خبرآنلاین |
2 ماه پیش

پدری که به دختر خردسالش از 10تا 14سالگی بارها تجاوز کرده، بزودی اعدام می شود خبرآنلاین

پدری که به دختر خردسالش  از 10تا 14سالگی بارها تجاوز کرده، بزودی اعدام می شود

ایران نوشت: تابستان سال 1400 مرد 58 ساله‌ای با مراجعه به پلیس آگاهی تهران علیه برادر 46 ساله‌اش شکایت کرد .

او در تشریح ماجرا گفت: برادرم از اشرار سابقه‌دار منطقه کهریزک است و بارها به زندان رفته و سال‌هاست در زمینه فروش مواد مخدر فعالیت می‌کند. او تاکنون 4 بار ازدواج کرده است و 4 فرزند دارد. چند روز قبل دختر 14 ساله‌اش با حالی پریشان به خانه‌ام آمد و مدعی شد پدرش او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. در ابتدا حرف‌هایش را باور نکردم اما وقتی گفت از 10 سالگی این فاجعه برایش به طور مداوم تکرار شده است و بعد هم یک فیلم چند ثانیه‌ای از این جنایت سیاه را نشانم داد در حالی که بشدت ناراحت بودم به اداره پلیس آمدم.
پس از ثبت این شکایت، دختر نوجوان برای توضیحات تکمیلی به پلیس آگاهی احضار شد.
وی به مأموران گفت: از چهار سال پیش که مادرم طلاق گرفت به ناچار با پدرم زندگی می‌کردم. پدرم در این مدت بارها من را مورد آزار و اذیت قرار داد تا اینکه برای چهارمین‌بار ازدواج کرد و من موضوع را به نامادری‌ام گفتم اما او حرف‌هایم را باور نکرد. چند باری به فکر خودکشی افتادم اما نتوانستم تا اینکه تصمیم گرفتم موضوع را به عمویم بگویم.
وقتی دختر نوجوان فیلم چند ثانیه‌ای را که از پدرش گرفته بود به پلیس تحویل داد، با دستور قضایی برای معاینه به پزشکی قانونی فرستاده شد و کارشناسان این موضوع را تأیید کردند.
با تکمیل تحقیقات، متهم بازداشت شد و وقتی خود را با مستندات روبه‌رو دید لب به اعتراف گشود. بنابراین پرونده برای رسیدگی به شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.
محاکمه در جلسه غیرعلنی
در جلسه محاکمه متهم که پشت درهای بسته برگزار شد، دختر نوجوان برای پدرش درخواست اشد مجازات کرد، سپس متهم گفت: تحت‌تأثیر مصرف مواد روانگردان و در حالت غیرعادی مرتکب این کار شدم و پشیمانم.
در این میان دو دختر دوقلوی 12 ساله متهم که در بهزیستی نگهداری می‌شوند نیز به درخواست خودشان در دادگاه حاضر شده و عنوان کردند خواهرشان درست گفته چون پدرشان چند باری قصد داشته آنها را نیز قربانی جنایت سیاه خود کند.
در پایان جلسه قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدارک‌ موجود در پرونده، متهم را به اعدام محکوم کردند. این حکم در دیوان‌عالی کشور مهر تأیید خورد و متهم در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

23302

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی پلیس از ترخیص وسایل نقلیه ای که در چارچوب مقررات پلیسی، توقیف فیزیکی شده‌اند خبر داد.

3 ساعت پیش

مدتی پیش شهرداری تهران اعلام کرد قرار است علاوه بر خرید مستقیم اتوبوس از چین، پروژه ساخت مسکن صنعتی در تهران را نیز به چینی ها واگذار کند.

6 ساعت پیش

۱۰۰ سال قبل میدان نقش جهان اصفهان این شکلی بود.

4 ساعت پیش

زمین‌لرزه ۴.۸ ریشتری فین هرمزگان را لرزاند.

1 ساعت پیش

روز ‎شنبه بیست ویکم بهمن گذشته،جوان تبعه افغانستان که از چندین سال قبل و به طور غیر مجاز در مشهد زندگی می کرد، کارد سلاخی را بیرون کشید و ناگهان به سوی همسر 18ساله اش حمله ور شد و او را هدف ضربات کاردی قرارداد که دقایقی قبل خریده بود.

5 ساعت پیش

پیست اسکی تاریکدره همدان که در میان رشته کوه های الوند و در ۱۰ کیلومتری جنوب غربی جادهٔ گنج نامه در شهر همدان واقع شده به روی علاقمندان این رشته ورزشی بازگشایی شد.

5 ساعت پیش

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی نیمه شعبان را اعلام کرد.

3 ساعت پیش

عضو کمیسیون آموزش دیده‌بان شفافیت و عدالت: «اعتراض داوطلبان به اجرای مصوبه جدید کنکوری درکنار عدم پاسخگویی آموزش و پرورش به اطلاعات خواسته شده درباره دستاوردهای اجرای مصوبه نشان می‌دهد عدالت در حوزه آموزش وضعیت وخیمی پیدا می‌کند، با این شرایط آموزش به‌سمت پولی شدن خواهد رفت و افراد بیشتری جذب مدارس غیرانتفاعی می‌شوند.»

5 ساعت پیش

بیشتر...