بیتوته |
1 سال پیش

بیوگرافی به آفرید غفاریان بازیگر تئاتر سینمابه‌آفرید غفاریان بازیگر تئاتر و سینما

به‌آفرید غفاریانبازیگر تئاتر و سینما در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۷۲ در شمیرانات به دنیا آمد. او بیشتر برای بازی در نقش اصلی فیلم سوفی و دیوانه شناخته می‌شود. به‌آفرید غفاریان کار هنری خود را با تئاتر شروع نموده او در سال ۹۴ با بازی در نقش اصلی فیلم سینمایی سوفی و دیوانه برای نخستین بار پا به عرصهٔ سینما گذاشت و پس از آن در نقش‌های فرعی فیلم‌های درساژ و مردی بدون سایه ظاهر شد. در این مطلببیتوتهبا بیوگرافی کاملبه آفرید غفاریانآشنا خواهید شد.

چکیده ای از بیوگرافی به‌آفرید غفاریان

نام: به‌آفرید غفاریان

تاریخ تولد: ۳۰ دی ۱۳۷۲

محل تولد: شمیرانات، تهران، ایران

ملیت: ایرانی

زمینه فعالیت: تئاتر، سینما و تلویزیون

پیشه: بازیگر

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۸ تاکنون

مدرک تحصیلی: رشته نمایش تئاتر

بیوگرافی به آفرید غفاریان

به‌ آفرید غفاریان بازیگر تئاتر و سینما در تاریخ ۳۰ دی ۱۳۷۲ در شمیرانات شهر تهران به دنیا آمد . او دارای دیپلم هنرستان سوره و کارشناسی دانشگاه سوره در رشته نمایش است. فعالیت هنری به‌ آفرید غفاریان به طور رسمی در تئاتر از سال ۱۳۹۲ شروع گردید و اجرای نقش سوفی در فیلم سینمایی سوفی و دیوانه سبب دیده و شناختن او در سال ۱۳۹۷ شد (هر چند که این فیلم ۲ سال قبل تولید شده بود ولی در سال ۹۷ اکران شد).

به آفرید غفاریان که سالها به عنوان منشی و دستیار در یک مطب دندانپزشکی کار می کرد ، از طریق آشنایی کارفرمایش با مهدی کرم پور کارگردان به فیلم جدیدش معرفی شد.

شروع فعالیتهای هنری به‌آفرید غفاریان

او همزمان با تحصیل در رشته تئاتر، در چندین نمایش حضور پیدا کرد و به روی صحنه رفت. به گفته خودش هنگامی که در دبیرستان بوده به همراه یکی از همکلاسی هایش به سراغ حسن معجونی در خانه هنرمندان میرود و از او خواهش میکنند که بگذارد به عنوان کارآموز در کنارش باشند و کسب تجربه کنند.

به این صورت او در نمایش باغ آلبالو و نیز تهیه یک کتاب صوتی با حسن معجونی همکاری میکند. خود او در مورد تجربه بازی در نمایش باغ آلبالو میگوید که زمانی برای اجرای تمرین سر کار باغ آلبالو میرود از دیدن هما روستا، لیلی رشیدی و رضا بهبودی که در آن کار با او همبازی بودند خیلی هیجان زده میشود.

وی در باغ آلبالو نقش دختر کوچک هما روستا را اجرا میکرد. این آخرین همکاری به آفرید با حسن معجونی نبود زیرا پس از اینکه او در دانشگاه قبول شد یک نمایش به نام ستوان اینیشمور را با همکاری او به روی صحنه برد. سه خواهر و فعل هم از جمله نمایشهایی هستند که به آفرید غفاریان در آنها هنرنمائی کرده است.

