خبرگزاری میزان |
۱ هفته پیش

سجادی: امیدوارم همدلی بین کمیته وزارت ورزش تعاملات را بیشتر کند با رد کشتی غرور ملی را احساس کردیم resize

خبرگزاری میزان -سیدحمید سجادیدر مراسم رونمایی از سردیس قهرمانان ورزشی، عنوان کرد: هیچ تحلیلی بهتر از این نیست کهکمیته ملی المپیککشورم را مانند یک معدن ببینم که باید با ورز دادن اندیشه‌ها به ابعاد کمیته واقف شویم. وحدت ملی به بیرون پیام خوبی دارد، شاید در بیرون دوست نداشته باشند اتفاقات خوبی بیفتد، شاید بخواهند دست انداز ایجاد کنند، باید نشان دهیم ضدگلوله هستیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: با همدلی بین کمیته و وزارت امیدوارم تعاملات را بیشتر کرده، با IOC ارتباط بگیریم و همین طور که گفتم به بیرون هم پیام بفرستیم. از برد کشتی لذت بردیم و غرور ملی را احساس کردیم، منتظریم فوتبال هم صعود کند. به رخ کشیدن خوبی‌ها بسیار مهم است؛ مثلا وزنه برداری، شمشیربازی و ... فرهنگ دارند، خوب است که لین فرهنگ را نشان دهیم. نحوه پدشش، ایستادن، تمرین کردن و ... همه این‌ها مهم است.

سیدحمید سجادی اظهار داشت: خوشحالم کمیته ملی المپیک در ادامه برنامه‌های خود امروز را به رونمایی از سردیس‌ها اختصاص داد. جمع وزینی در این جلسه بودند، مدیران، پیشکسوتان و برخی روسای فدراسیون‌ها حضور داشتند. بعد از دوران قهرمانی نیاز به فرهنگ سازی و یادآوری مجدد داریم، اینکه چه مراحلی طی شده است. ما در حین قهرمانی و بعد از آن مواردی داریم بنابراین دستگاه‌هایی مانند وزارت و کمیته هستند که یکی از رسالت‌های آن‌ها ارج نهادن و بزرگداشت مقام این قهرمانان است.

وزیر ورزش و جوانان درباره بلاتکلیفی، برخی فدراسیون‌ها خاطرنشان کرد: برخی ثبت نام‌ها شروع شده و بقیه هم در حال انجام شود.

وی درباره اینکه در ۴ سال گذشته انتقادات زیادی به وزیر به خاطر سیاست‌های معاونت قهرمانی وارد شده، تصریح کرد: هرجایی می‌شد تغییر انجام داد این کار را کردیم، بررسی‌ها در حال انجام است، هر جایی لازم باشد انجام می‌شود.

وی در خصوص جلسه ستاد بازی‌های آسیایی، گفت: در حال برنامه ریزی هستیم هر چه سریعتر انجام شود. جلسات تخصصی با برخی فدراسیون‌ها را آغاز کرده ایم با فدراسیون‌هایی که قرار است افتخارآفرینی داشته باشند جلسات تخصصی داشته باشیم.

وزیر ورزش درباره بازی ایران و کره و اینکه بدون تماشاگر است، گفت: برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. این دستورالعملی است که AFC داده است. تا دیروز با استاندار شخصا هماهنگ کردم، مجوز هم صادر شده بود. ما ۱۰ هزار نفر مجوز داشتیم، دوست داشتیم به دنیا بگوییم واکسیناسیون موفقیت آمیز بوده است. دیشب گفتند از طرف Afc بلیت فروشی نبوده است. در خصوص حضور بانوان هم باید قبل از هر بازی بررسی خاص خودش انجام شود. ما دوست داریم لیگ هم با حضور تماشاگران برگزار شود.

سجادی درباره انتظاراتی که علیرضا دبیر درباره حمایت از کشتی، گفت: کشتی ورزش اول است و وظیفه داریم به نحو احسن کنار آن‌ها باشیم نیاز‌هایی که داشتند انجام دادیم و در خدمت آن‌ها هستیم.

  • بیشتر بخوانید:
  • نشست وزیر ورزش و جوانان با بازرسان فدراسیون‌های ورزشی

انتهای پیام/#‌خبر_ورزشی #‌ورزش منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

صادق درودگر در گفت و گویی کوتاه با ورزش سه اعلام کرد خبر واگذاری تبلیغات محیطی به آن شکلی که استقلال اعلام کرده صحت ندارد.

نیم ساعت پیش

فاینورد در ترکیب ابتدایی بازی مقابل کامبور از مهاجم ایرانی خود استفاده نکرده است.

نیم ساعت پیش

تیم استان آذربایجان شرقی قهرمان رقابت‌های چوگان‌ ساحلی شد.

نیم ساعت پیش

دو ملی‌پوش ایرانی در ترکیب آ. ا. ک آتن برابر وولوس حضور دارند.

1 ساعت پیش

مدیر ورزشی مس رفسنجان می‌گوید بهتر است فدراسیون و سازمان لیگ تبلیغات محیطی را به باشگاه‌ها واگذار کنند.

1 ساعت پیش

گاوی جوان ترین بازیکن بارسا در ۸۰ سال اخیر است که به شکل ثابت در ال کلاسیکو راهی میدان شده است.

1 ساعت پیش

بوکسور تیم ملی ایران رقبای خود در رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۲۱ صربستان را شناختند.

1 ساعت پیش

مسوت اوزیل، ستاره فنرباغچه، از شرایطی که در این تیم دارد چندان راضی به نظر نمی‌رسد.

1 ساعت پیش

مرحله شانزدهم مسابقات موتوجی‌پی قهرمانی جهان با برتری موتورسوار تیم رپسول هوندا به پایان رسید و جام قهرمانی فصل را فابیو کوارتارارو بالای سر برد.

1 ساعت پیش

مدافع راست پرسپولیس به دلیل مشکوک بودن به کرونا دیدار با فولاد خوزستان را از دست داد.

2 ساعت پیش

تیم والیبال فنرباغچه در غیاب ستاره ایرانی خود در لیگ برتر ترکیه به پیروزی رسید و صدرنشین شد.

2 ساعت پیش

دینامو زاگرب با حضور مدافع راست ایرانی خود بازی مقابل ایسترا را آغاز می‌کند.

3 ساعت پیش

مدافع ذوب‌آهن می‌گوید توجهی به آمار و ارقام نمی‌کنند و با تمام تمرکز به مصاف استقلال می‌روند.

3 ساعت پیش

نشست خبری دیدار فجرشهیدسپاسی و گل گهر با گلایه مربی آبی‌پوشان سیرجانی همراه بود و او شرایط زمین را عاملی توصیف کرد که تفکرات تاکتیکی تیم را تحت تاثیر خودش قرار داده است.

3 ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد هواداران مطمئن باشند که باشگاه از حق و حقوق پرسپولیس دفاع خواهد کرد.

3 ساعت پیش

بیشتر...