراسیون از امروز بدون رئیس و حتی سرپرست اداره شود. والیبالی که طی این سال‌ها موفقیت‌های بی‌شماری را به‌دست آورده، حالا در فاصله چند ماه مانده به مسابقات حساس لیگ ملت‌های والیبال که سهمیه المپیک در آن گنجانده شده بلاتکلیف رها شده است. اگر وزرات ورزش و شخص کیومرث هاشمی تدبیری برای این وضعیت عجیب نیندیشد از همین الان المپیکی شدن والیبال ایران منتفی خواهد شد.

در حال حاضر تنها رشته تیمی که شانس حضور در المپیک پاریس را دارد همین والیبال است و باید تکلیف سرپرست هر چه زودتر مشخص شود. وزرات ورزش باید هرچه سریع‌تر مجوز برگزاری مجمع فدراسیون والیبال را بدهد تا اوضاع به حالت قبل بازگردد.

شاید در چند دهه گذشته والیبال ایران چنین شرایطی را تجربه نکرده است که نه فدراسیون رئیس دارد و نه تیم بزرگسالانش سرمربی! در صورت ادامه همین روند هیچ بعید نیست سایت‌های جهانی والیبال به این موضوع واکنش نشان دهند و پای فدراسیون جهانی والیبال به این موضوع باز شود. باید دید چه خواهد شد اما مشخصا فرصت‌ها در حال از دست رفتن است و هر روز که به این شکل بگذرد به ضرر والیبال ایران خواهد بود.

اگر وضعیت سی تیم اول رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال و یا تیم‌هایی که شانس المپیکی شدن را دارند بررسی کنیم هرگز هیچ کدام از این تیم‌‌ها وضعیتشان به مانند والیبال ایران نیست و فدراسیون‌های کشورهای دارای شانس در المپیک در حال برنامه‌ریزی برای صعود به المپیک هستند. پس بهتر است وزارت ورزش حالی به فکر این وضعیتی که به‌وجود آمده بکند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ریکاردو آلوز، ستاره پرتغالی تراکتور، با گذراندن تعطیلاتی کوتاه به همراه خانواده‌اش به تبریز بازگشت.

1 ساعت پیش

حبیب اخلاقی دارنده 2 مدال برنز جهان و مربی اسبق تیم ملی کشتی فرنگی بعنوان مدیر تیم‌های کشتی فرنگی استان تهران منصوب شد.

1 ساعت پیش

بازی این هفته میلان برابر نیوکسل از اهمیت بسیار زیادی برای استفانو پیولی برخوردار است.

1 ساعت پیش

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، حاضر به قبول پیشنهاد یک میلیارد یورویی پاری‌سن‌ژرمن نشده است.

1 ساعت پیش

رافائل نادال با حضور یک میهمان ویژه ترینات خود را در کویت پیگیری می‌کند.

1 ساعت پیش

منچستریونایتد قصد دارد پیشنهاد معاوضه جیدون سانچو، ستاره ناکام این تیم، با رافینیا را با بارسلونا مطرح کند.

1 ساعت پیش

مقتدرترین صدرنشین فوتبال اروپا (باورنکردنی ولی واقعی) شب گذشته برابر بارسا نمایشی قهرمانانه داشت. بارسا در لالیگا و در خانه چنین تحقیری را به یاد ندارد.

1 ساعت پیش

با معاینات پزشکی صورت گرفته مشخص شد که قرنیه چشم ایمان سلیمی مشکلی ندارد و تاری دید او هم برطرف می‌شود.

1 ساعت پیش

میچل بعد از برتری 4-2 برابر بارسلونا گفت که یکی از مزیت‌های تیمش نسبت به بارسا فشار و توقعات بسیار کمتر است و به همین خاطر دوست ندارد جای ژاوی باشد.

1 ساعت پیش

بیشتر...