ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

زمان بازگشت اسکوچیچ به ایران مشخص شد ورزش سه

کد خبر : 1831765 |12 تیر 1401 ساعت 10:20 |1.2K بازدید |1دیدگاه

زمان بازگشت اسکوچیچ به ایران مشخص شد

دراگان اسکوچیچ ماه آینده به ایران برمی‌گردد و کارش را از سر می‌گیرد.

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ چند هفته پیش و بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی در قطر به کشور خود سفر کرد. این مربی کروات بعد از جلسه با مدیران فدراسیون فوتبال و مرور برنامه های آینده به کرواسی رفت تا مدتی به استراحت بپردازد.
درباره اسکوچیچ گفته می‌شود او به زودی به ایران برمی‌گردد اما حالا مشخص شده که سرمربی تیم ملی فوتبال حدود یکماه دیگر در تهران خواهد بود.
محمدجواد پاینده، مدیرروابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت اسکوچیچ گفت: «هرچند او در کرواسی است اما با فدراسیون در ارتباط و تماس است. هفته گذشته هم در اردوی تیم دینامو زاگرب حضور یافت و با سرمربی تیم صادق محرمی گفت و گو داشت. شرایط این لژیونر را هم مورد بررسی قرار داد. فکر می‌کنم در مرداد ماه به ایران بازمی‌گردد.»

تیم ملی ایران
دراگان اسکوچیچ (سرمربی)
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا نوشت: سرایدار سابق فدراسیون دوچرخه سواری با حکم توقیف اموال و به همراه مامور به فدراسیون رفت تا طلبش را دریافت کند.

6 ساعت پیش

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال گفت: سال گذشته مقابل تیم ریکاردو ساپینتو در لیگ پرتغال بازی کردم و گل زدم و از آنجا روی من شناخت داشت.

11 ساعت پیش

تسنیم نوشت: عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ اعلام کرد فوتبال ایران نه تنها از حق پخش تلویزیونی بهره نمی‌برد، بلکه ۷۰ درصد درآمدش از تبلیغات محیطی را هم به صداوسیما می‌پردازد.

6 ساعت پیش

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تا آخرین قطره خون زحمت می‌کشیم گفت: در این مدت اتفاقات خوبی برای من رخ نداد ولی همه آنها را فراموش کردم.

10 ساعت پیش

ستاره ایرانی تیم فوتبال فاینورد مدنظر باشگاه اوترخت قرار گرفته است.

14 ساعت پیش

باشگاه فنرباغچه از جذب ستاره ایرانی پورتو دست بردار نیست.

10 ساعت پیش

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام بعد از تساوی 2-2 تیمش مقابل چلسی در دربی لندن، در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت کرد تا درباره این بازی پرحادثه گفت‌و‌گو کند.

14 ساعت پیش

مهاجم تیم استقلال تهران ابراز امیدواری کرد موفقیت این باشگاه در فصل جدید هم تکرار شود.

10 ساعت پیش

رئیس فدراسیون هندبال گفت: انتقام شکست سال گذشته مقابل عربستانی‌ها را گرفتیم.

14 ساعت پیش

بیشتر...