مجله دلتا |
1 ماه پیش

رنگ های آرامش بخش در دکوراسیون رنگ آرام در دکوراسیون رنگ ملایم در دکور مجله دلتا

معمار هم که نباشید، اگر کمی از رنگ‌ها و تاثیرات آن‌ها بدانید، می‌توانید آرامش را در خانه خود تجربه کنید. برای دانستن راز رنگ‌های ملایم و آرامش بخش مطلب را تا انتها بخوانید.
رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون

طراحان حرفه‌ای و دکوراتورهای مجرب، با انجام اقدامات ساده‌ مانند: باز و بسته کردن فضاها، کم و زیاد کردن نور و سایه، تغییر دادن سبک مبلمان و بازی با رنگ‌ها به فضای خانه آرامش می‌بخشند. در این مطلب ازمجله دلتابه بررسی رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون پرداخته می‌شود.

رنگ سفید

سفید، پادشاه رنگ‌های روشن و روشن‌ترین آن‌هاست. سفید، با همه رنگ‌ها به خوبی ست می‌شود و منزل شما را دلباز و روشن می‌کند. با رنگ سفید می‌توانید آرامش و صلح را تجربه کنید.

رنگ آبی

آبی جزء شاخص‌ترین رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است. کافی است به آسمان صبحگاهی نگاهی کنید تا متوجه شوید. رنگ آبی آسمانی در میان طیف‌های مختلف این رنگ، بیش‌ترین حس آرامش را ایجاد می‌کند. آبی، رنگ اعتماد و دوستی است.

رنگ خاکستری

خاکستری دوست داشتنی‌ترین رنگ خنثی است. نمی‌توانید رنگی پیدا کنید که با خاکستری هماهنگ نباشد. گذشته از این، خاکستری وقاری دارد که شاید کم‌تر رنگی تا این حد از آن برخوردار باشد. این وقار و شایستگی را به دکوراسیون داخلی نیز القا می‌کند.

رنگ خاکستری در دکوراسیون

رنگ لیمویی

اگر می‌خواهید به دکوراسیون منزل خود رنگ و روح دهید، ولی با رنگ زرد میانه ای ندارید، شاید بد نباشد لیمویی را امتحان کنید. رنگ لیمویی، روحیه شما را بالا خواهد برد. این رنگ که سایه انعطاف پذیری از زرد است، برای دکوراسیون منزل شما در هر فصلی مناسب است.

رنگ لیمویی در دکوراسیون

رنگ کرم

کرم از سری رنگ‌های گرمی است که خیلی خوب با حال و هوای هر خانه‌ای جور در می‌آید. وقار و ملایم بودن این رنگ و هماهنگی فوق العاده‌ای که با رنگ قهوه ای دارد، رمز محبوب بودن آن است.

رنگ کرم در دکوراسیون

رنگ گلبهی

رنگ گلبهی جزو زیباترین‌ رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است و خصوصا برای اتاق خواب پیشنهاد می‌شود. اگر روحیه لطیفی دارید و احساساتی هستید، به این رنگ یک شانس بدهید.

رنگ هلویی

رنگ هلویی گاهی اوقات با مرجانی اشتباه گرفته می‌شود. این رنگ مابین نارنجی و صورتی است که در طیف‌های روشن می‌تواند بی نهایت دوست داشتنی و متمایز باشد. انرژی و جذابیت رنگ نارنجی و ملایمت رنگ صورتی را می‌توانید در این رنگ پیدا کنید.

رنگ هلویی در دکوراسیون

پیشنهاد مطالعه:مطلببرترین رنگ‌های مکمل‌ فیروزه‌ای در دکوراسیون کدامند؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کدام چیدمان مبلمان برای فضای نشیمن شما بهتر است؟ در این مطلب از مجله دلتا بهترین روش‌های چیدمان مبلمان در دکوراسیون معرفی می‌شود.

3 روز پیش

چیدمان پذیرایی باید پاسخگوی تمامی نیازهای ساکنان خانه باشد. در این مطلب از مجله دلتا به روش‌ های چیدمان اتاق پذیرایی پرداخته می‌شود. 

3 روز پیش

آیا می‌خواهید یک اتاق بزرگ را بدون انجام هیچ کاری به دو قسمت مجزا تقسیم کنید؟ در این مطلب ترفندهایی برای جدا کردن فضای اتاق ارائه می‌شود.

3 روز پیش

افرادی که خانه‌هایی کوچک دارند، از هر سانتی متر فضا بیشترین استفاده را می‌کنند. در این مطلب به ایده‌هایی چیدمان در اتاق کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

استفاده از رنگ‌های خنثی روشی عالی برای ست کردن فرش و پرده است. با کاربرد رنگ‌های بژ، مشکی، قهوه‌ای یا سفید همیشه خیالتان راحت خواهد بود.

4 روز پیش

ترکيب رنگی زيبا و متناسب يکی از عواملی است که به زيبايی منزل شما می‌افزايد. در این مطلب ایده‌هایی برای ترکیب رنگ در خانه شما ارائه می‌شود.

5 روز پیش

در آشپزخانه کوچک با کمبود فضا مواجه هستید، اما می‌توانید فضا را بزرگ جلوه دهید. در این مطلب نکات چیدمان در آشپزخانه کوچک ارائه می‌شود.

5 روز پیش

ست کردن کوسن با مبلمان در تمام دوران‌ها و سبک‌های طراحی داخلی از اهمیت برخوردار بوده است. حتی راحت‌ترین مبل‌ها نیز، به یک کوسن نیاز دارند.

6 روز پیش

طرح‌های مدرن و فانتزی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای قالیچه اتاق خواب است. در این مطلب نکاتی برای انتخاب فرش مناسب اتاق خواب ارائه می‌شود.

6 روز پیش

آیا با نصب پرده در خانه و ایده‌های خلاقانه نصب آن‌ آشنایی دارید؟ به دلیل تنوع بالا هیچ نگرانی در مورد انتخاب مدل پرده مناسب وجود ندارد.

۱ هفته پیش

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است. چه‌بهتر که قلب خانه‌تان رنگی باشد که می‌پسندید. این مطلب به معرفی رنگ های مناسب آشپزخانه می‌پردازد.

۱ هفته پیش

بعد از اینکه با چند بار جابه جا کردن و چیدمان مناسب جای ایدهآل مبل را پیدا کردید، وقت آن رسیده که برای تزیین دیوار پشت مبل تصمیم بگیرید.

۱ هفته پیش

دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک برای بسیاری از ما به چالشی بزرگ تبدیل شده است. افراد به این فکر می‌کنند که چطور خانه‌ کوچک‌ خود را زیباتر کنند.

۱ هفته پیش

دیوار یکی از مهم‌ترین عنصرهای یک خانه است. دیزاین دیوار مناسب می‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب کند و تبدیل به قلب خانه شود.

۱ هفته پیش

انتخاب و خرید فرش یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به اصول چیدمان فرش در اتاق می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...