خبرآنلاین |
3 ماه پیش

جنجال خواستگاری رمانتیک در یکی از دانشگاه های تهران خبرآنلاین

جنجال خواستگاری رمانتیک در یکی از دانشگاه‌های تهران

ایران نوشت: پسر جوان که به تقلید از ملودرام های سینمایی قصد داشت سر کلاس دانشگاه از دختر مورد علاقه‌اش خواستگاری کند با اتهام سرقت کیف او مواجه و تحویل پلیس شد.

چند روز قبل، پسر دانشجویی به نام آرش در یکی از دانشگاه‌های تهران هنگام برگزاری کلاس درس پشت دراتاق رفت و از استاد اجازه خواست برای صحبت با یکی از دختران دانشجو وارد کلاس شود. اما از آنجا که استاد مشغول تدریس بود، اجازه ورود به او را نداد و گفت که بعد از اتمام کلاس با دختر جوان صحبت کند.

اما پاسخ منفی استاد، باعث منصرف شدن پسر دانشجو نشد و او بازهم اصرار کرد.

آرش زمانی که دید نمی‌تواند استاد را مجاب کند تا وارد کلاس شود، بدون توجه به مخالفت‌های استاد، ناگهان وارد کلاس شد و مستقیم به سمت یکی از دانشجویان دختر رفت. وی در حالی که مقابل پای او زانو زده بود، از وی خواستگاری کرد، با این حرکت پسرجوان نظم کلاس به هم ریخت و هیاهوی عجیبی به پا شد. اما دختر دانشجو بی‌توجه به آرش همچنان روی صندلی نشسته بود. لحظاتی بعد وقتی پسر دانشجو با بی‌تفاوتی دختر مواجه شد ناگهان کیف او را برداشت و از کلاس فرار کرد.

به دنبال این اتفاق چند پسر دانشجو او را تعقیب کردند و در حیاط دانشکده وی را گرفتند و کار به حراست دانشگاه کشیده شد.

وقتی موضوع به پلیس اعلام شد پسر جوان در حالی که منکر ماجرای سرقت بود، گفت: مدتی قبل به این دختر علاقه‌مند شدم و بعد از چند ماه هم به خواستگاری‌اش رفتیم، اما پدر و مادرش مخالفت کردند و گفتند ما از نظر اقتصادی و فرهنگی با شما خیلی فاصله داریم.

آرش گفت: ما خیلی ثروتمند هستیم، اما آن‌ها وضع مالی چندان خوبی نداشتند با این حال برای من اهمیتی نداشت و عاشق او بودم.

وقتی اصرارهای ما افاقه نکرد تصمیم گرفتم کاری کنم که او شیفته من بشود؛ از آنجا که در فیلم‌ها دیده بودم پسرها در مکان‌های عمومی با هدیه یک انگشتر از دختر مورد علاقه‌شان درخواست ازدواج می‌کنند و در بیشتر موارد هم دخترها با خوشحالی جواب مثبت می‌دهند، من هم تصمیم به این کار گرفتم و امروز هم فقط می‌خواستم همین کار را بکنم، اما وقتی دیدم او توجهی نکرد و حتی ناراحت شد از او خواستم از کلاس بیرون بیاید تا با هم حرف بزنیم، اما قبول نکرد، من هم کیفش را برداشتم و فرار کردم تا مجبور شود دنبالم بیاید، اما خودم به دردسر افتادم و اتهام دزدی به من زده شد.

در این میان پسر جوان دستش را داخل جیبش برد و با نشان دادن حلقه‌ای که برای دختر مورد علاقه‌اش خریده بود، ثابت کرد که قصد سرقت نداشته است. از آنجا که دختر جوان و استاد دانشگاه نیز شکایتی از او نداشتند، به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت، آرش آزاد شد و پرونده بسته شد.

بیشتر بخوانید:

عاقبت شوم عاشق شدن در باغ ویلا

۴۷۲۳۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مرد ۴۰ ساله پدرش را به خاطر گرفتن ارثیه زود هنگام به قتل رساند، در حالی به تخریب اموال و کتک کاری اعتراف کرد که از مرگ پدرش اطلاع نداشت!

3 ساعت پیش

یازدهم اسفند ماه امسال به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره سرقت منزل در محدوده دولت آباد بلافاصله مأموران کلانتری ۱۶۷ برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

20 ساعت پیش

سازمان پزشکی قانونی در نظر دارد تا ژنتیک افراد با مشاغل پرخطر را جمع‌آوری کند.

1 ساعت پیش

بنابر تکنیک‌های جدید اندازه‌گیری مقدار گرمایش زمین،‌ دمای سیاره‌مان از آستانه بحرانی تعیین‌شده در توافق پاریس (۱٫۵‌درجه سانتی‌گراد) عبور کرده و به نظر می‌رسد تا پایان این دهه از آستانه دیگری هم فراتر رود. اثرات منفی این گرمایش در خاورمیانه و ایران هم مشهود است.

4 ساعت پیش

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا درحال حاضر بر روی عدد ۱۱۱ قرار گرفته و برای گروه‌های حساس آلوده است.

22 ساعت پیش

کیفیت هوای پایتخت هم‌اکنون(۱۳ اسفند ماه) در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

3 ساعت پیش

وضعیت هوای تهران در «آلودگی رو به گسترش» قرار دارد.

1 ساعت پیش

با روی کارآمدن پهلوی موضوع تصرف املاک و اراضی اوینی‌ها به بهانه‌های مختلف شروع شده بود و در نهایت از سال ۱۳۳۵ تا ۱۳۴۶ کل اراضی کشاورزی اوین به تصرف درآمد.

21 ساعت پیش

جاری شدن سیل وضعیت برخی شهرها در استان سیستان و بلوچستان را بحرانی کرده است.

16 ساعت پیش

بیشتر...