راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

قیمت این خودرو ۱۵ میلیون تومان افزایش یافت راهبرد معاصر

پس از کش و قوس های فراوان بالاخره پس از چند سال ممنوعیت، امسال شاهد واردات خودرو خواهیم بود. هر چند بسیاری از تحلیلگران معتقدند که آزادسازی واردات تاثیر مثبتی بر بازار خواهد داشت اما همچنان این موضوع با نقاط ابهامی روبرو هست؛ از جمله میزان واردات ونوع خودورهای مجاز . با این وجود امروز بازار خودرو بی تفاوت به این اخبار، روند صعودی خود را ادامه داد.

به گزارش راهبرد معاصرامروز پژو ۲۰۶ در بازار در ادامه روند افزایش هفته گذشته با ۲ میلیون افزایش دیگر به ۳۱۸ میلیون تومان رسید و این هفته را هم افزایشی شروع کرد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل  ۱۳۹۹ که آخرین روز معاملات هفته گذشته را بدون تغییر سپری کرد با ۴ میلیون افزایش جهش قابل توجهی داشت و ۳۶۰ میلیون تومانی داشت.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۱ معاملات امروز را با ۲ میلیون افزایش سپری کرد و ۴۲۰ میلیون تومان معامله شد. نسخه اتوماتیک و در مدل ۱۴۰۰ که هفته گذشته جهش های ۵ میلیونی به ثبت می رساند امروز بدون تغییر ۵۹۰ میلیون تومان معامله شد. نسخه دنده ای با سقف فلزی و مدل ۱۴۰۱ با ۳ میلیون افزایش ۴۰۵ میلیون تومان معامله می شود.

پژو ۴۰۵ در نسخه GLX و بنزینی در مدل ۱۳۹۹ با ۲ میلیون افزایش امروز با قیمت ۲۸۷ میلیونی معامله شد. همین خودرو در نسخه دوگانه سوز هم ۲ میلیون گران شد و به جمع خودروهای ۳۰۰ میلیونی وارد شد

 

 

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱با ۳ میلیون افزایش به قیمت ۳۸۸ میلیون تومان معامله شد. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷  هم ۲ میلیون تومان گران شد و ۳۱۷ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۰۸ با ۱۰ میلیون افزایش دیگر ، ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان معامله شد.

 

 

سمند LX در مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون افزایش به ۳۰۰ میلیون تومان رسید و پایش به لیست خودروهای ۳۰۰ میلیونی باز شد.

سورن پلاس هم با جهشی ۱۵ میلیون تومانی همراه بود و امروز در بازار ۳۷۵ میلیون تومان معامله می شود.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ با ۲ میلیون افزایش، ۳۹۴ میلیون تومان معامله شد و فاصله کمی با کانال ۴۰۰ میلیون تومان دارد. در نسخه توربو اتوماتیک هم ۸ میلیون تومان گرانتر شد و با قیمت ۵۰۸ میلیون تومان معامله شد.

تارا اتوماتیک هم در لیست خودروهای بدون تغییر قیمتی قرار گرفت و بدون تغییر ۵۷۵ میلیون تومان معامله می شود. نسخه دنده ای هم بدون تغییر ۴۶۵ میلیون تومان معامله می شود.

رانا پلاس که در مرز ۳۰۰ میلیون قرار دارد امروز بدون تغییر همان ۲۹۹  میلیون تومان معامله شد. این خودرو در نسخه با سقف شیشه ای هم تغییری در قیمتش نداشت و ۳۳۵ میلیون تومان معامله می شود.

پراید ۱۱۱ که خیال توقف ندارد بازهم ۱ میلیون تومان گران شد و ۲۰۷ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ۱۳۱ اما بدون تغییر ۱۸۳ میلیونی ماند.

کوییک اتوماتیک پلاس در مدل ۱۴۰۱ با ۵ میلیون افزایش به قیمت ۳۵۰ میلیون تومان معامله می شود. نسخه ساده و دنده ای این خودرو اما تغییری نداشت و ۲۳۵ میلیونی ماند.

تیبا هاچبک در نسخه ۱۴۰۱ بدون تغییر قیمت، ۲۱۳ میلیونی ماند. نسخه صندوقدار و درمدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۲۰۰ میلیون تومان معامله شد

شاهین در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۳۷۲ میلیون تومان معامله می شود. قیمت مدل ۱۴۰۱ در بازار ۳۹۵ میلیون تومان اعلام شده است./همشهری#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود به مناسبت سالروز پیروزی بر رژیم صهیونیستی در جریان جنگ سال ۲۰۰۰، گفت: نقش «شهید سلیمانی» در پیروزی سال ۲۰۰۰ بر کسی پوشیده نیست

8 ساعت پیش

نظامیان رژیم صهیونیستی به محل سکونت خانواده‌ای فلسطینی در شهرک بیت صفافا در جنوب شرق قدس اشغالی حمله کردند.

8 ساعت پیش

ترانه علیدوستی که برای اکران «برادران لیلا» در جشنواره کن به سر می‌برد، عکس‌هایی از خود روی فرش قرمز این فیلم سینمایی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

5 ساعت پیش

پرونده اولین فصل از رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا با قهرمانی تیم فوتبال رم با غلبه بر یاران علیرضا جهانبخش در دیدار پایانی این مسابقات بسته شد.

7 ساعت پیش

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای تروریستی در مراز شریف را بر عهده گرفت.

6 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

8 ساعت پیش

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

8 ساعت پیش

ماجرای جوش و آکنه یک چیز است و ماجرای جای آن‌ها برای خود داستان دیگری است. آکنه‌ و جوش صورت به مرور زمان بهبود می‌یابند و ناپدید می‌شوند. امـا جای جوش و آکنه به این سادگی‌ها محو نمی‌شود و برخورد با آن‌ها دشواری‌های خاص خودش را دارد. خوشبختانه روش‌های درمان و بهبود جای جوش و آکنه پیشرفت زیادی داشته و امروز راهکارهای بسیاری برای حل این مشکل وجود دارد.

7 ساعت پیش

معاون نخست وزیر روسیه نیز در این دیدار از جمهوری اسلامی ایران به عنوان دوست دیرین و شریک مطمئن برای روسیه یاد کرد و گفت: مسکو همواره اهمیت فراوانی برای توسعه روابط با تهران قائل است.

8 ساعت پیش

بیشتر...