آستان نیوز |
2 سال پیش

سومین گام رزمایش همسفره با شهدا در ماه رمضان اجرا شد آستان نیوز پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی حرم مطهر امام رضا علیه السلام

توسط خادمیاران رضوی، رزمایش «همسفره با شهدا» با پخت و توزیع 16 هزار غذای گرم به عنوان افطاری تبرکی، بین کلیه خانواده‌های محله شهیدیه میبد یزد اجرا شد.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از یزد، همزمان با ماه مبارک رمضان سومین رزمایش «همسفره با شهدا» با همکاری خادمیاران محله شهیدیه میبد، ستاد یادواره شهدا، قرارگاه حاج قاسم سلیمانی، هیئت های مذهبی و خیرین محلی اجرا شد.
این اقدام که با ارزش تقریبی 100میلیون تومان انجام گرفت طی پنج روز توسط خادمیاران رضوی ادامه خواهد داشت.
به همراه این افطاری تبرکی تعداد 16 هزار اشتردل رضوی و نمک تبرکی حرم نیز توزیع شد.
گفتنی است، گام اول این رزمایش توسط هیئت و محله خاتم الانبیاء(ص) با پخت 2 هزار و 800 غذا انجام شد و این رزمایش تا شب بیست و سوم رمضان ادامه خواهد داشت.#‌اخبار منبع: آستان نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیسی ادامه داد: امروز دانشگاه به دشمن ضربه زده و دشمن می‌خواهد دانشگاه را از تحصیل و علم آموزی و پیشرفت علمی بازدارد و بین دانشجویان رویارویی ایجاد کند، اما دانشجویان و اساتید دشمن را ناکام گذاشتند.اعتراضات را باید شنید و همواره ما برای شنیدن حرف‌های دانشجویان مصمم هستیم .اعتراض یا اغتشاش فرق دارد، اعتراض موجب اصلاح امور و کمال می‌شود و اغتشاش موجب تخریب و یاس آفرینی است.

7 ساعت پیش

نمایندگان مردم در مجلس یازدهم با کلیات طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مخالفت کردند.

5 ساعت پیش

معاون انتظامی و امنیتی وزارت کشور در مورد ارسال پیامک هشدار زلزله گفت:‌ این موضوع نه هک بوده و نه مسأله خاص امنیتی، بلکه اشتباه فنی بوده است.

5 ساعت پیش

این غذای بسیار خوشمزه و ساده است اما ظاهر بسیار شیک و مجلسی دارد.

6 ساعت پیش

روند امروز بازار طلا، سکه و دلار، از روند کاهشی قیمت‌ها حکایت دارد.

5 ساعت پیش

دراین خبر به ترفندهایی که کار نگهداری از خودرو را بسیار راحت می کنند پرداخته‌ایم.

6 ساعت پیش

در پی دریافت پیام هشدار زلزله در تلفن همراه برخی شهروندان، این خبر از سوی خبرگزاری میزان و شبکه خبر تکذیب شد. این تکذیب از سوی تلویزیون ستاد بحران و مخابرات انجام گرفته است.

6 ساعت پیش

رئیس کل دادگستری استان فارس از معاینه لیلا حسین‌زاده زندانی زندان عادل آباد شیراز توسط دو پزشک عمومی و متخصص در دو روز اخیر خبر داد.

6 ساعت پیش

مدیر مرکز سامانه اورژانس اجتماعی استان تهران اعلام کرد که بیشترین تماس با اورژانس اجتماعی به خاطر کودک آزاری، دختران فرار و دختران آسیب‌دیده است که از میان آن‌ها بیشترین تماس‌ها مربوط به گزارش موضوع کودک آزاری است.

6 ساعت پیش

بیشتر...