ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

رویانیان: از تماس با فتح الله زاده منصرف شدم ورزش سه

کد خبر : 1873209 |10 اسفند 1401 ساعت 10:24 |39.6K بازدید |3دیدگاه

منتظرم پرسپولیس قهرمان بشود چون بهتر از دیگران است

رویانیان: از تماس با فتح‌الله زاده منصرف شدم

مدیرعامل اسبق پرسپولیس مدعی است شرایط این روزهای فتح الله‌زاده را درک می‌کند و امیدوار است شرایطی فراهم شود تا مشکلات آبی‌ها نیز برطرف شود.

رویانیان: از تماس با فتح‌الله زاده منصرف شدم

به گزارش "ورزش سه"، محمد رویانیان که در دوره مدیریت خود درپرسپولیسعلی‌رغم هزینه‌هایی که داشت در مقطعی با مشکلات مالی بابت پرداخت مطالبات مانوئل ژوزه نیز مواجه شده بود، مدعی است که حال این روزهای علی فتح الله زاده مدیرعامل کنونیاستقلالرا که درگیر پرداختی مطالبات استراماچونی شده است را درک می‌کند. او در ابتدا با اشاره به روند موفقیت آمیز پرسپولیس طی دو دیدار اخیر گفت: دو بازی اخیر نمایش قدرتمندانه‌ و موفقی از پرسپولیس شاهد بودیم که هواداران انتظار آن را می‌کشیدند.

وی ادامه داد: ما منتظریم پرسپولیس قهرمان بشود. صد درصد شرایط پرسپولیس از رقبایش بهتر است. یحیی چند سالی است که زحمت کشیده و تحت فشار است. اما مطمئنا او هم تجربه و هم توان کیفی لازم را برای موفقیت پرسپولیس دارد. در مجموع یحیی گل‌محمدی خیلی خوب و بی‌حاشیه است و قطعا بار دیگر قادر خواهد بود هواداران پرسپولیس را خوشحال کند.

رویانیان با انتقاد از نحوه معرفی معرفی گزینه‌های داخلی هدایت تیم ملی گفت: متاسفانه کار خوبی در خصوص گزینه‌های داخلی نشد و شان مربیان ایرانی زیر سوال رفت. این کار اصلا خوب نبود. به مربیان خوب ما لطمه وارد کرد. این رفتار بازی بدی بود. برخی از ملاک‌ها در نظر گرفته نشد. باید این موضوع را در نظر گرفت که در خصوص تیم ملی و پرچم ایران صحبت می‌شود و باید با احترام و وسواس لازم با این موضوع برخورد کرد.

1787343

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: به هر شکل مربیان ما، یحیی گل محمدی، امیر قلعه‌نویی و اکثر مربیان ما یا افرادی مثل مایلی‌کهن یا کسانی که در تیم ملی زحمت کشیدند، سرمایه فوتبال هستند و باید ارزش آنها حفظ شود. بعضی گزینه‌های داخلی را فدراسیون با این کارش سوزاند. مربیان داخلی شناخته شده، با رزومه کاری و شیوه مربیگری مشخص هستند اما این کار فدراسیون رضایتبخش و به عقیده من درست نبود.

رویانیان در واکنش به اینکه در شرایط کنونی گزینه داخلی یا خارجی کدامیک برای تیم ملی موثر خواهند بود گفت: خودم از خارجی‌ها لطمه خوردم و خیری از آنها ندیدم. ای کاش می‌توانستیم روی مربیان داخلی سرمایه‌گذاری و امکانات لازم را برای آنها فراهم کنیم تا در چنین مواقعی از آنها استفاده کنیم. ابتدا باید زیرساخت‌ها و شرایط لازم را فراهم کنیم. ما از بزرگترین مولفه یعنی استعداد همیشه برخوردار بوده‌ایم و نمونه آن حضور پرتعداد بازیکنان لژیونر و موفق در خارج از ایران است. اما زیرساخت همیشه با مشکل مواجه بوده و در چنین شرایطی حضور مربیان خارجی نیز تاثیر چندانی نخواهد داشت و مقطعی خواهد بود.

وی درباره ناراحتی مدیرعامل استقلال و مشکلاتی که وی اکنون دنبال می‌کند گفت: برنامه آقای فتح الله‌زاده را دیدم و می‌خواستم با او تماس بگیرم اما وقتی او را اینقدر عصبانی دیدم از تماس منصرف شدم. هیچ وقت آقای فتح الله زاده را تا این حد ناراحت ندیده بودم حتما فشار روانی زیادی را تحمل می کند. به زودی با او تماس می‌گیرم و به او دلداری می‌دهم. باید در چنین شرایطی کمک کرد. استقلال و پرسپولیس نمادهای این کشور در بحث ورزش و اجتماعی هستند و نباید به این دو تیم آسیب وارد شود.

1759293
پرسپولیسپرسپولیس
استقلالاستقلال
محمد رویانیان
علی فتح الله زاده
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

پرسپولیسپرسپولیس

مشاهده برنامه و نتایج پرسپولیس، بازی بعدی پرسپولیس و ویدئو خلاصه بازی های پرسپولیس#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...