خبر 24 |
1 ماه پیش

شروع دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهور خبر24

آغاز دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهور
به گزارشخبر24، سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور امروز چهارشنبه ( ۲۶ مرداد) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: در بازه زمانی کمتر از یکسال ۳۱ سفر استانی و هفت سفر موضوعی داخلی داشتند نتیجه این سفرها ۹۰۰ مصوبه است که حدود ۵۰۰۲ طرح عمرانی که عمدتا نیمه تمام هستند را دربرمی‌گیرد. منابع خوبی از منابع دستگاه های اجرایی و ماده ۵۶ و تهاتر نفت پیش بینی شده است.

وی افزود: اگر بخواهیم اجمالی عملکرد را مطرح کنم در حوزه تامین منابع عمومی در ۱۷ سفر اول تقریبا تمامی تعهدات عملی شده اند.

مرتضوی گفت: در مورد ۱۴ سفری که از فروردین به بعد انجام شده، به خاطر این که در دو سه ماه اول سال تلاش زیادی برای جبران بدهی های گذشته انجام شد، در ماه مرداد امسال ۱۵، ۱۶هزار میلیارد تومان باید بدهی گذشته را تامین کند. در این ماه ۱۲ هزار میلیارد تومان از منابع عمومی صورت گرفته است.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: مصوبات سفرهای استانی در بازه زمانی چهار ساله هستند. از حیث تامین منابع در سال ۱۴۰۰ بالغ بر ۱۰۰ درصد عملیاتی شد.

وی در مورد دور دوم سفرها گفت: تیمی در حوزه معاونت اجرایی تشکیل شده است که پس از ارزیابی سفرهای دور اول، سفرهای دور دوم پس از تنفس شروع خواهد شد.

مرتضوی در مورد اینکه در دور دوم سفرهای استانی آیا مصوباتی خواهد بود یا نه،گفت: حتما مصوباتی خواهیم داشت ولی اولویت با تشکیل مصوبات قبلی است.منبع: مشرق 


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر تیم فوتبال استقلال تهران گفت: کادر فنی گل‌گهر با توجه به شناختی که از ساپینتو داشت او را تحریک کرده تا زمینه‌ اخراجش مهیا شود.

7 ساعت پیش

یک سایت روسی نوشت احتمال دارد اسلواکی جایگزین ایران در جام جهانی کشتی آزاد به میزبانی آمریکا شود.

8 ساعت پیش

مرد با بچه‌های فامیل بازی می‌کند و همسرش همراه زن‌های دیگر مشغول آماده‌کردن غذاست.

7 ساعت پیش

رئیس‌جمهور با تشکر از مقام معظم رهبری بابت اعتماد به اعضای دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: احاطه به حقایق باعث می‌شود که تشخیص مصلحت از یک اتقان برخوردار باشد.

7 ساعت پیش

جام‌های جهانی کشتی آزاد و کشتی زنان در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر در شهر کورالویل آمریکا (در ایالت آیووا) برگزار می شود. در کشتی آزاد تیم های آمریکا، ایران، ژاپن، مغولستان و گرجستان و در بانوان نیز تیم های ژاپن، آمریکا، چین، مغولستان و اوکراین به رقابت می پردازند.

9 ساعت پیش

سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه در مورد فروش نفت توافقاتی با چین صورت گرفته است، گفت: دولت مصمم است تعامل خود را با شرکای راهبردی همانند چین ادامه بدهد.

7 ساعت پیش

وزیر ارتباطات دولت سیزدهم می گوید ساخت شبکه ای امن بر بستر اینترنت مسئولیتی بوده که از سال ۱۳۸۴ به دولت ها سپرده شده اما در دولت های احمدی نژاد رها شده است.

5 ساعت پیش

مؤسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: این هفته در برخی حوضه‌های آبریز شمال و جنوب کشور بارش وجود دارد، اما بارش‌های هفته آینده قابل توجه نخواهد بود.

7 ساعت پیش

ایلنا نوشت : حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به اینکه کسب و کار مردم در اینستاگرام با مشکل روبرو شده است، اظهار داشت: باید آن زمان که هنوز کسب و کار مردم در فضای مجازی نبود، دوراندیشی می کردیم تا به جای استفاده از برنامه خارجی و با کمک فکر و اندیشه جوانان، شبکه داخلی ایجاد می کردیم،

8 ساعت پیش

بیشتر...