ازدواج به آفرید غفاریان

به آفرید غفاریان مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

آثار هنری به آفرید غفاریان

شبکه نمایش خانگی

- ۱۴۰۱ شبکه مخفی زنان

سینمایی

مردی بدون سایه۱۳۹۷
درساژ۱۳۹۶
سوفی و دیوانه سوفی۱۳۹۵

تئاتر

شام یکشنبه۱۳۹۹
فعل۱۳۹۶
سه خواهر۱۳۹۶
آبی۱۳۹۶
ستوان اینیشمور مِیرید۱۳۹۴
تصادف قطار بیست‌وپنج دقیقه۱۳۹۲
باغ آلبالو۱۳۹۲

تصاویربه‌آفرید غفاریان

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهدی زمین‌پرداز ، بیوگرافی مهدی زمین‌پرداز ، زندگی نامه مهدی زمین‌پرداز ، عکس مهدی زمین پرداز ، فیلمهای مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز در علفزار ، قد مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز و همسرش ، وضعیت تاهل مهدی زمین‌پرداز ، مهدی زمین‌پرداز بازیگر ایرانی ، آثار هنری مهدی زمین‌پرداز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با آناهیتا همتی ، بیوگرافی آناهیتا همتی ، زندگی نامه آناهیتا همتی ، عکس های آناهیتا همتی ، تصاویر آناهیتا همتی، آناهیتا همتی و همسرش،عکس آناهیتا همتی،بازیگر آناهیتا همتی،زندگینامه آناهیتا همتی،عکس همسر آناهیتا همتی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

11 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با وحید رهبانی ، بیوگرافی وحید رهبانی ، مذهب وحید رهبانی ، بازیگر وحید رهبانی ، مصاحبه وحید رهبانی ، وحید رهبانی در خانه ما ، آثار وحید رهبانی ، وضعیت تاهل وحید رهبانی ، عکس های وحید رهبانی ، وحید رهبانی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با پوریا شکیبایی ، عکس های پوریا شکیبایی، بیوگرافی پوریا شکیبایی،فیلمهای پوریا شکیبایی،افتادگی پلک پوریا شکیبایی، زندگینامه پوریا شکیبایی،بیماری پوریا شکیبایی،خندوانه پوریا شکیبایی،پوپک و پوریا شکیبایی،پوریا شکیبایی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

11 ماه پیش

سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو بازیگر،عکس سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو،سوسن مقصودلو بازیگر،همسر سوسن مقصودلو،عکس سوسن مقصودلو و همسرش،عکس همسر سوسن مقصودلو،تصاویر سوسن مقصودلو ، زندگی نامه سوسن مقصودلو، سوسن مقصودلو و پسرانش ،

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با ایلهان شن،بیوگرافی ایلهان شن،فیلمهای ایلهان شن،بورجو اوزبرک و ایلهان شن،زندگی نامه ایلهان شن،بازیگر ایلهان شن،سریال جدید ایلهان شن،اسم فیلم های ایلهان شن،پیج اصلی ایلهان شن،ایلهان شن اینستاگرام ، ایهان سن به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با سعید نعمتی ، بیوگرافی سعید نعمتی ، سید سعید نعمتی ، عکس های سعید نعمتی ، سعید نعمتی بازیگر گیلانی ، زندگی نامه سعید نعمتی ، تصاویر سعید نعمتی ، سعید نعمتی کارگردان ، آثار سعید نعمتی ، همسر سعید نعمتی ، فیلم های سعید نعمتی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

11 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهرناز افلاکیان ، مهرناز افلاکیان اینستاگرام،مهرناز افلاکیان در سیاه چاله،مهرناز افلاکیان در شیش و بش،عکس مهرناز افلاکیان،فیلم های مهرناز افلاکیان،عکس های مهرناز افلاکیان،قد مهرناز افلاکیان،مهرناز افلاکیان بازیگر ، تصاویر مهرناز افلاکیان ، زندگی نامه مهرناز افلاکیان به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با بهزاد خلج،بیوگرافی بهزاد خلج،فیلمهای بهزاد خلج،عکس بهزاد خلج،بهزاد خلج پوست شیر،بهزاد خلج در مانکن،بهزاد خلج آقای قاضی،بهزاد خلج بازیگر ، تصاویر بهزاد خلج، بهزاد خلج و همسرش ، زندگی نامه بهزاد خلج به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

بیشتر...