خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور اخبار فرهنگیان مدارس اخبار اجتماعی تسنیم Tasnim


اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور

اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور از ۱۰ تا ۱۵ تیر انجام می‌شود.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعیخبرگزاری تسنیم؛ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان امسال با کمرنگ شدن ویروس منحوس کرونا با برگزاری یادواره ملی "لشکر آسمانی" و اعزام کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی غرب کشور، حماسه‌آفرینی رزمندگان و شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس را برای نسل جدید بازآفرینی خواهد کرد.

این برنامه ملی که با حضور بیش از 2 هزار دانش‌آموز سراسر کشور و با هدف آشنایی بیشتر آینده‌سازان با فرهنگ و ارزش‌های دوران هشت سال دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

مسافران نور در این سفر از یادمان‌های شهدای پاوه، مرصاد و بازی دراز بازدید خواهند داشت و برنامه‌های متنوعی در قالب نشست‌های آموزشی، بازدید، نمایش فیلم، صبحگاه مشترک، مسابقات فرهنگی و ... برای دانش‌آموزان پیش‌بینی شده است.

مدت زمان حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی سه شبانه‌روز است و در این مدت راویان، حماسه‌های هشت سال دفاع مقدس و چگونگی طراحی و اجرای عملیات را برای دانش‌آموزان روایت می‌کنند.

لازم به ذکر است این یادواره از دهم لغایت پانزدهم تیرماه در مناطق عملیاتی غرب کشور برگزار می‌شود و دانش‌آموزان پسر (10 الی 12 تیر) و دانش آموزان دختر (13 الی 15 تیر) از این مناطق بازدید خواهند کرد.

اردوی راهیان نور دانش‌آموزان کاملاً اختیاری است
دانش‌آموزان تهرانی با قطار به راهیان نور می‌روند
تلاش‌های آموزش‌وپرورش برای برگزاری اردوی راهیان نور قابل تقدیر است

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رسانه‌های دولتی از پایان دور اول سفرهای استانی آقای رئیسی در سال اول ریاست‌جمهوری خبر داده‌اند و وعده جدید این است که این اتفاق از سر گرفته می‌شود.

2 ساعت پیش

گزارش‌ها حاکی از آن است که سودجویان راهکار جدیدی برای قاچاق محصولات کشاورزی در پیش گرفته‌اند.

2 ساعت پیش

احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر هیچ کس پوشیده نیست که ما بدون استفاده از توان مردمی و ظرفیت تشکل های مردم نهاد توان رویارویی با بحران ها را نداریم لذا باید هر چه بیشتر جایگاه این تشکل ها را در اسناد با لادستی تبیین کنیم و مشکلات و موانع را از سر راه آنان برداریم‌‌.

1 ساعت پیش

کرفس طرز تهیه آب کرفس آب کرفس را کی بخوریم مضرات کرفس آب کرفس و هویج برنامه کرفس خورشت کرفس خواص کرفس برای پوست خواص کرفس کوهی کرفس حداقل هشت ترکیب ضد سرطانی را در خودش جای داده است و از رشد تومورهای سرطانی پیشگیری می کند و می تواند تخریب ناشی از رادیکال های آزاد را به حداقل برساند.گیاه کرفس منبعی فوق العاده از ویتامین ث است.

1 ساعت پیش

شاکری گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن وارد بازار می‌شود که به بازار مسکن شوک بزرگی وارد می‌کند و رونق می‌بخشد.

2 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

1 ساعت پیش

داده‌های اداره کل آمار عربستان سعودی نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف کننده (نرخ تورم) در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ نسبت به ژوئیه ۲۰۲۱ به میزان ۲.۷ درصد افزایش یافت.

2 ساعت پیش

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

3 ساعت پیش

جذب بازیکن در روزهایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

2 ساعت پیش

بیشتر...